Na topie

Need for Speed nie pozwoli na zabawę bez połączenia z Internetem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Już teraz daje nam to pewien obraz kampanii, w której pojawiać będą się zapewne inni gracze.

Need for Speed

AA

Wprawdzie pierwsza obszerniejsza prezentacja nowej odsłony serii Need for Speed będzie miała miejsce 15 czerwca, ale twórcy już teraz ujawniają pewne informacje. Te najnowsze nie spotkały się jednak ze szczególnie ciepłym przyjęciem.

Przedstawiciele Ghost Games, którzy zajmują się pracami nad grą, ujawnili za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, że przygotować powinniśmy się na konieczność połączenia z Internetem. I rozwiewamy wątpliwości - nie dotyczy to jedynie instalacji, ale także rozgrywki.

„NFS wymaga połączenia internetowego, ale korzyści są tego warte - bardziej różnorodne i bardziej satysfakcjonujące doświadczenia wynikające z zabawy z przyjaciółmi. Twoi znajomi będą mogli stać się częścią narracji, a to możliwe jest tylko przy stałym połączeniu z siecią.”

Już teraz daje nam to pewien obraz kampanii, w której pojawiać będą się zapewne inni gracze. Poza tym przygotowany zostanie także tryb multiplayer i w tym przypadku również mowa oficjalnej informacji.

Inaczej jest natomiast z tą mówiącą o dacie premiery. W sklepie Xbox Games na chwilę pojawiła się karta Need for Speed z zapisem sugerującym debiut 3 listopada w USA i 5 listopada w Europie.

Wątpliwości zostaną rozwiane zapewne podczas wspominanej we wstępie prezentacji planowanej na 15 czerwca. Już teraz pytamy was jednak o najważniejszą z poruszonych tu kwestii. Jak zapatrujecie się na konieczność połączenia z Internetem?

Źródło: motorauthority, vg247

Odsłon: 15763 Skomentuj newsa
Komentarze

30

Udostępnij
  1. kitamo
    Oceń komentarz:

    -22    

    Opublikowano: 2015-05-31 17:57

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    narzekanie za 3,2,1

    Na chwile obecną nie powinno to byc ograniczeniem.
    Pamietam jak jedna z pierwszych geir wymagajacych polaczenia internetowego byl HL2, ktory wymagal netu juz do instalacji. Ale ile to byla lat temu...

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      17    

      Opublikowano: 2015-05-31 18:35

      No powiem ci że ja uznaje to za minus .Powinno być granie w single po offline .

      Skomentuj

    2. Yadovid
      Oceń komentarz:

      12    

      Opublikowano: 2015-05-31 19:13

      Dla gier singleplayer to JEST ograniczenie, nawet w dzisiejszych czasach są sytuacje gdy masz komputer (np. laptopa w podróży) a nie masz internetu, chcesz sobie pograć singla a tu dupa - internet wymagany.
      Jeśli nie będzie to działać na zasadzie takiej jak Diablo 3, to znów piraci będą mieli lepiej niż legalni, płacący ciężką kasę klienci :P

      Skomentuj

      1. Radical
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-05-31 20:06

        Problemem nie jest Twój internet tylko serwery twórców które napewno sie wyłożą bo wykładają się przy każdej grze która wymaga internetu no i sorry taki mamy klimat jednak jak mamy gre która ma tryb single to wymuszanie podłączenia żeby wogóle grać to strzał w stope. Zobaczycie, wyjdzie gra i przez pierwsze 2 tygodnie nie będzie się dało grać.

        Skomentuj

  2. VectroV
    Oceń komentarz:

    14    

    Opublikowano: 2015-05-31 17:58

    Po tym co zobaczyłem w Rivalsie - podziękuje stałego połączenia do neta

    Skomentuj

  3. metan
    Oceń komentarz:

    20    

    Opublikowano: 2015-05-31 17:58

    stary dobry U2 juz nie wroci, teraz moda na udziwnienia a klimat schodzi na drugi plan

    Skomentuj

  4. piccardo
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2015-05-31 18:04

    Przecież to nie problem o ile gra zaoferuje to co zapowiadają, czyli to co było najlepsze do tej pory w seriach + oczywiście tuning i nocne wyścigi :). Jak oprawy graficznej jak i optymalizacji nie zwalą ani nie dadzą jakichś śmiesznych mikropłatności na każdym kroku to będzie można pograć.

    Skomentuj

  5. Promilus
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2015-05-31 18:13

    Spoko spoko, crackerzy zrobią swoje ...

    Skomentuj

  6. misiek12_sdz
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2015-05-31 18:19

    Powrót do korzeni, kontynuator serii Underground... bam! Stałe połączenie do neta dla pseudo społecznościowych funkcji. Dodatkowo pewnie problemy przez pierwsze pół roku z rozgrywką.

    Skomentuj

  7. czarnobrody
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-05-31 18:21

    Jakby to działało dobrze to jeszcze ok, ale pewnie przez miesiąc nie da się grać...

    Skomentuj

  8. jinling
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2015-05-31 18:26

    Znowu wmawiaja nam ze z ludzmi (napewno z przejaciolmi) gra sie lepiej. A co jesli wole grac sam ?

    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-05-31 22:49

      Ja np. w jedyne gry w które gram na multi/grałem to Minecraft, Saint's Row, niedługo GTA V (sprzęt do upgrade), no i Race Driver GRID.
      Powinni zrobić jak w większości grach no do instalacji net jak już muszą. A podczas rozgrywki przełączasz się na multi i wtedy dopiero gra łapie połączenie z siecią a wcześniej jeśli tego nie używasz to gra działa offline a przynajmniej nie krzyczy jak nie ma podłączonego neta.

      Skomentuj

  9. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-05-31 19:06

    Gra w trybie dla jednego gracza nie powinna wymagać połączenia z siecią (przy czym artykuł nie wskazał podziału więc wygląda na to że potrzebny dostęp stały podczas rozgrywki). Trochę słabo jeśli dostęp do sieci będzie potrzebny bo u mnie ciężko mówić że mam połączenie z internetem (kocham radiówkę na wsi). No ale zobaczymy czy ta część wyrwie się z dotychczas bocznego toru na autostradę :D
    Czekamy do 15 czerwca i miejmy nadzieję że się wyjaśni sporo.

    Skomentuj

  10. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2015-05-31 19:08

    I będzie jak zawsze z EA, ludzie co kupią będą mieć problemy przez tygodnie z online a piraci będą sobie grac bez problemow... Widać EA nie uczy się na błędach...

    Skomentuj

  11. Snack3rS7X
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-05-31 19:33

    Piszecie że piraci będą sobie grać bez żadnych problemów, a ja miałbym wątpliwości po pierwsze ze względu na tego cholernego DRM'a - DENUVO, a po drugie czy w ogóle będzie możliwa gra bez "przyjaciół" ?

    Skomentuj

  12. ohoho
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2015-05-31 19:51

    "Need for Speed nie pozwoli na zabawę bez połączenia z Internetem"

    Are u sure?
    Bo mi się wydaje, że będzie wersja, w którą będzie można grać bez połączenia internetowego :]

    Skomentuj

    1. wojto131b
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2015-06-01 06:49

      Tak, to będzie ta crackowana

      Skomentuj

    2. projectdarkstar
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-06-01 08:03

      Producenci gier sami się proszą o piraty

      Skomentuj

  13. hink1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-05-31 20:59

    na paro sekundowym trailerze widzialem porsche wiec znowu bedzie shit z autami za miliony, nie wiem co oni sobie mysla wrzucajac do gry auta za gruba kase, przeciez nikt nie kupuje auta za 2 miliony zeby zaraz zmieniac silnik itp. bo na niby jaki? tam sie nic juz nie zrobi. Nie wiem o czym oni mysla robiac gre o ulicznych wyscigach wciskajac tam drogie samochody, niszcza w ten sposob caly klimat.

    NFS:U2 nie widzialem lepszego NFS i chyba nie zobacze

    Skomentuj

    1. komefserwis
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-06-01 11:38

      WoW.

      NFS od zawsze był grą, w której grało się super wozami!

      Jeśli twierdzisz, że do porsche nie ma co włożyć i po co to proponuję odwiedzić stronkę speedhunters albo zobaczyć event gunball :)

      Co do idei wyścigów po mieście to underground i carbon były jedynymi "jedynymi" grami w serii, w których były wozy uliczne prawie do końca.

      MW był super, tam też były super wozy pod koniec kampanii i jakoś nikt nie narzekał.

      Jeśli w nowym NFS dadzą dobrą mieszankę, od Golfa po ferrari to będzie git! Byle tuning był sensowny.

      Jak dla mnie to powinni listę samochodów skopiować 1:1 z NFS PRO STREET.

      Skomentuj

  14. Dragonik
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-05-31 21:33

    A grałeś w pierwsze części NFS bo jeśli dla ciebie porshe w NFS to jest lipa to nie wiesz co to prawdziwy NFS.

    Skomentuj

    1. chibi90
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-05-31 22:12

      nfs 2, porche, pierwszy hot pursuit, u1, u2 i pierwszy most wanted, to były genialne nfsy. Później też były ok, ale poziom zabawy rozrywki był już na dużo niższym poziomie.

      Skomentuj

  15. Xeinaemm
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-05-31 23:13

    To trochę jak z The Crew. Oficjalnie singiel był tylko pograć sam nie mogłeś bo musiała być pełna interakcja ze światem bo inni gracze też mogli dojść do twojej kampanii.

    Skomentuj

  16. rTech
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-05-31 23:31

    Odpowiedź jest prosta. Ten klimat co był już go nie będzie, nic to nie zmieni.

    Skomentuj

  17. PL_SBX
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-06-01 07:29

    Głupota.
    Powiedzmy że padnie internet - ktoś wykopał światłowód i używa jako lampki na biurko.
    Chcesz pograć w NFSa poczuć stary klimat gry.
    Pie... Nie pograsz.

    Jaka jest logika tego? Rozumiem że 90% ludzi posiadających komputer ma też internet, ale mimo wszystko...

    Skomentuj

    1. marcin0313
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-07-13 08:54

      ale nie wszyscy mają stały dostęp tak jak ja używam modemu i mam ograniczony internet 5gb

      Skomentuj

  18. Fiona
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-06-01 07:29

    To jest dorabianie d.... do ideologii.

    Nie mają nawet odwagi napisać iż tak chcą się zabezpieczyć przed piratami...

    mam kupić produkt którego twórca już na wstępie traktuje mnie jak niedorozwiniętego umysłowo ???

    Sorry, lubię NFS, ale tytuł sobie daruję...

    Skomentuj

  19. Fiona
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2015-06-01 07:31

    P.S. a jak po 24 miesiącach zdejmą grę ze swoich serwerów to ja mam ją wyrzucić do kosza ???

    Skomentuj

  20. Dragonik
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-06-01 10:29

    Nie po prostu nagle będzie można grać bez neta.

    Skomentuj

  21. marcin0313
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2015-07-13 08:50

    A ja wątpię żeby był do tego crack to będzie to samo co the Crew dalej nie ma cracka i to samo będzie z grą Doom ale to ich sprawa po co mam kupować grę by zagrać trochę a po 5 lub 6 latach mogę zapomnieć bo serwery padną tyle warte są gry z wymaganym połączeniem internetowym