Na topie

Nowy Call of Juarez coraz bliżej

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Jakiś czas temu Techland odzyskał prawa do marki Call of Juarez. Można mieć już pewność, że nie stało się tak przypadkowo.

 • Nowy Call of Juarez coraz bliżej
A A

Wprawdzie gorączkowo wyczekujemy premiery Red Dead Redemption 2, ale chyba nikt nie pogardziłby podobnym tytułem spod znaku serii Call of Juarez. A szanse na to cały czas rosną.

Wszelkie spekulacje rozpoczęły się jeszcze w kwietniu. Wtedy to poinformowano, iż marka Call of Juarez znalazła się ponownie w rękach Techlandu. Od tego czasu sprawa nieco przycichła, ale ostatnie dni przynoszą kolejne, coraz wyraźniejsze sugestie. Co najważniejsze, pochodzą one od samego producenta.

Techland przywrócił do życia facebookowy profil serii odświeżając główną grafikę (na tę, którą widzicie powyżej). Mało? Jeśli tak to teraz dokładać należy do tego krótki materiał wideo z dość ciekawym komentarzem.

„Dziki Zachód jest pełen legend, a ty, Arthurze Morganie, wkrótce będziesz jedną z największych. Jestem pewien, ponieważ legendy nigdy nie umierają. Zmieniają się, aby powrócić silniejsze niż kiedykolwiek.”


Arthur Morgan to główny bohater Red Dead Redemption 2. W tym przypadku najbardziej interesuje nas jednak to, co szykuje Techland. Nowa odsłona serii czy odświeżone wydanie Call of Juarez: Gunslinger? Być może dowiemy się tego już wkrótce.

Źródło: facebook - Call of Juarez

Odsłon: 3095 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. Kenjiro
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-10-09 16:30

  Chciałbym nowego CoJ z układem fabularnym jak w pierwszej części, z genialnym przeplataniem się dwóch ciekawych historii, ściganego i łowcy. Kolejne wydania nie były już tak ciekawe, a pseudo-komiksowa oprawa w ostatniej z nich w ogóle nie przypadła mi do gustu.

  Skomentuj

  1. xbk123
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-10-09 17:41

   Jedynka dobra, ale więzy krwi zdecydowanie lepsze.

   Skomentuj

   1. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-09 17:56

    Dwójka miała dużo usprawnień mechaniki, ale fabularnie jedynka jest moim zdaniem dużo wyżej. Przynajmniej mnie wciągnęło, a dwójkę po prostu przeszedłem...

    Oczywiście nowy CoJ powinien mieć najlepsze z obu światów, świetne odczucia mechaniki strzelania, jak również doskonałą fabułę. Wcale bym nie chciał za to otwartego świata, który trochę rozwodni całą opowieść, no chyba, że ta byłaby na poziomie "Barona" z W3.

    Skomentuj

    1. xbk123
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2018-10-09 22:04

     Lata świetlne temu to było, ale pamiętam, że jedynka miała trochę takich plansz, że ziew niesamowity. Indianinem się chodziło po lesie, skakało i trzeba było trafić lassem w gałąź ; - ) I nie zgodzę się, że fabuła w jedynce jest lepsza. W dwójce jest na tyle dobra, że nawet gdyby tylko oglądał jak ktoś gra to i tak miałbym z tego radochę, jak z oglądania dobrego westernu. Postacie fajnie skrojone, wielowymiarowe.

     Skomentuj

 2. dariosata
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-10-09 18:51

  Warhounda i Chrome 2 przywroccie do zycia!

  Skomentuj

 3. adamgr
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-10-09 19:53

  Świetna gra.
  Czekam na kolejną część, oczywiście na Dzikim Zachodzie bo Cartel nie miało klimatu.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!