Na topie

Premiera Battlefield 1 ogromnym sukcesem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wystarczył niespełna tydzień od premiery by przy Battlefield 1 gracze spędzili około 59 milionów godzin.

  • Premiera Battlefield 1 ogromnym sukcesem
A A

Battlefield 1 już od pierwszych zapowiedzi zbierał niezwykle pozytywne komentarze. Co najważniejsze, nie zmieniło się to po beta testach, a także po premierze finalnej wersji. Twórcy mają się z czego cieszyć.

Już kilka dni temu pojawiły się informacje, iż Battlefield 1 to największa premiera w historii studia DICE. Gra plasuje się na czołowych miejscach list sprzedaży, niestety na dokładne dane z tym związane wciąż czekamy.

Skąd zatem głosy o tak udanej premierze? EA opiera się tutaj na statystykach związanych z rozgrywką. Polski oddział wydawcy przedstawił infografikę, która zdradza bliższe szczegóły. Wystarczył niespełna tydzień od premiery by przy Battlefield 1 gracze spędzili około 59 milionów godzin, zdobywając 32 miliony pakietów bojowych. Co ciekawe, chociaż mowa o strzelance, najwięcej zabójstw dokonano przy pomocy noża. Poniżej poznać możecie kilka innych ciekawostek.

Battlefield 1 infografika
kliknij, aby rozwinąć i powiększyć

A ile godzin Wy spędziliście już przy Battlefield 1? Jak Wasze wrażenia z rozgrywki?

Źródło: battlefield

Odsłon: 4510 Skomentuj newsa
Komentarze

19

Udostępnij
  1. A Crysis Na Tym Pójdzie
    Oceń komentarz:

    -15    

    Opublikowano: 2016-11-15 14:32

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Przeszedlem BF1 juz kilka razy i szczerze powiem, ze BF3 byl o wiele bardziej grywalny i mial lepsza grafike. Moze nie jest gorszy od BF4, bo to bylo dno zupelne, ale ta 1 nie jest rewolucja jak to obiecywali.

    Skomentuj

    1. kemot456
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2016-11-15 15:02

      Już kilka razy? Przecież to gra multi, a nie singleplayer. Mimo, że jestem fanem tej serii to kampania dla mnie była strasznie nudna i robiłem ją tylko po to, żeby mieć odblokowane te wszystkie "znajdźki" natomiast multi jest bardzo dobry, jednak zepsuli model strzelania, oraz na siłę upiększyli grę, trochę mało broni, odblokowań, ale jest nieźle.
      Oby następna odsłona była w realiach II wojny światowej (mówcie co chcecie, że była masa takich gier, ale żadnej dużej pozycji w obecnej oprawie graficznej i możliwościach) i powróciła do modelu broni/odblokowań z np. BF3/4.

      Skomentuj

    2. markovfreeman
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2016-11-15 20:00

      Troll alert! Albo tuman

      Skomentuj

    3. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-11-16 11:39

      Tak karmcie trolla dalej. Ehh xd

      Skomentuj

  2. xfire25
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2016-11-15 14:39

    Nie grałem jeszcze czasu nie było. Ale ciesze się, że jest wojenna kompania. Ciekawe jak im to wyszło w porównaniu do BC 2 Vietnam. Zapewne nie ma tego klimatu ale co tam, kiedyś zagram.

    Skomentuj

    1. władek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-11-15 15:11

      Zapewne nie zagrasz.

      Skomentuj

      1. xfire25
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-11-15 17:27

        na drugą stronę się nie wybieram :D, a że ambitne projekty gonią to czasu brak. W kolejce jest mniej więcej obok Life is Strange, Wiedźmina 3 z dodatkami oraz Heroes VII. Priorytety ludzie, priorytety ;)

        Skomentuj

        1. bhaal1982
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2016-11-16 09:00

          Ha ha ja to nie mogę do Wieśka wrócić... tylko jak chwila to BF1. Jeśli chodzi o singleplayer to chyba najmilej wspominam Bad Company 2 :D a sam BF1 jak dla mnie wymiata :) szczególnie po wczorajszym patchu :D

          Skomentuj

          1. xfire25
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2016-11-17 07:20

            O właśnie na taki komentarz czekałem :D . Prawdopodobnie czekają mnie święta z bf :) Pozdrawiam

            Skomentuj

  3. TruGeek
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2016-11-15 15:12

    Jak dla mnie średnio , niby dobra ale tak bez wyrazu. Moim zdaniem BC2 I 3 to najlepsze z tych nowszych odsłon.

    Skomentuj

  4. marcooprodigy
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-11-15 15:43

    Najgorzej jak wypowiadają się ludzie którzy nie grali albo nie mają sprzętu który pociągnie im tą grę ale za to mają najwięcej do powiedzenia. Osobiście grałem w BFa od wersji 2 po BC2, BF3, BF4 i uważam że po BF4 w którym mam 1090 godzin przegranych, jest to bardzo udana gra. Osobiście gram codziennie i coraz bardziej mnie wciąga. Oczywiście nie mówię tu o kampanii bo mało kto kupuje ten tytuł dla singla.

    Skomentuj

    1. bhaal1982
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-11-16 09:06

      Dokładnie :) najbardziej śmiać mi się chciało jak ktoś ostatnio na forum bfa zapytał czy pogra na karcie z 1 GB pamięci :D

      Skomentuj

  5. Leesiuu
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-11-15 16:28

    Na święta kupię sobie premkę, a co :)

    Skomentuj

    1. bhaal1982
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-11-16 13:54

      Ha ha o tym samym pomyślałem :P pod choinkę premium :D

      Skomentuj

  6. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-11-15 16:46

    Prawie 60h i ciągle mi mało :)

    Dodajcie newsa ze dzis BF1 dostał pokaźnego patch'a, tutaj macie listę zmian:

    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1191/lista-zmiana-jesienna-aktualizacja-battlefield-1-11152016

    Skomentuj

  7. androll
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-11-15 17:12

    Gra miod cud i orzeszki, 134h przegrane i tylko momentami malo wolnych serwerow na 64 osoby.

    Skomentuj

  8. Marucins
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-11-15 19:37

    Chyba będę liderem: 0 godzin.

    Skomentuj

  9. SirMichael
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-11-16 09:11

    ja odłożyłem zakup na później bo beta całkowicie mi się nie podobała. Model strzelania jest tragiczny, ale sentyment nakazuje kupić i nie wiem jak wy, ale ja odczuwam, że to jest jednak port konsolowy.

    Skomentuj

  10. stalkerpl
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-11-16 09:19

    grałem w bete ale placic 150zł to gruba przesada, a juz niedługo wyjda kolejne dlc oczywiscie platne