Na topie

Red Game, Serial Cleaner i Paper Wars wkrótce na Switchu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry na konsole Tematyka: Kiedy premiera polskie gry Producenci: iFun4all

Jeszcze w listopadzie katalog gier na Nintendo Switch poszerzy się o Red Game Without a Great Name oraz Serial Cleaner.

  • Red Game, Serial Cleaner i Paper Wars wkrótce na Switchu
A A

Twórcy gry Serial Cleaner podzielili się nowymi informacjami na temat przenoszenia swoich tytułów na Nintendo Switch. Czego konkretnie się dowiedzieliśmy?

Gra Green Game: TimeSwapper trafiła na Switcha kilka dni temu, a teraz dowiadujemy się, że już jutro (24 listopada) dołączy do niej jej poprzedniczka, czyli Red Game Without a Great Name. „To wymagająca, zręcznościowa gra 2D, w której gracz wciela się w mechanicznego ptaka, przemierzającego zabójczy, steampunkowy świat. Jedyną szansę na przeżycie daje Twoja umiejętność teleportacji, więc używaj jej mądrze!” – tłumaczy producent. Przypomnijmy sobie zwiastun:

Studio iFun4All zapowiedziało przy okazji, że niedługo później, bo 30 listopada, w wersji na konsolę Nintendo Switch zadebiutuje jego trzecia (i zarazem najgłośniejsza) gra – Serial Cleaner. To produkcja, która stawia przed graczami nie lada wyzwanie – posprzątać miejsca zbrodni w taki sposób, by nikt nie zorientował się, że do czegokolwiek w nich doszło.

„Odkąd hybrydowy handheld od Nintendo zaczął konkurować pod względem popularności z komputerami PC/Mac oraz konsolami Sony i Microsoft, rośnie zapotrzebowanie na tytuły, w które można na nim zagrać. Dostrzegamy ten potencjał, stąd decyzja o zbudowaniu solidnego portfolio gier na Nintendo Switch” – tłumaczy Michał Mielcarek, prezes iFun4All i zapowiada: „sądzimy, że Paper Wars: Cannon Fodder Devastated trafi na Switcha jeszcze w tym roku”.

Źródło: iFun4All

Odsłon: 2386 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!