Na topie

Kalendarz Adwentowy 2018 - odliczajcie z nami dni do Świąt i wygrywajcie nagrody

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Konkursy Tematyka: Na Topie Newsletter

Drodzy Benchmarkowcy, mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Odliczajcie z nami dni do Świąt, a każdego dnia będziecie mieć szansę na zdobycie jednej z 24 świetnych nagród. Innymi słowy: powraca Kalendarz Adwentowy!

  • Kalendarz Adwentowy 2018 - odliczajcie z nami dni do Świąt i wygrywajcie nagrody
A A

Święta coraz bliżej! Aby ten radosny okres stał się jeszcze przyjemniejszy, powracamy z naszym Kalendarzem Adwentowym. Mówiąc krótko: przygotowaliśmy 24 nagrody, którymi docenimy Waszą kreatywność.

O co chodzi? Jak co roku przygotowaliśmy dla Was nasz Kalendarz Adwentowy. Każdego grudniowego dnia, aż do Wigilii, będziemy otwierać jedno okienko, a tam czekać będzie kolejny z 24 konkursów, w których do wygrania będzie (codzienne inna) nagroda.

Kalendarz 2018

Aby wziąć udział w każdym z codziennych konkursów wystarczy odpowiedzieć na cztery pytania: trzy z nich to pytania zamknięte, a jedno – otwarte. To właśnie od odpowiedzi na to ostatnie zależeć będzie to, do kogo trafi nagroda, a w tym roku czekają na Was między innymi klawiatury, monitory, słuchawki, routery, kamerki samochodowe i akcesoria.

Już teraz życzymy wszystkim powodzenia i zachęcamy do udziału w zabawie każdego dnia! :)

Odsłon: 5806 Skomentuj newsa
Komentarze

24

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

  1. Sarna
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2018-11-29 13:02

    Czwarty czy piąty rok z rzędu. Może tym razem.

    Skomentuj

  2. Pener
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-11-29 13:07

    Powodzenia wszystkim

    Skomentuj

  3. rlistek
    Oceń komentarz:

    14    

    Opublikowano: 2018-11-29 13:57

    Yay, nareszcie wraca kalendarz adwentowy \o/.
    Brakowało mi tego codziennego rozczarowania, że nic nie wygrałem ;).

    Skomentuj

    1. gruby123452
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2018-11-29 14:09

      Dokładnie, cały rok na to czekałem :) Bez tego święta się nie liczą ;p

      Skomentuj

  4. KermitXD
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-11-29 15:02

    Powodzenia wszystkim. W tym roku na pewno się uda :))

    Skomentuj

    1. andzi18
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-06 00:29

      Gratulacje :D

      Skomentuj

      1. KermitXD
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-12-08 17:16

        Dzięki ! :D

        Skomentuj

  5. Kris1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-29 15:09

    Powodzenia :)!

    Skomentuj

  6. Dizzy
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-11-29 15:26

    Mój ulubiony konkurs, dzięki któremu wygrałem coś pierwszy raz w życiu :) powodzenia Wszystkim!

    Skomentuj

  7. Dizzy
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-11-29 15:26

    Mój ulubiony konkurs, dzięki któremu wygrałem coś pierwszy raz w życiu :) powodzenia Wszystkim!

    Skomentuj

  8. Alundro
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-11-29 16:20

    Świetna wiadomość. Benchmark znowu hojnie sypnie nagrodami. Każdemu życzę powodzenia, sobie również.

    Skomentuj

  9. kladiator
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-29 17:14

    Super! Życzę powodzenia wszystkim, ja już swoje wygrałem :P

    Skomentuj

  10. macbet
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-11-29 22:23

    'To właśnie od odpowiedzi na to ostatnie zależeć będzie to, do kogo trafi nagroda,..' to po co te 3 pytania? :)
    Powodzenia

    Skomentuj

    1. rlistek
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-11-29 23:47

      Na te 3 zamknięte musisz odpowiedzieć poprawnie, żeby twoja odpowiedź na czwarte w ogóle była brana pod uwagę.

      Skomentuj

  11. Rafs0n
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-11-30 08:57

    Tak jak ktoś to wyżej napisał to będzie piękne 24 dni kiedy od chyba 5 dnia, +/- na co dzień będziesz miał rozczarowanie ale to też pewnie motywacja będzie do napisania jeszcze bardziej kreatywnych odpowiedzi na ostatnie pytanie. Pamiętajcie czym większe oczekiwania tym większe rozczarowanie ;)

    Skomentuj

    1. Kaziu777
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-07 19:43

      Chyba Jury doceniło Twoje starania :) gratulacje wygrania 43" monitora.

      Skomentuj

  12. mazzi8
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-11-30 16:22

    Super. Powodzenia dla wszystkich ....

    Skomentuj

  13. pawluto
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-11-30 19:45

    Powodzenia szczególnie tym którzy nigdy nic nie wygrali !
    Ten rok może być dla was przełomowy - Dla mnie był :)

    Skomentuj

  14. kic85
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-11-30 22:20

    Mi 2 lata temu kalendarz przyniósł monitor 24". Dzielnie służy i jest wspaniały. Pozdrawiam ekipę . I grajmy może znów się uda :)

    Skomentuj

  15. wojtas1613
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-01 14:54

    Od kilku lat próbuje, jak narazie bezskutecznie, no ale nie ma co się poddawać, może na te święta się uda :-)
    Konkurs naprawdę świetny i trzyma fajne napięcie xD
    Powodzenia dla wszystkich!

    Skomentuj

  16. anathema77
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-12-01 21:50

    ....jak ja nie lubię czwartych pytań....

    Skomentuj Historia edycji

  17. Odzio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-01 22:16

    Że też chce się wam uprzykrzać ludziom życie tą pełną błędów captchą, która nie działa w starych przeglądarkach? Tak dużo botów startowało w tych konkursach? Do siego roku :(

    Skomentuj

    1. Odzio
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-12-02 22:02

      P.S. Po wielu próbach udało się to załadować w jakiejś przeglądarce mobilnej, ale bawić się w te upierdliwe obrazkowe zgadywanki - to uwłacza ludzkiej godności (zwłaszcza w moim wieku ;-)... Nie wystarczyłby jakiś szybki test na IQ?

      Skomentuj

  18. flameth
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-07 19:56

    Może mi się w tym roku poszczęści.. Nic do tej port nie wygrałem a laptop bardzo by mi się przydał :(