Na topie

OnePlus przygotuje nową serię smartfonów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: 5G Chińskie telefony Producenci: OnePlus

Rzecznik prasowy chińskiego producenta dał do zrozumienia, iż OnePlus przygotuje nową serię smartfonów, której głównym wyróżnikiem będzie obsługa sieci 5G.

 • OnePlus przygotuje nową serię smartfonów
A A

Oferty większości producentów smartfonów są na tyle rozbudowane, że trudno się w nich odnaleźć. Jednym z wyjątków jest jednak OnePlus, który obecnie oferuje smartfony z jednej serii. Wprawdzie wkrótce się to zmieni, ale nie należy obawiać się wielkiego bałaganu.

OnePlus od pewnego czasu poważnie przygląda się sieci 5G. Nie jest też tajemnicą, że ma w planach smartfona wspierającego to rozwiązanie. Pete Lau, OnePlus CEO, potwierdził to latem tego roku. Wydawało się, że będzie nim następca OnePlus 6T, ale wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z innym scenariuszem.

Rzecznik prasowy chińskiego producenta dał do zrozumienia, iż OnePlus przygotuje nową serię smartfonów, której głównym wyróżnikiem będzie właśnie obsługa sieci 5G. Będzie to sprzęt z najwyższej półki, ceny mają bowiem przekroczyć pułap wcześniejszych modeli z logo OnePlus.

OnePlus smartfon 5G

Kiedy można spodziewać się premiery? Na ten moment wydaje się, że smartfon OnePlus z obsługą 5G zostanie zaprezentowany w pierwszych tygodniach przyszłego roku. Pojawiają się sugestie, iż producent mógłby pojawić się na targach MWC 2019, chociaż historia pokazuje, że bardziej prawdopodobne jest osobne wydarzenie.

Źródło: OnePlus, gsmarena

Odsłon: 4295 Skomentuj newsa
Komentarze

5

Udostępnij

Zobacz podobne

 1. Dudi4Fr
  Oceń komentarz:

  4    

  Opublikowano: 2018-11-12 23:09

  No to wyrobili sobie markę i po drodze gdzieś się zgubiło to ich"Never settle" oraz "Flagship killer". I ile telefony maja fajne (chociaż ostatnio z cenami trochę szaleją), to OnePlus'a za 700€+ nie kupie.

  Polecę klasykiem:
  "You were the Chosen One! You were supposed to destroy the m, not join them."

  Skomentuj

 2. Tomecek
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-11-13 02:08

  I na co komu w 2018 roku telefon z 5G? Przecież komercyjne uruchomienie 5G na szeroką skalę będzie za kilka lat, a wtedy dzisiejszy telefon będzie zwyczajnie stary.

  Skomentuj

  1. Erwin R
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-11-13 07:04

   Jak to nie wiesz po co to tak jak z produktami plus 20% a tu będziesz miał 5G i jaki to będzie lans mieć coś czego jeszcze nie ma:D

   Skomentuj

  2. Adiqq
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2018-11-13 10:22

   Do 2025 roku wszystkie obszary miejskie i wszystkie główne szlaki transportu lądowego mają mieć nieprzerwany dostęp do sieci 5G[7][9]. Jednak wcześniej, bo już w 2019 roku uruchomienie sieci dla swoich klientów zapowiedzieli przedstawiciele operatora Orange[10][11]. Pracę nad systemem oficjalnie potwierdził również T-Mobile Polska[12].

   Jeżeli będą chętni, będzie wystarczająco dużo telefonów obsługujących 5G to spokojnie ruszy to szybciej, ale jeżeli malkontenci będą narzekać, że po co to, no to operator nie będzie się spieszył ze standardem, który obsłuży 1% telefonów.

   Skomentuj

 3. portals
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-11-13 14:38

  Jak na jakość i możliwości te telefony są za drogie. W cenie 6t idzie już kupić Samsunga S9. Nie twierdzę że ten drugi jest lepszy ale to zupełnie inna półka.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!