Na topie

Premiery gier - marzec 2018

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Marzec pod względem mocno wyczekiwanych premier gier szykuje się nam prawie druga Gwiazdka. A do tego dojdzie jeszcze trochę mniejszych, nadspodziewanie dobrych nowości.

Marzec 2018 zaboli nasz portfel, oj zaboli. Wspomnicie jeszcze moje słowa. Zresztą co tu dużo opisywać – sami to zobaczcie.

AA

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 10856 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. szmalcownikżydowski
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-03-01 16:42

    ale kaszana. niedługo jedna dobra gra, co pół roku będzie wychodzić :)

    Skomentuj

  2. HomeAudio
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-01 17:07

    Coś mało tytułów pod VR :/
    A co tydzień coś tam się pojawia - przykład jednego tygodnia lutowego:
    https://uploadvr.com/biggest-rift-vive-windows-releases-week-02-18-18/

    Skomentuj Historia edycji

  3. PIRAT_PL
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-03-01 17:36

    Nie wiem czym lektor tu się podnieca, dla mnie posucha większa niż na Sacharze.
    Poza Pure Farming i remasterem Burnouta nic nie zachęciło mnie choćby aby powyższe tytuły reaserch ować a gdzie dopiero kupić i grać.
    Nie mniej chociaż jest co kupić bo od początku roku kupiłem jedynie Staxela a poza tym sucho jak w familiadzie przy żartach Strasburgera a premie z wypłaty się odkładają ;)

    Skomentuj

    1. raffal81
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-03-01 18:40

      Ja oglądam bez lektora ;]

      Skomentuj

      1. PIRAT_PL
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-03-01 20:02

        Też można ;) Nie mniej chyba nie miałeś za dużo do podziwiania w tych premierach :P

        Skomentuj

  4. Blackshadow
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-03-01 19:32

    W ankiecie brakuje odpowiedzi na żadną.

    Skomentuj

    1. PIRAT_PL
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-03-01 20:01

      No w tym roku jak na razie brakuje tej opcji.
      W zasadzie znamy już pierwszy kwartał 2018 i tu lipton, oby dalej się polepszyło...

      Skomentuj

  5. fiLEMONs
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2018-03-02 08:47

    Po Far Cry wiele się nie spodziewam. Twórcy i developerzy nie mają pomysłów.

    Czekam na 'A Way Out' bo to jakiś powiew świeżości. To samo Sea Of Thieves. FFXV to więcej tego samego, dobrego, tyko odświeżone.

    Skomentuj

  6. Konrads
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-03-02 09:16

    Nic ciekawego nie wychodzi sama kicha

    Skomentuj

  7. nois3
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-03 00:59

    A gdzie FrostPunk?

    Skomentuj

  8. zabuza
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-03-04 00:57

    Cztery gierki na które czekam: FarCry V, Sea of Thieves, Final Fantasy XV: Windows Edition i Surviving Mars, z tym, że priorytet to FFXV i Surviving Mars... po FarCry wiem czego się spodziewać... a Morze Piratów taka niewiadoma :D

    Skomentuj

    1. logimen
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-03-04 11:10

      W Sea Of thieves możesz pograć w weekend, jakoś od piątku do niedzieli do godz. 11 naszego czasu.
      Nie wiele można ugrać przez ten czas, ale jakiś zarys daję. Koniecznie w grupie bo mega frajda :) Polecam.