Na topie

PlayerUnknown’s Battlegrounds 1.0 coraz bliżej - testy trwają

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Gra PlayerUnknown’s Battlegrounds, czyli popularne PUBG, jeszcze przed końcem tego roku zadebiutuje w pełnej wersji 1.0. Aktualnie trwają testy.

 • PlayerUnknown’s Battlegrounds 1.0 coraz bliżej - testy trwają
A A

PlayerUnknown’s Battlegrounds lada dzień zadebiutować ma w pełnej wersji na PC. Na serwerach testowych już dzisiaj wylądowała wersja „1.0” gry, która jest jedną z największych tegorocznych niespodzianek.

Na razie PlayerUnknown’s Battlegrounds 1.0 (Test Server) może być niestabilne, ale po to są testy, by do premiery to wyeliminować. Zamiast na optymalizacji skoncentrujmy się więc na tym, co nowego pojawia się w tej wersji…

PlayerUnknown’s Battlegrounds 1.0 – co nowego?

Listę nowości otwiera system wspinaczki – wirtualni bohaterowie będą mogli pokonywać pionowe przeszkody o wysokości do ok. 2,3 metra. Co to oznacza w praktyce? Między innymi możliwość przeskakiwania przez okna i obserwowania akcji z dachów niższych budynków.

Twórcy przeprojektowali także balistykę. Ma być przede wszystkim bardziej realistycznie – snajperzy na przykład będą musieli brać pod uwagę większą liczbę czynników podczas celowania, szczególnie wtedy, gdy ich cel oddalony jest o kilkaset metrów. 

Realizm zostaje również poprawiony w zakresie obrażeń. Odległość czy klasa broni będą miały większe znaczenie dla poziomu odniesionych ran i zniszczenia pancerza. To wszystko oficjalnie zadebiutować ma jeszcze przed końcem tego roku.

PUBG na Xbox One dostępne także w pudełku

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że gra PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One, która zadebiutuje na rynku (w wersji testowej) 12 grudnia, będzie dostępna nie tylko w wersji cyfrowej, ale też pudełkowej (choć we wnętrzu tego pudełka pojawi się nie płyta, lecz karta z kodem).

Źródło: Bluehole, GRYOnline, inf. własna

Odsłon: 1903 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. xchaotic
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-11-14 14:57

  skasowalem TestServer bo mam malego (ssd), chyba pora znowu sciagnac...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!