Na topie

Outlook z kolejnymi nowościami

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: Oprogramowanie do firmy Producenci: Microsoft

Microsoft przygotował i przygotowuje kolejne funkcje, które pojawiły lub pojawią się w przeglądarkowej, desktopowej i mobilnej wersji poczty Outlook. Z tych nowości skorzystają przede wszystkim profesjonaliści.

  • Outlook z kolejnymi nowościami
A A

Niedawno Gmail został odświeżony i Microsoft postanowił nie czekać długo z odpowiedzią. Przygotował aktualizację swojej usługi pocztowej Outlook, cieszącej się niemałą popularnością wśród profesjonalistów, jak i użytkowników domowych.

Microsoft przygotował kilka nowych funkcji, które wzbogacą Outlooka – zarówno program na Windows i macOS, aplikację mobilną, jak i wersję przeglądarkową. Część z nich została wprowadzona od razu, inne pojawią się wkrótce. Przede wszystkim poprawiona została współpraca skrzynki pocztowej i kalendarza.

Outlook będzie teraz na przykład pobierał z wiadomości e-mail informacje o płatnościach do zrealizowania, co pozwoli tworzyć związane z tym „wydarzenia” w kalendarzu. Zaproponuje również najlepszą lokalizację na spotkanie biznesowe (wykorzystując w tym celu uczenie maszynowe).

Outlook płatność

Kolejną nową funkcją jest usprawnione organizowanie spotkań. Outlook pozwoli w prosty sposób kontrolować odpowiedzi poszczególnych osób na zaproszenia (chodzi o e-maile wysyłane z RSVP). W temacie spotkań przydatna może być również uproszczona obsługa wielu stref czasowych.

Outlook RSVP

Jeśli chodzi o mobilnego Outlooka, pojawi się wreszcie synchronizacja wersji roboczych, będzie sekcja „ulubionych” kontaktów i wprowadzona zostanie integracja z Office Lens. Dodatkowo aplikacja ostrzeże użytkownika przed odpowiedzią na maile, w których jest on UDW/BCC.

Źródło: Microsoft, The Verge

Odsłon: 4396 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!