Na topie

Ogromne zainteresowanie beta testami The Division 2

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Yves Guillemot, CEO Ubisoftu, zdradził, iż tempo napływania zgłoszeń jest rekordowe w historii studia. Mimo tego, iż nie znamy jeszcze zawartości bety i nie wiemy kiedy wystartuje.

  • Ogromne zainteresowanie beta testami The Division 2
A A

Ubisoft przygotowuje obecnie kilka dobrze zapowiadających się gier. Za jedną z takowych uznać można The Division 2. Co więcej, już teraz wypada pokusić się o stwierdzenie, że nie będzie ono narzekało na brak zainteresowania.

Skąd taka pewność? Od pewnego czasu przyjmowane są zapisy do udziału w beta testach (na oficjalnej stronie gry). Okazuje się, że gracze bardzo chętnie z tego korzystają. Yves Guillemot, CEO Ubisoftu, zdradził, iż tempo napływania zgłoszeń jest rekordowe w historii studia.

Niestety, nie poznaliśmy konkretów. Yves Guillemot dodał jednak, iż mowa o wyniku 4 razy lepszym od poprzedniego rekordu. Co ciekawe, ten należał do pierwszego The Division.

Warto przypomnieć, że nie znamy jeszcze daty startu beta testów. The Division 2 zadebiutuje 15 marca 2019 roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: dualshockers, Ubisoft Polska

Odsłon: 2932 Skomentuj newsa
Komentarze

9

Udostępnij
  1. vide cui fidas
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-07-21 22:42

    Mogli by singla zrobić...

    Skomentuj

    1. KeyCode
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-07-22 10:17

      A czemu miałoby nie być ?
      W jedynce też był.

      Gra jest z naciskiem na kooperację, ale samemu też jak najbardziej można pograć.

      Co prawda główny Bohater w jedynce był niemową, nie wiem czy umiał słyszeć, ale przez te wszystkie misje jak przeszedłem, to nie wydusił z siebie ani jednej chociaż by sylaby.

      Może w dwójce będzie inaczej.

      Zapisałem się na BETĘ

      Skomentuj

      1. xbk123
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-07-22 11:17

        Jego wpis jest jak najbardziej na miejscu, bo pasjans jest ciekawszy niż ten singiel w jedynce.

        Skomentuj

      1. Satanski
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-07-22 19:17

        Co prawda nie ja dałem minusa, ale podzielę się swoją opinią... czegokolwiek by nie zmienili w grze, cały ten Nowojorski setting z wirusem jest dla mnie koszmarnie nudny. Sama rozgrywka nawet w jedynce mi się podobała, ale nie byłem w stanie grać w to dłużej, niż 2-3 dni, zanim nie miałem dosyć tych wszystkich historyjek.

        Skomentuj

        1. Satanski
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2018-07-22 20:40

          Znaczy nowojorski... czas wrócić do podstawówki ;-)

          Skomentuj

          1. Satanski
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-07-23 17:51

            "Jak chcesz singla to masz całą masę innych gier. A najlepiej kup sobie konsolę, bo tam tylko single wydają się być sensowne."

            Zrozumiałeś cokolwiek z mojej wypowiedzi? :-D

            Skomentuj

  2. patol1984
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-22 16:08

    W tej części mogliby dać większą mapę i nieco bardziej zbalansować pvp, albo chociaż zbalansować sety pod pve, co by nie zmuszać ludzi do zbierania jedynego słusznego sprzętu.

    Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-07-23 10:35

        Jakby jeszcze zmienili system craftingu tak by można było uzyskac więcej losowych statystyk i unikatowe itemy to by calkie mfajnie było bo tak to crafting raczej zbędny był.

        LVL na DZ tez powinien mieć wpływ na rozgrywke a nie być tylko liczbą w grze która nic nie znaczy.

        Do tego możliwość upgradowania itemow i skilli by była na miejscu - niech ten co gra dluzej ma co robić w grze jeszcze.

        Skomentuj

  3. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-24 11:35

    Uwielbiam takie artykuły. Samochwałki...
    Z Division było podobnie - najpierw uraczyli nas wspaniałą grafika, gameplayem, zapowiedziami, wodotryskami a dostaliśmy... Właśnie i gra zdechła.