Na topie

GTA 5 w wersjach na Xbox One i PS4 dostanie Rockstar Editor

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wygląda na to, że Rockstar jeszcze przez jakiś czas nie zapomni o Grand Theft Auto V.

Rockstar Editor PS4 Xbox One

AA

Wygląda na to, że Rockstar jeszcze przez jakiś czas nie zapomni o Grand Theft Auto V. Już wkrótce właściciele gry w wersjach konsolowych będą mogli cieszyć się z nowych elementów.

Premiera gry na PC nadeszła najpóźniej, ale w prezencie gracze korzystający z tej platformy otrzymali nie tylko lepszą oprawę graficzną, ale także kilka dodatkowych elementów. Jednym z najważniejszych jest bez wątpienia Rockstar Editor umożliwiający rejestrowanie, edytowanie i wrzucanie do Internetu materiałów z rozgrywki. Okazuje się, że szanse na to będą mieli także „konsolowcy”.

Rockstar Editor wzbogaci bowiem Grand Theft Auto V w wersjach na konsole Xbox One i PlayStation 4. Niestety tego samego nie powinni spodziewać się właściciele konsol poprzedniej generacji.

„Rockstar Editor to zaawansowane narzędzie, a więc wymaga dodatkowej mocy obliczeniowej. Nie będzie zatem zgodne z GTA V na starszych platformach, ale obecnie pracujemy nad wersją dostosowaną do Xbox One i PlayStation 4. Mamy nadzieję, że wypuścimy ją już latem tego roku lub tak szybko, jak tylko będzie gotowa.”


Inny element dostępny obecnie jedynie w komputerowej wersji gry to stacja radiowa The Lab. Również ona zawita jednak na konsole i tym razem ucieszyć mogą się także posiadacze starszych z nich - Xbox 360 i PlayStation 3. The Lab pojawi się szybciej niż Rockstar Editor, ponieważ będzie częścią jednej z najbliższych aktualizacji.

Źródło: gamespot

Odsłon: 6711 Skomentuj newsa
Komentarze

25

Udostępnij
  1. DonHugo
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2015-05-12 15:40

    Żeby posiadacze konsol nie poczuli się urażeni,że R* o nich zapomniał.

    Skomentuj

    1. Relvit
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2015-05-12 16:32

      Nie powiem o kim R* zapomniał na prawie 2 lata ;)

      Skomentuj

      1. prime27pl
        Oceń komentarz:

        -7    

        Opublikowano: 2015-05-12 17:16

        :D

        Skomentuj

      2. GrUbY95
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-05-12 18:14

        po prostu testowaliście produkt przeznaczony na pc, a długo żeby optymalizacja była dobra :D

        Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2015-05-12 18:28

          dobrze że poszła petycja...

          Skomentuj

        2. Sova30
          Oceń komentarz:

          -4    

          Opublikowano: 2015-05-12 19:37

          Nie dość, że testowali wersję pre-alpha to jeszcze zapłacili za nią podwójnie!

          Skomentuj

          1. prime27pl
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2015-05-12 19:50

            no danie za 3 letnią gre 180 sukces co :D

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-05-13 11:25

            no faktycznie - remastera na PC za 160-180 zl kupic to extra deal

            Skomentuj

      3. Mario618
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-05-13 14:45

        :)
        http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://i.imgur.com/CJpn2T3.jpg&imgrefurl=http://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/1ua6kz/i_am_creating_a_brandecommerce_store_branded/&h=514&w=1000&tbnid=pR9aSYyGMEhCmM:&zoom=1&docid=wfDbllQ4NAp7VM&ei=qUVTVd7JOsjkUZebgNgP&tbm=isch&ved=0CCYQMygHMAc

        Skomentuj

    2. prime27pl
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2015-05-12 18:34

      Co masz z pisania tych tekstów ? kolejny amator wojenek ? Zapomniało sie że pisana była petycja o wersje na pc ? że napady wyszły najpierw na konsole ? pewnie powiesz że "testy " stek bzdur i koronny argument fanboji .Dorośnijcie ludzie .

      Skomentuj

  2. kryspin34
    Oceń komentarz:

    -9    

    Opublikowano: 2015-05-12 16:40

    No nareszcie po tym jak posiadacze PC testowali beta wersje.

    Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-05-12 18:17

      Długo jeszcze moderatorze będziesz tolerował tego pana i jego chamstwo ?

      Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-05-12 19:49

          :D a ja nie

          Skomentuj

          1. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-05-12 20:38

            Co dzień się nie udał i wpadłeś trochę popluć ? Pisać i czytać umiem mam tez szacunek dla innych w przeciwieństwie do takich cwaniaków i prowokatorów jakich ty reprezentujesz .Jak nie umiesz zachować kultury to sobie swoje domysł i teorie zachowaj dla siebie i nie posądzaj kogoś o to co sam reprezentujesz .A od mojej mamy to się odwal .

            Skomentuj

          2. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-05-12 21:10

            A to sorry w takim razie dla kolegi

            Skomentuj

          3. prime27pl
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-05-13 08:56

            Temu hejterowi nie przetłumaczysz .

            Skomentuj

  3. Michur
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2015-05-12 19:13

    Teraz mogą nagrywać jakiego mają skilla z auto aim oczywiście;)

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-05-13 11:25

      a grales ty w ogole na ps4 czy xo ? bo z tego co widac to nie bardzo

      Skomentuj

      1. Michur
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-05-13 20:30

        Spędziłem setki godzin przy konsoloach poprzednich generacji i nic nie zmieni tego że jest to pomoc w celowaniu z której rząd kokto rezygnuje. Granie na padzie w FPSy to PADAKA i mówię to jako były wieloletni użytkownik konsoli.

        Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-05-13 22:14

          no właśnie ...ciężko sie celuje a autoaim az tak nie zmienia sytuacji jak niektórzy mysla ...samo sie nie wyceluje .

          Skomentuj

    2. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-05-13 14:53

      Ty widać wiesz co to autoaim....co najlepsze byle lebiega będzie grac myszka a do pada trzeba mieć wprawę więc pomyśl zanim będziesz pisać brednie .

      Skomentuj

      1. Michur
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-05-13 20:38

        No tak po co mi okrągłe koła w samochodzie jak na kwadratach też da się jeździć. Człowieku ograłem masę gier na konsolach, wszystkie wyścigi na złoto oraz licencje w GT czy odciski na palach od pada nie są mi obce. Precyzja pada przy myszy to jak porównanie precyzji skalpela z maczetą. Zestawili kiedyś graczy konsoli przeciwko pctowcom i z tych pierwszych nie było co zbierać. Zagraj sobie na multi a innymi graczami pc a zobaczysz jak bardzo się mylisz.

        Skomentuj

        1. prime27pl
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-05-13 22:11

          Z czym się mylę ? ty zrozumiałeś co napisałem ?

          Skomentuj

          1. Michur
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2015-05-13 22:20

            Że " byle lebiega będzie grac myszka"