Na topie

PUBG - wysyp nowości w 2018 roku

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W 2018 roku gra PlayerUnknown’s Battlegrounds doczeka się kilku dużych aktualizacji, które wprowadzą wiele nowości: kolejne mapy, pojazdy, karabiny i tryby gry, a także naprawią to, co dziś działa nie najlepiej.

 • PUBG - wysyp nowości w 2018 roku
A A

PlayerUnknown’s Battlegrounds to jedna z największych niespodzianek ubiegłego roku, co najlepiej odzwierciedlają świetne wyniki sprzedażowe oraz tytuł Gry roku według czytelników Benchmark.pl. Produkcja ta jest rozwijana z udziałem graczy już od dwunastu miesięcy, a w kolejnym takim okresie twórcy zamierzają być równie zaangażowani.

Choć w grudniu światło dzienne ujrzało wreszcie PUBG 1.0, w żadnym wypadku nie oznacza to końca procesu produkcyjno-rozwojowego. Twórcy zapowiedzieli, że w 2018 roku udostępnionych zostanie wiele kolejnych nowości. Poważnych aktualizacji należy spodziewać się co dwa miesiące. Co konkretnie zostanie wprowadzone?

Przede wszystkim nowa mapa – wyspa o wymiarach 4 x 4 km, która zapewniać ma bardziej dynamiczną rozgrywkę. Oprócz niej (a możecie ją zobaczyć na grafice poniżej), pojawi się też nowa mapa o standardowych wymiarach, czyli 8 x 8 km. 

PUBG mapa 4

Twórcy przygotowują się także do udostępnienia nowego systemu wyrażania emocji – innymi słowy, bohater gracza będzie mógł wykonywać rozmaite gesty, co ma pozwolić lepiej komunikować się z pozostałymi zawodnikami. Wśród elementów do ulepszenia odnajdujemy zaś między innymi spadochrony, modyfikację postaci, balistykę, walkę w zwarciu i animacje.

Należy również spodziewać się nowych, „interesujących” trybów zabawy (o których nic na razie nie wiadomo). Nie zabraknie też nowości w garażu i w arsenale, a twórcy dodają, że dźwięki wydawane zarówno przez broń, jak i pojazdy, zostaną znacząco ulepszone.

PUBG broń 2018

Gra, która wywołała „boom” na battle royale, doczeka się też licznych usprawnień pod względem e-sportowych elementów: systemu rankingowego i matchmakingu oraz trybu obserwatora i systemu powtórek  Trwają również prace optymalizacyjne.

Źródło: PC Gamer, VG247, PUBG Corp.

Odsłon: 13072 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
 1. pigula630
  Oceń komentarz:

  7    

  Opublikowano: 2018-03-10 10:40

  Zmianę pogody niech przywrócą jeszcze

  Skomentuj

   1. Fenio
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2018-03-12 19:44

    Na forum ciągle jest płacz o wymagania sprzętowe. Renderowanie trawy jest ustawione na 75m i więcej nie dadzą bo założyli sobie że PUBG ma działać nawet na słabych, starych kompach w biednych krajach. I potem jest dziwna sytuacja gdy chowasz się w trawie przed tymi do 75m ale gracze oddaleni o >75m widzą ludzika leżącego na płaskiej teksturze :) Albo wymiana ognia pomiędzy leżącym w trawie a kimś strzelającym z okna. Ten pierwszy ma widok przysłonięty trawą, ten drugi ma idealny widok celu leżącego na płaskiej teksturze.

    Skomentuj

    1. vegasic
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2018-06-11 23:01

     zmien sobie ustawienia na low i nie placz

     Skomentuj

     1. SirMichael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-08-08 16:35

      kup sobie lepszego kompa, albo idź na serwer dedykowany bieda komputerom.

      Jak widzisz można być nieuprzejmy w obie strony.

      Skomentuj Historia edycji

 2. sparx6
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-03-11 05:27

  Dodali animacje przeskakiwania to niech teraz je poprawią bo nie zawsze działają poprawnie, lub na wiele przeszkód nie można w ogóle wspiąć/przeskoczyć. Oraz niewidzialne ściany i przeszkody jadąc autem przez teren.
  Dodali KillCam i Spectator to niech go normalnie dopracują bo strasznie przekłamane są informacje w podglądzie - celuje całkiem gdzie indziej niż trafiają pociski. ZeroRecoil hack ciężko wykryć bo na powtórce zawsze będzie animacja odrzutu broni.
  Optymalizację całkiem niedawno mocno poprawili, ale mimo wszystko gra nie ma jakiejś przepięknej grafiki, przedmioty, domy, ściany i reszta textur się powtarzają często, a mimo wszystko gra ma mało FPSów na średnim sprzęcie, oraz momentami dopy FPSów o ponad 50% lub stuttering gdy większa akcja się dzieje.
  Długa droga ulepszania i poprawiania przed twórcami. Skoro tyle zarobili to niech teraz inwestują w rozwój i łatki.

  Skomentuj

 3. SirMichael
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-08-08 16:36

  heheh a podobno już rok temu ta gra była "esport's ready".
  Czyli jak coś jest esports ready tzn, ze ma po prostu multi.. nie ważne czy to multi jest zbugowane na maxa, grunt że jest.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!