Na topie

Microsoft Surface Pro z LTE w grudniu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Za kilka tygodni do sprzedaży trafi specjalna wersja laptopa hybrydowego Microsoft Surface Pro (piątej generacji) – z modułem LTE.

Microsoft Surface Pro z LTE w grudniu

A A

Seria Surface Pro firmy Microsoft cieszy się dobrą sławą wśród mobilnych profesjonalistów. Do pełnej „mobilności” właśnie brakuje jednak w tych hybrydach zintegrowanego modułu LTE. Już niedługo.

Surface Pro z LTE

Dokładnie 1 grudnia do sprzedaży trafią specjalne wersje laptopów 2 w 1 od Microsoftu – Surface Pro z LTE. Niestety na razie szczegóły nie są znane, ale już sama ta informacja jest warta uwagi, jako że wreszcie nie będzie trzeba ograniczać się do Wi-Fi. 

To dobra wiadomość. Dlaczego? Ponieważ zaprezentowany w maju laptop/tablet Microsoft Surface Pro (który – pomimo że nie wskazuje na to nawa – jest już piątą generacją tej serii) to naprawdę udany sprzęt. Mariusz w teście tego przenośnego komputera nazwał go „najlepszą hybrydą 2w1 na rynku” i przyznał mu 4,5 gwiazdki na 5 możliwych.

Ale…

Jak podaje Neowin, który jest źródłem tej wiadomości, moduł umożliwiający łączenie się z sieciami komórkowymi może nie być dostępny w każdym wariancie urządzenia. Niewykluczone, że trafi jedynie do modeli z procesorem Core i5 (które mają od 4 do 8 GB RAM-u i od 128 do 256 GB miejsca na pliki).

To jednak informacja do potwierdzenia. Na razie jedyny fakt jest taki, że hybrdy Surface Pro z LTE wylądują na półkach sklepowych 1 grudnia bieżącego roku.

Źródło: Neowin. Foto: Microsoft

Odsłon: 4245 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Wiskas
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-28 19:55

  Ja mam surface pro 4 i jak trzeba to hotspota stawiam bo nie mam potrzeby na dwa kontrakty a telefon chyba każdy ma przy sobie. Co nie zmienia faktu że biznesmenem nie jestem i moje potrzeby są mało wygórowane

  Skomentuj

 2. Jacek z Gdańska
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-12-04 20:33

  Ja swojego Surface Pro 4 kupiłem na abonament w Play razem z modemem przenośnym i też starcza , ale jakby był wcześniej dostępny z LTE to pewnie bym kupił i miał jeden gadżet mniej do noszenia :) .

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!