Gry

Pierwszy dzień PGA za nami

opublikowano przez Martyna Szweda w dniu 2017-10-07

Pierwszy dzień Poznań Game Arena 2017 już za nami. Tegoroczna edycja imprezy robi spore wrażenie.

Na zwiedzających czeka 9 pawilonów wypełnionych po brzegi nowymi technologiami. Tym razem większość wsytawców zdecydowała się pokazać urządzenia peryferyjne.

Na targach można było przetestować najnowsze słuchawki, klawiatury i myszy stworzone z myślą o najbardziej wymagających graczach. Pojawiły się także gamingowe komputery czy płyty główne.


Wystawcy przygotowali też mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.  Jak co roku podczas trwania imprezy można również spotkać ulubionych youtuberów czy profesjonalnych graczy. Dzisiaj na terenie targów pojawił się m.in. Izak, czy Isamu.

PGA 2017

PGA to także idealne miejsce, aby nabyć nowy sprzęt komputerowy, czy ciekawą grę – na czas targów sprzedawcy zaoferowali wyjątkowo przystępne ceny.
Nie zabrakło też atrakcji dla fanów tytułów niezależnych. Ogromny pawilon z grami Indie udowadnia, że rynek gier niezależnych w Polsce ma się coraz lepiej.

PGA 2017 - stoisko Komputronik.pl

Ważnym wydarzeniem podczas eventu jest niewątpliwie pokaz przedpremierowy konsoli Xbox One X. Wrażenie robi również stoisko Nintendo które przygotowało masę stanowisk z kultowymi tytułami.

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Pierwszy dzień Pin Grid Array? Rozwijajcie te skróty bo nie wiadomo o co chodzi.
    Zaloguj się
  • avatar
    Świetny materiał! Pochwalcie się czym nagrywacie bo reszta filmików na YouTube bardzo zła jakość! Szkoda że nie mogę być i sprawdzić nowego XboxaX i VR Oculus
    Zaloguj się