Na topie

Dokładna data premiery gry Grid 2 - cena i dodatki edycji specjalnej

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry komputerowe Gry PlayStation 3 Gry Xbox 360 Producenci: Codemasters

Gra Race Driver: Grid 2 w sklepach pojawi się już 31 maja

grid 2 gra wyścigi wygląd gameplay data premiery cena

AA

Gra Grid 2 będąca sequelem dobrze przyjętego pierwowzoru Race Driver: Grid doczekała się już oficjalnej daty premiery. Co prawda jedynie w Wielkiej Brytanii, ale nie powinna ona zbytnio odbiegać od premiery w innych krajach, w tym w Polsce, gdzie gry spodziewamy się wstępnie w ten sam dzień.

Druga odsłona popularnych wyścigów samochodowych Grid pojawi się na brytyjskich półkach sklepowych już 31 maja bieżącego roku. Gra zadebiutuje wówczas w wersji dla konsoli Sony PlayStation 3, Microsoft Xbox 360 oraz w wersji dla komputerów klasy PC.

Grę będzie można nabyć w wersji standardowej oraz edycji specjalnej, dostępnej m.in. w opcji pre-order (zamówienie przed premierowe) za pośrednictwem sklepu GAME. Edycja specjalna przez producenta została opatrzona nazwą Grid 2: Brands Hatch Edition i jej nabywcy znają w niej dodatkowo kody uprawniające do darmowego pobrania dwóch dodatków DLC.

Będą to McLaren Racing Pack, w którym znajdziemy niedostępny w standardowej wersji gry samochód McLaren MP4-12C GT3 Special Edition. Wspomnianą bryką zmierzymy się zarówno w zmaganiach sieciowych (multiplayer) jak i tradycyjnie w singlu. W ramach DLC gracze otrzymają także dwie nowe trasy dostępne w ramach toru Brands Hatch GP.

Galeria

Drugie DLC nazwane Head Start Pack pozwoli graczom zasiąść za sterami Mecedesa Benz SLR McLaren 722 GT, a także powoli kupować w grze części samochodowe do modyfikacji swojego auta w znacznie niższych cenach.

Gra została w Polsce wyceniona na 119,90 zł za wersję PC oraz 189,90 zł za wersję na konsole. Na koniec zapraszamy do zobaczenia pierwszego gameplaya z gry oraz działania aktywnego systemu LiveRoutes.

Źródło: EuroGamer

Odsłon: 7081 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. Kejsi
    Oceń komentarz:

    17    

    Opublikowano: 2013-02-08 16:21

    W końcu się doczekałem kontynuacji mojej ulubionej gry!!!

    Skomentuj

  2. kot-kreskowy
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-02-08 16:25

    Najwięcej to grałem w demo i bawiłem się w efektowne wypadki. Mam nadzieję że tm razem będzie można zrobić jeszcze fajniejszy sajgon ;]

    Skomentuj

  3. matronix
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-08 16:33

    "znajdziemy niedostępny w standardowej wersji gry samochód McLaren MP4-12C GT3 Special Edition.(...) bryką zmierzymy się zarówno w zmaganiach sieciowych (multiplayer)(...)"

    Ciekawe czy posiadacze standardowej wersji będą się mierzyć naprzeciw tym z dlc. Według mnie było by to niesprawiedliwe przy założeniu ze McLaren będzie osiągami lepszy.

    Skomentuj

  4. Macireks
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2013-02-08 16:56

    Kocham to !! Gra jeszcze nie wyszła, a już są do niej DLC. Skąpstwo twórców

    Skomentuj

  5. jeomax.co.uk
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-02-08 18:15

    Mam nadzieje, ze chociaz DLC pozwola oplacic serwery do multiplayera przez dlugi czas, bo to, co zrobili z GRIDem po wlamie to wola o pomste do nieba. Szczescie, ze ludzie wymyslili Tunngle i tylko dzieki temu do dzisiaj mozna wlasciwie grac w "jedynke", to jednak nie wszystkie wlasciwosci multi zostaly zachowane (sila samochodu, wykopywanie uzytkownikow itp).

    Skomentuj

  6. damianox9
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-02-08 19:33

    Moja ulubiona scigalka. Choc gram na klawiaturze cieszy mnie kontrola nad autem. Gorzej bez wspomagaczy jesli sie nie posiada kierownicy. Mysle ze dwojka bedzie dopieszczona. 150 godzin w to gralem i mi sie nie nudzi. Tej grze niczego nie brakuje. Jak na taka stara gre nie ma sobie rownych.

    Skomentuj

  7. damianox9
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-02-08 19:37

    Tungle nie uzywalem. Gramy w to pna GameRanger ktory jest bardzo fajny i radzi sobie na routerach. Nawet z cossacks back to war.

    Skomentuj

  8. DyndaS
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2013-02-08 19:39

    DLC... DLC... DLC... DLC... DLC... DLC... DLC...

    Twórcy wymyślają sobie często jakieś gówno aby zarobić i wyzyskać z graczy jeszcze więcej...

    Jakieś większe DLC np . do Skyrim czy Battlefield 3 to ja rozumiem ale często dostajemy jakieś gówno... mam nadzieję że tu przynajmniej zrobią to w dobry sposób choć obawiam się że tak nie będzie...


    Trochę sobie liczą ale jeśli nie będzie gorsza od pierwszej części to zdecydowanie warto

    Skomentuj

  9. damianox9
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-08 19:53

    Wychodzi fajna gra a niektorzy znajduja powody do narzekania. Uspokojcie sie ludzie i zamiast narzekac wbijajcie na gameranger w jedynke pogramy. Do czerwca jeszcze sporo czasu.

    Skomentuj

  10. Bruce
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-08 19:54

    Kiedys czytalem, ze w drugiej czesci nie bedzie widoku z kokpitu samochodu.
    Jesli tak to dla mnie to bedzie porazka bo w jedynce tylko na tej kamerze jezdzilem i byla najlepsza.

    Skomentuj

  11. michael85
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2013-02-08 21:11

    Jeśli fizyka będzie tak marna jak w poprzednich częściach to nawet szkoda mi to instalować a co dopiero za to płacić!!!

    Skomentuj

  12. misiek12_sdz
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-02-08 22:52

    Po tym co zrobili z DiRTem mam nadzieję że poszli po rozum do głowy.

    Skomentuj

  13. KaYteck
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-02-09 00:21

    ()...jej nabywcy znają w niej...()

    Skomentuj

  14. CziKilla
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-02-10 22:19

    Tylko brak widoku zza kółka! Czy do bani.

    Skomentuj

    1. damianox9
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-02-10 23:03

      Będzie widok. Zrobią moda na pewno.