Na topie

Smartfony Doogee oficjalnie w Polsce

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: Chińskie telefony

Kolejna marka smartfonów dostępna na naszym rynku. Doogee oferuje urządzenia w przystępnych cenach, a oferta wydaje się zróżnicowana na tyle, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

  • Smartfony Doogee oficjalnie w Polsce
A A

Z punktu widzenia klienta większy wybór to zawsze duży plus. W przypadku smartfonów jest z tym coraz lepiej. Chociażby dlatego, iż przekonujemy się do chińskich marek, a te dodatkowo coraz śmielej wkraczają na nasz rynek.

Zostawiając już liderów w postaci Huawei i Xiaomi, nie tak dawno powróciło Meizu, a teraz ogłoszono, iż do Polski wkracza Doogee. Dystrybutorem zostało MB Mobile, urządzenia zakupione w oficjalnej dystrybucji będą miały pełne wsparcie gwarancyjne i serwisowe zapewnione przez S.B.E Polska.

Doogee to firma, która powstała w 2013 roku. Jej smartfony projektowane w Hiszpanii, a produkowane w Chinach. Wzrost popularności wygląda tutaj całkiem dobrze, w ubiegłbym roku sprzedano 3 miliony sztuk smartfonów, od początków istnienia firmy po jej produkty sięgnęło już 17 milionów klientów.

Doogee X55
Doogee X55

Aktualne w ofercie Doogee znaleźć można 4 linie smartfonów. Seria X obejmuje propozycje budżetowe, które zgodnie z ostatnimi trendami cechują się wyświetlaczami o odchudzonych ramkach. Seria BL to smartfony z pojemnymi bateriami (od 5050 mAh do 12000 mAh), seria S pozwala wybierać modele z wzmacnianymi obudowami. Dopełnieniem oferty jest seria Mix, w której lądują najbardziej zaawansowane smartfony tego producenta.

Doogee Mix 2
Doogee Mix 2

Ceny urządzeń z serii X wynosić będą 279 - 450 złotych, modele z serii BL zmieszczą się w przedziale od 690 do 780 złotych. Przedstawiciele serii S to koszt od 520 do 1470 złotych, natomiast smartfony z serii Mix to wydatek w przedziale od 499 do 1470 złotych.

Smartfonów Doogee w pierwszej kolejności szukać można m.in. w MediaExpert.

 Doogee S55
Doogee S55

Źródło: Doogee

Odsłon: 3170 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. berodon
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-07-19 00:26

    Byłem kiedyś żeby kupić doogee i generalnie w oficjalnym sklepie na 5 przejrzanych urządzeń dwa miały słabe spasowanie, kolejne 2 coś nie tak z wyświetlaczem - tak jakby ktoś je zgniótł, a piąty nie działał w ogóle. Wiec ciężko tą firmę polecić komukolwiek.

    Skomentuj

    1. Chiny_X
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-19 10:11

      Albo bredzisz albo miałeś pecha. Mam 2 w domu od ponad roku i żadnych problemów.
      Generalnie telefony godne polecenia. Kupowane u skośnookich braci na ALI

      Skomentuj

  2. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-19 08:12

    A jak jest z softwarem? Jak działa ich nakładka, a może dają czystego Androida? Czy aktualizują Androida chociaż przez dwa lata, a może dłużej/krócej?
    Wypowiadanie się o smartfonach wyłącznie w kontekście wyglądu i kilku parametrów sprzętowych jest bez sensu, bo najważniejszy jest system i jego działanie, w tym profesjonalizm (lub nie) producenta w kontekście aktualizacji.

    Skomentuj

    1. Chiny_X
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-19 10:23

      Jest czysty android, a przy pierwszym uruchomieniu proponują ci skórki zmieniające wygląd(kolory i wygląd niektórych skrótów) i tyle.

      Skomentuj Historia edycji

  3. slo1q
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-07-19 08:34

    Nie mam niestety dobrych doświadczeń z telefonem Dogee.
    Gdy znudziło się moje Meizu, z którego byłem bardzo zadowolony, postanowiłem kupić innego "chińczyka" i padło na Dogee, nie pamiętam już który model.
    Jakość materiałów i ich spasowania była raczej kiepska, telefon często trzeszczał, gdy się go mocniej trzymało. Nakładka jest typowa dla tego typu telefonów - trochę na modłę iOS.
    Pomimo, teoretycznie, dobrych parametrów technicznych, telefon był lekko mulasty, ale nie jakoś przesadnie.
    Mnóstwo braków lub błędów w tłumaczeniu nakładki. Mnóstwo!
    Teoretycznie cena dużo niższa, niż uznanych konkurentów, powinna to rekompensować, ale nie do końca tak jest.
    W podobnej kasie można dostać podobne Xiaomi, czy Meizu, które będą dużo lepszym wyborem.

    Skomentuj

  4. Chiny_X
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-07-19 10:20

    Czytając te komentarze można stwierdzić, że chyba są sponsorowane..
    Żona ma BL5000 od ponad roku i dalej śmiga jak opętany. n
    Nic nie zamula. Gps czasem się przywiesi ale Galaxy S4 było znacznie gorzej.
    Syn ma X30 od prawie roku i śmiga jak szalony. Nawet w ferworze walki rzucił nim raz o ścianę i nic. Gdzie w samsungu po takim wypadku wymieniałem wyświetlacz. On po prostu maltretuje ten tel a ten zawzięcie się trzyma. Bateria Jak mu zabiorę tel za kare i nie gra to trzyma około miesiąca. Jak gra cały dzień to 6 godz grania bez ładowarki czy cały dzień filmików na YT to nie problem.

    @slo1q "Plastiki trzeszczą" LOL!
    "Tańszy chińczyk" telefon jest hiszpański...

    Skomentuj

    1. Tomasz Słowik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-07-19 14:05

      Kilka komentarzy wyżej napisałeś, że kupowanie na Ali Express. To chyba jednak Chińczyk...

      Skomentuj

      1. Chiny_X
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-07-19 15:05

        Bo tam jest najtaniej?
        Zresztą nie tylko telefony tego producenta inne wiodące marki poza srajfonem też...

        Skomentuj Historia edycji

        1. Chiny_X
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-07-19 15:09

          Przykład.
          BL7000 Na stronie doogee.pl 759zł (bez wysyłki)
          U pingpongów 505,9zł z wysyłką do Polski...

          Skomentuj

          1. Tomasz Słowik
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-07-22 16:59

            Nooo, bo to chińczyk, dlatego bezpośrednio jest taniej. Logo tego nie zmienia. Z tego taki hiszpański sprzęt jak z Kiano polski..

            Skomentuj

  5. johnny8
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-07-25 12:23

    Te chińskie marki nie są wcale takie złe, przekonałem się do nich po zakupie Xiaomi. Dodatkowo są tanie więc można przyoszczędzić. To tak jak bałem się przenieść z Play do Virgin Mobile bo nie byłem pewny ale odkąd mam u nich Plan na abonament za 29zł jestem mega zadowolony.