Na topie

Samsung przypomina o powrocie Ekstraklasy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Chociaż nasza rodzima Ekstraklasa nie zalicza się do najbardziej widowiskowych to jednak jej sympatyków i obserwatorów mamy całkiem sporo.

Samsung przypomina o powrocie Ekstraklasy

AA

Chociaż nasza rodzima Ekstraklasa nie zalicza się do najbardziej widowiskowych lig piłkarskich to jednak jej sympatyków i obserwatorów mamy całkiem sporo. Właśnie dziś budzi się ona z zimowego snu, o czym przypomnieć postanowił Samsung.

Nie zawsze mamy czas na to, aby śledzić zmagania piłkarzy. W takim przypadku zazwyczaj sięgamy po Internet, gdzie po czasie sprawdzamy wyniki i statystyki spotkań. W dobie smartfonów istnieją jednak lepsze sposoby na to, aby być na bieżąco. Jednym z nich jest aplikacja KICK rozwijana właśnie przez Samsunga.

W jednym miejscu zbiera ona wszystko, co dla kibiców najważniejsze. Aplikacja aktualizuje dane i obraz w czasie rzeczywistym, a następnie dostarcza najważniejsze informacje użytkownikowi. Prócz relacji oraz statystyk drużyn i zawodników użytkownicy będą mogli przeczytać również najnowsze informacje z boisk polskiej Ekstraklasy.

Prezentowanych danych jest tu naprawdę sporo i chociaż sama aplikacja nie jest nowością to zapewne cieszyć można się z tego, że od teraz dostępna jest w polskiej wersji językowej.

KICK aplikacja KICK aplikacja polska liga

Aplikacja jest preinstalowana na smartfonach Galaxy A3, Galaxy A5 i Galaxy Note 4 oraz tabletach z serii Galaxy Tab S. Pobrać można ją jednak także na inne modele z systemem Google Android w wersji 4.1 lub nowszej.


Pobierz: 

KICK na Androida

 

Rozmiar pliku: 33 MB


Źródło: Samsung, play.google, stadiumdb

Odsłon: 6638 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Detrioux
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2015-02-13 21:50

  Pozerzy... Śmieszni gracze nie umiejący grać w piłkę. Polecam la-ligę lub premer league.

  Skomentuj

  1. Detrioux
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2015-02-13 21:51

   premier league. Dziękuje edycjo.

   Skomentuj

 2. R2rr0
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2015-02-13 22:14

  Fajny interfejs ma ta apka.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!