Na topie

Samsung obniżył ceny flagowych smartfonów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Samsung Galaxy Producenci: Samsung

Jak widać, Samsung rzeczywiście przygotowuje klientów na kolejne nowości.

Samsung smartfony

AA

Za dwa dni Samsung zaprezentować ma nowe smartfony. Spekulowało się, że może przyczynić się to do obniżki cen modeli dostępnych już w sklepach i rzeczywiście tak się stało.

Skoro szykowana jest premiera urządzeń z najwyższej półki to również takowe zostały przecenione. Tym samym na pierwszy plan wysuwają się tutaj Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge. W zależności od sklepu ich ceny niższe są o nawet, odpowiednio, 500 i 700 złotych. Nie da się ukryć, że jest to oferta warta zaznaczenia.

W większości sklepów niższe ceny zauważyć można także w przypadku kilku innych modeli. Taniej oferowany jest chociażby Galaxy Note 4 czy przedstawiciele serii Galaxy A, które również zaliczają się do bardzo ciekawych propozycji. W przypadku tych ostatnich cięcia cen nie są już tak imponujące, ale i tak sięgają kilkuset złotych.

Jak widać, Samsung rzeczywiście przygotowuje klientów na kolejne nowości. Przypomnijmy, że na najbliższej konferencji zobaczyć powinniśmy Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge Plus, a więc powiększoną wersję Galaxy S6 Edge oraz tablet, który także oferować może zakrzywiony ekran.

Źródło: inf. własna, Sferis

Odsłon: 14974 Skomentuj newsa
Komentarze

23

Udostępnij
  1. raffal81
    Oceń komentarz:

    11    

    Opublikowano: 2015-08-11 14:23

    Jak spadnie jeszcze o 500zł, to będę się zastanawiał nad zmianą mojego S4 ;)

    Skomentuj

    1. Ruda Zazulla
      Oceń komentarz:

      -27    

      Opublikowano: 2015-08-11 14:41

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Zartujesz? Jak mozna po szajsungu chciec kolejnego smieciosunga? Przeciez to dziadostwo plastikowe z 50 poinstalowanymi smieciowymi reklamami i apkami. 8 rdzeniowy procesor i przerzucanie okien wciaz muli. Nie, dziekuje. Iphone 2 rdzenie i wszystko plynnie dziala nawet po roku buahaha!

      Skomentuj

      1. tommyt1983
        Oceń komentarz:

        10    

        Opublikowano: 2015-08-11 14:51

        "Przeciez to dziadostwo plastikowe" pojęcie masz o tym co piszesz tak wielkie jak poziom twoich wypowiedzi - czytaj ZEROWY. przecież ostatnia linia S to tylko szkło i metal a i każdy speedtest otwierania aplikacji na youtube dobitnie pokazuje jaki to ten iphone jest "szybki"... Z faktami ciężko dyskutować więc bajki wkładaj na półkę między książki z baśniami :)

        Skomentuj

      2. Detrioux
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2015-08-11 16:03

        mhm widze że znajoma migotka lara zmieniła konto i znowu będzie biadolić jaki do Apple jest super. Idź człowieku stąd i nie wracaj.

        Skomentuj

      3. vegasnight9
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2015-08-11 21:15

        https://www.youtube.com/watch?v=dhBdPx53pfQ

        I pozamiatane.

        Skomentuj

        1. mr_rzeznik
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-08-12 09:19

          Ha, strzał w dziesiątkę ;)

          Skomentuj

        2. Ruter19
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-08-12 13:28

          Nie dali do ręki bo kazdy by sie kapnął ze to nie iOS wiec wsystko jasne :D to tak jak by dać iOS zmieniony na Samsunga LoL

          Skomentuj

    2. szynszyl1337
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-08-11 16:18

      Masz wersję ze snapdragonem 800? Jak tak to po co Ci go zmieniać?

      Skomentuj

      1. ahael
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-08-12 12:20

        Dokładnie, ja mam też fona ze snapem 800 i nie rozumiem zmiany tak mocnego procesora... Może za rok, dwa.. to tak.

        Skomentuj

  2. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-08-11 14:46

    Szczere to mnie nawet cieszy ponieważ obawiałem się że Note 5 i S6+ będą jeszcze droższe od swoich poprzednik a widać że po prostu wskoczą na ich miejsce.

    Skomentuj

  3. Tito1987
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2015-08-11 16:44

    Akurat S6 opłaca się kupić. Kupiłem w dniu premiery i cały czas działa tak samo szybko, także skończ pie******* bzdury. Nawet "ajfon 6" przy nim wymięka jeśli chodzi o szybkość działania. Zobacz sobie porównania w necie ;p A właśnie samsung skończył już z plastikiem we falgowcach..... Polecam poczytać trochę, a nie gadać bzdury wyssane z palca.... Buhahaha!

    Skomentuj

    1. Tito1987
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2015-08-11 16:52

      Oczywiście komentarz powyżej powinien być pod wypowiedzią "Ruda Zazulla"....

      Zróbcie coś z tym systemem komentarzy, bo wieje biedą! Ach i ten brak edycji komentarzy.....

      Skomentuj

    2. Ruter19
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2015-08-12 13:31

      I pewnie masz 50 aplikacji w tle i dziala tak samo jak iOS LoL

      Skomentuj

      1. Mycha104
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-08-12 19:31

        System iOS z 50 aplikacjami w tle ? Tyle, że ten system w przeciwieństwie do androida nie może mieć i nie ma żadnej działającej aplikacji (ewentualnie usługi), bo aplikacje zamraża tak jak windows phone/ :) , Na androida narzekają tylko Ci którzy nie umieją go obsługiwać, mam s4 od ponad 2 lat i z aplikacjami czy bez nic chodzi tak samo szybko, tylko po prostu je zamykam, a nie jak co niektórzy minimalizują i pracują w tle.

        Skomentuj

  4. battery 76
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2015-08-11 18:54

    Niech dalej kopiują ajfona to skończą jak niokia, a promocje robią żeby stary fajans wyprzedać i zrobić miejsce na nowy.

    Skomentuj

    1. ahael
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2015-08-12 12:15

      Polecam zaznajomić się z markami typu: Xiaomi, Doodgee, Meizu, iOcean, OnPlus, UMi, LeTV, Vivo, Elephone... i wiele innych o wiele ciekawszych alternatyw niż znani producenci, którzy już tak przesadzają z cenami oraz wprowadzaniem nowych modeli, że to się staje nie tyle śmieszne co powoli tragiczne :) Już nie wspomnę o brzydkich praktykach znanych producentów w kupowaniu komentarzy :).

      Skomentuj

      1. Franz
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2015-08-12 13:04

        Wszystkie te marki to naprawdę ciekawy sprzęt - mają jednak jak dla mnie spore wady.
        Pierwsza to często brak dystrybucji w Polsce, co oznacza brak gwarancji i problemy z serwisem - znajomi przerabiali ten temat na własnej skórze i nie polecają takich smartfonów z tego względu - jak działają to ok., ale gdy potrzeba naprawy to droga przez mękę i zwykle 100% płatna.
        Druga to praktyczny brak wszelkich akcesoriów na polskim rynku - wszystko oczywiście można kupić w necie, ale za wiele razy już kupowałem niby oryginalne, wysokiej jakości akcesoria, bez wcześniejszego ich oglądania na żywo, które okazywały się bublami, by więcej tak ryzykować.

        Skomentuj

        1. ahael
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2015-08-13 12:41

          Dziwne, niżej mi się odpowiedź do tego co napisałeś pojawiła... no nic to proszę spójrz niżej na moją odpowiedź :)

          Skomentuj

  5. lutek777
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2015-08-12 21:31

    Sprawdzając ceny Note 4, nie widać, żeby coś tam drgnęło ;(