Nie zwlekaj z kupnem pakietu Microsoft Office - aktualizację do 2013 dostaniesz za darmo

| 2012-10-23

Microsoft Office 2010 dostępne pakiety

Jeśli nie wyobrażacie sobie życia, a raczej pracy bez pakietu MS Office, a właśnie składacie nowy system komputerowy lub planujecie aktualizację oprogramowania, nie musicie czekać na sklepową premierę Office 2013.

Microsoft wprowadził w życie plan darmowej aktualizacji do najnowszego Office, dla osób które chcą już teraz zakupić oprogramowanie biurowe Microsoftu. Oferta obowiązuje od 19 października do 30 kwietnia 2013 roku. O tym czy warto zainteresować się Office 2013 możecie przekonać się sami z lektury naszej recenzji lub samodzielnie testując Office 2013 w wersji Customer Preview.

W czasie obowiązywania oferty specjalnej możemy zakupić pakiet Office w wersji 2010 dla Windows lub 2011 w przypadku komputerów Mac, z prawem do darmowej, aczkolwiek nie obowiązkowej, aktualizacji do Office 2013. Użytkownicy pojedynczych składników pakietu Office mogą bez opłat nabyć odpowiednie programy z pakietu Office 2013. Prawo do darmowego upgrade wygasa z dniem 31 maja 2013 roku.

Office 2013 oferta darmowej aktualizacji
Jedna kopia Office 2013 za jedną kopię starszego pakietu. Szczegóły w regulaminie na stronie Microsoftu.

Do wyboru będą dwie opcje nowego oprogramowania. Pakiet Office 2013 z taką samą licencją użytkowania albo roczna licencja na usługę Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych (opcja niekomercyjna). Posiadaczy pakietów Office dla Użytkowników Domowych i Małych firm oraz Office Professional, Microsoft kusi dodatkowo trzymiesięczną komercyjna wersją usługo Office Small Business Premium.

Aby skorzystać z oferty należy zachować rachunek potwierdzający zakup pakietu Office. Następnie należy na stronie Office zarejestrować swój adres e-mail i czekać na informacje o dostępności nowej wersji pakietu.

A jeśli nie chcecie wydawać ani grosza na nowy Office, możecie skorzystać z webowej wersji tego pakietu. Znacznie uboższa w funkcje, ale dostępna dla każdego posiadacza konta na SkyDrive.

Źródło: Microsoft

Nie przegap

Komentarze (42)

  1. katolik2010_revision33
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2012-10-23 18:06

    To prawda wraz z redakcją popieram zakupy legalnego oprogramowania bo nielegalne kopie to grzech ciężki za który można trafić do piekła.......

    Skomentuj

    1. Skaza
      Oceń komentarz:

      12    

      Opublikowano: 2012-10-23 18:15


      Cóż Ty wiesz o grzechu, za małe tamagochi jesteś.


      Skomentuj

      1. katolik2010_revision33
        Oceń komentarz:

        -6    

        Opublikowano: 2012-10-23 18:26

        Aktualnie jestem w seminarium duchowym uczę się na księdza i miałem nie jeden wykład na temat grzechu.
        Mógłby mi ktoś polecić laptop do 2800zł, lubię czasami w gry pograć ale tylko te samochodowe bo biskup zakazał grania w strzelaniny bo złe wzorce z nich są......i prowadzą wprost do piekła....

        Skomentuj

        1. Yogimistrz
          Oceń komentarz:

          9    

          Opublikowano: 2012-10-23 18:40

          A myślałem że se jaja robisz...

          Skomentuj

          1. katolik2010_revision33
            Oceń komentarz:

            -6    

            Opublikowano: 2012-10-23 18:43

            W dzisiejszych czasach ciężko się dostać do nieba bo szatan opanował już wszystko, internet, tv i prasę nagimi nierządnicami zachęcają ludzi aby wpadali do piekła jak śliwki w kompot.

            Skomentuj

            1. MoDiGs
              Oceń komentarz:

              1    

              Opublikowano: 2012-10-23 20:22

              Nie narzucam się,ale ściągać może każdy prawowity człowiek.Nikt nikomu nie zabroni pobierania pseudo nielegalnych gier,filmów czy programów.Nie każdego może stać na Win 7(który w owych niektórych sklepach kosztuje nawet 800stów) albo na jakieś programy.

              Skomentuj

              1. mgkiler
                Oceń komentarz:

                3    

                Opublikowano: 2012-10-23 20:41

                Nie, nie nie.

                Bo jeśli prawowity człowiek może ściągnąć coś na co go nie stać, to zaraz dojdziemy, że prawowity człowiek może ukraść telewizor, czy samochód na który go nie stać.

                Skomentuj

            2. Glider
              Oceń komentarz:

              0    

              Opublikowano: 2012-10-23 20:33

              Uważaj, bo twój przyszły laptop też zainfekuje! A na to żaden firewall nie pomoże - chyba, że poświecisz sprzęt i będziesz przez tydzień odmawiać brewiarz.

              Skomentuj

            3. Terrorek
              Oceń komentarz:

              1    

              Opublikowano: 2012-10-23 21:10

              GRZECH TO JEST SPRZEDAWANIE TAKIEG "STUFU" ZA TAKA KASE !! ZROB COS Z TYM ? OBLEJ ICH WODA SWIECANA ALBO COS !

              Skomentuj

            4. Phaphic
              Oceń komentarz:

              1    

              Opublikowano: 2012-10-23 22:31

              Dlatego ja zawsze zakładam prezerwatywę na antenę od routera.

              Skomentuj

            5. polischmen
              Oceń komentarz:

              -2    

              Opublikowano: 2012-10-23 22:58

              Możesz mi powiedzieć kiedy narodził się Chrystus? Dlaczego do Noego przyleciała Gołębica? Jakie skutki miało zerwanie Jabłka przez Ewe?

              Skomentuj

              1. MoDiGs
                Oceń komentarz:

                -1    

                Opublikowano: 2012-10-24 00:02

                Dobra już zakończmy to...Ten temat jest o Office a nie o Jezusie Chrystusie tak?

                Skomentuj

        2. Glider
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-10-23 20:36

          Jeżeli procesor to Intel - kolor niebieski.
          Grafika Nvidia - kolor zielony.
          Obudowa lapka - kolor czarny.
          Znając liturgiczną symbolikę tych kolorów, możesz być pewny udanego zakupu. Wszystko co inne, czerwone - jest naznaczone krwią i szatanem.

          Skomentuj

        3. Glider
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2012-10-23 20:43

          Z gier, to przede wszystkim polecam Ci wszystkie części: Diablo - z wiadomej przyczyny. Fallout, Crisis, Stalker - taka wizja świata po Armagedonie i zagładzie. The Sims 2 lub 3 - by nauczyć się wpływania na ludzi i oglądania ich z "Bożej Chmurki", Call of Duty - zwłaszcza te bardziej współczesne - w razie gdyby była wojna i jako klerycy musielibyście jechać walczyć - jak Popiełuszko kiedyś na Czechosłowację. Punisher, Postal, dużo jest tych tytułów! Wszystkie czegoś uczą, chociaż program Fara bardziej Tobie się przyda.

          Skomentuj

          1. MoDiGs
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2012-10-23 20:44

            Z postalem bym uważał.Sikanie na policje i ludzi jest chore ;p

            Skomentuj

    2. gostek2012
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2012-10-24 11:30

      M$ ma 70 mld USD przychodów rocznie. Uważasz, że każdy kto nie dorzuci się na pensję prezesa bądź go nie stać, powinien iść do piekła? :)

      Skomentuj

  2. Doktorek
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2012-10-23 18:31

    Mały wyciąg z regulaminu M$
    "Oprogramowanie firmy Microsoft jest licencjonowane, a nie sprzedawane. Wszelkie prawa własności, tytuły prawne oraz prawa własności intelektualnej do oprogramowania (jeśli istnieją) związane z pobieraną nową wersją pakietu Office oraz dokumentacją i materiałami drukowanymi należą do firmy Microsoft lub jej dostawców"

    Dla tego tylko OpenOffice co to kurna abonament na użytkowanie płacę czy co ??

    Skomentuj

    1. Amarantin
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2012-10-23 18:44

      Nie za bardzo rozumiesz jak działa świat oprogramowania prawda? Za program który jest twoją własnością płaci się ździebko więcej niż 500 zł. Tak z dwa zera więcej. W przypadku office dostajesz licencje na użytkowanie czyli tak naprawdę kupujesz usługę a nie produkt "materialny". Tak samo działa masa profesjonalnego softu czy bibliotek. Nie dostajesz prawa do wglądu w bebechy po prostu. Dlatego narzekanie na to jest zupełnie bezsensowne. To jak byś chciał kupując samochód za 20k jednocześnie nabyć prawo do wszystkich zawartych w nim technologii. Niestety ale się tak nie da się ;)

      Skomentuj

      1. mgkiler
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2012-10-23 19:02

        Dobrze powiedziane.

        Skomentuj

      2. marcon
        Oceń komentarz:

        -4    

        Opublikowano: 2012-10-23 22:14

        To właśnie microsoft chciał osiągnąć żebyś w to wierzył. W średniowieczu i wiekach późniejszych to się nie udawało, ale mając dzisiejsze narzędzia, kto wie, może Ci całkiem mózg rozwodnią.

        Skomentuj

        1. Amarantin
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2012-10-24 14:40

          Niespodzianka jest taka że zarabiam na życie jako programista. Chociaż moje aplikacje nie są w 1/10 tak skomplikowane jak pakiet biurowy to kodu nie dostał byś za 500 zł. Praw do aplikacji też. Przykro mi.

          Skomentuj

  3. Rafał Derda
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-10-23 18:36

    nie ma jak pirat :)

    Skomentuj

    1. katolik2010_revision33
      Oceń komentarz:

      -6    

      Opublikowano: 2012-10-23 18:40

      Zdajesz sobie sprawę co wypisujesz? Swoim wpisem wręcz zachęcasz innych do grzechu.
      Do nieba prowadzi wąska i ciasna brama i nie łatwo się tam dostać piekło natomiast przyjmie wszystkich a w piekle jest gorąco jak w wulkanie.
      Co wybierasz?

      Skomentuj

      1. Rafał Derda
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2012-10-23 19:17

        przecież zartowałem

        Skomentuj

      2. scooby
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2012-10-23 19:19

        No to musza miec spory rachunek za ogrzewanie.

        Skomentuj

      3. Glider
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2012-10-23 20:29

        Wybieram zrzutę na twoje WSD, by wszystkim klerykom, siostrom i księżom (nie mówiąc o biskupie) starczyło na legalny M$ Office! Choć to lwia część szmalu z tacy.

        Skomentuj

      4. GothamNeedsMe
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2012-10-23 21:07

        A wierzysz w świętego mikołaja?

        Skomentuj

      5. FeniksLT
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2012-10-23 22:14

        Pogląd nieba to wymysł ludzi wieków minionych, którym latanie bądź dotarcie do wspomnionego, było abstrakcją. W tamtych czasach pokazałbyś lewitujący magnes na ciekłym azocie i spaliliby Cię za czarną magię z piekła rodem.

        Skomentuj

      6. Gi-zas
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2012-10-23 22:48

        Ciebie jeszcze nie nauczyli w tym twoim seminarium że piekłem jest przebywanie przez wieczność bez Boga? Chryste żeby Ateista musiał Cię poprawiać. Btw - Jezus kazał się dzielić więc dzielę się czyimś oprogramowaniem :) najczęściej na torrentach :D:D ( btw - redakcjo - żarcik z torrentami :) )

        Btw - do Nieba jest tak Ciasna droga jak pupka małego ministranta?

        Skomentuj

        1. katolik2010_revision33
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2012-10-24 07:35

          Jesteś czcicielem szatana?

          Skomentuj

          1. Glider
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2012-10-24 08:19

            http://www.youtube.com/watch?v=7Nmpld2ccRk

            Skomentuj

          2. Gi-zas
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2012-10-24 18:17

            Kolego - jeśli nie ma Boga to i nie ma szatana :) więc odpowiedź brzmi - nie.

            Btw strasznie niedouczony jesteś i mało inteligentny - żeby nie powiedzieć - głupi.

            Skomentuj

  4. domelPL
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2012-10-23 19:06

    Nie wiem czy to nie pomyłka ale prawdopodobnie microsoft trochę nabija w butelkę z tymi darmowymi upgrade`mi.
    Kupując w tej chwili Office 2010 np. dla użytkowników i uczniów dostajesz licencję na 3 komputery. Natomiast z tego co widzę w regulaminie promocji upgradować można albo do:
    "-Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych
    Roczna subskrypcja do użytku niekomercyjnego LUB
    -Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów
    Jedna (1) niekomercyjna licencja na komputer PC"

    Wygląda na to że licencje na dwa kompy nam przepadają po upgrade....

    Poprawcie mnie jeśli się mylę..

    Skomentuj

    1. maxidea
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-01-31 23:11

      nie mylisz sie kolego - MS wprowadza zmiany które odbiją się na sprzedaży, bo ktoś jak umie liczyć nie będzie inwestował w pakiet za ponad 1000zł dla firmy żeby być pozbawionym możliwości przeniesienia samej licencji na inny komputer

      Skomentuj

  5. Glider
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2012-10-23 20:47

    Jednak nie każdy może sobie pozwolić na zakup Offica ;] Chcesz być legalny? Korzystaj z wersji Starter lub alternatyw. Zwykle poza edytorem tekstu i arkuszem kalkulacyjnym (a od święta czymś do zrobienia prezentacji) nie trzeba nic więcej do szczęścia. Chociaż w pracy i w szkole uczą tylko na pakiecie M$...

    Skomentuj

  6. Jestem Waszym Panem
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2012-10-23 21:26

    tylko microsoft się liczy reszte softy typu open czy libre to śmieci dla dzieci neo

    Skomentuj

  7. polischmen
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2012-10-23 22:58

    Możesz mi powiedzieć kiedy narodził się Chrystus? Dlaczego do Noego przyleciała Gołębica? Jakie skutki miało zerwanie Jabłka przez Ewe?

    Skomentuj

    1. polischmen
      Oceń komentarz:

      -3    

      Opublikowano: 2012-10-23 22:59

      sory, nie tutaj tylko wyżej do komentarza

      Skomentuj

  8. Glider
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2012-10-24 06:38

    Dobra, nie karmy trolla ;] Bo będzie temat o Office, ze 100 komentarzami na temat religii. I znów nagonimy tylko walkę: arty-klerykałowie, ateiści, nie wierzący, apostaci, agnostycy vs katolicy, wierzący, osoby konsekrowane itp.... A ten temat, jeszcze długo się ludziom nie znudzi ;]

    Skomentuj

  9. mktiger
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2012-10-24 07:34

    kupilem kiedys Office 2007 - dostalem bezplatny upgrade do 2010 - ale nie wymagali zadnych dokumentow
    hmm, paragony beda sprawdzac?? czyli jesli ktos dostal w prezencie to nie skorzysta

    Skomentuj

  10. borat1979
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2012-10-25 02:55

    Zakup Office do domu to tylko wyrzucanie pieniędzy.

    Skomentuj

  11. maxidea
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-01-31 23:08

    z taką licencją bez możliwości przeniesienia na inny komputer to mogą sobie go wsadzić w kieszeń - osobiście zmieniam komputer raz na rok-dwa lata i takie rozwiązanie de-klasyfikuje tą licencje - miałem kupić ale zostanę przy posiadanej wersji 2010 i 2007 - proponuje nabyć starsza wersję która jest dożywotnia bez względu na wymieniany sprzęt