Na topie

Rusza Poznań Game Arena 2017

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: Poznań Game Arena

Od 6 do 8 października w stolicy Wielkopolski trwa Poznań Game Arena 2017, a więc impreza, której fan elektronicznej rozrywki nie powinien przegapić.

 • Rusza Poznań Game Arena 2017
A A

6 października, godzina 10.00 – czas rozpocząć Poznań Game Arena 2017, czyli jedną z najważniejszych imprez dla miłośników elektronicznej rozrywki na terenie naszego kraju. W stolicy Wielkopolski czekają już na odwiedzających liczne atrakcje: najnowsze gry i urządzenia dla graczy, a także turnieje, konkursy, quizy i wiele, wiele więcej.

Dziś VIP DAY, a więc dzień dla przedstawicieli mediów, profesjonalnych graczy, gości specjalnych oraz tych, którzy cenią sobie komfortowy dostęp do wszystkich stanowisk (i są w stanie za to nieco więcej zapłacić). Dziś z atrakcjami będzie można zapoznawać się do godziny 18.00, ale to tylko pierwszy z trzech dni trwania wydarzenia.

Na Poznań Game Arena 2017 zjechało się około 130 wystawców, którzy zaprezentują swoje nowości. Taka liczba jasno pokazuje, że dosłownie każdy gracz znajdzie tutaj coś, co go zainteresuje. Odbędą się prezentacje, będą stanowiska, na których będzie można sprawdzić nowe gry i sprzęt w akcji, będą specjalne strefy tematyczne, a także turnieje e-sportowe i cosplayowe.

Jeśli na PGA wybieracie się w weekend, to wiedzcie, że sobota będzie najdłuższym dniem, bo drzwi zostaną otworzone o godzinie 9.00, a zamknięte dopiero o 20.00. W niedzielę start jest zaplanowany na tę samą godzinę, ale zakończenie odbędzie się o 18.00.

Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na stronie wydarzenia.

Źródło: PGA

Odsłon: 2390 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. KORGAN
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-06 18:32

  Cyberpunka pokaza? Lepszego momentu nie będzie dzięki genialnym recenzja Blade Runnera.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!