Na topie

Sony przedstawia bohaterów Detroit: Become Human

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: przygodowa Zwiastuny gier Producenci: Quantic Dream SONY

Podczas rozgrywki poznamy trójkę bohaterów, których zdecydowano się przedstawić nieco bliżej. Ważną rolę w rozwoju fabuły Detroit: Become Human odegrają wybory moralne.

 • Sony przedstawia bohaterów Detroit: Become Human
A A

Detroit: Become Human budzi wśród posiadaczy PlayStation 4 spore zainteresowanie. Produkcja studia Quantic Dream zapowiada się bardzo dobrze, a kolejne publikowane materiały i informacje tylko nas w tym utwierdzają.

Twórcy zapewniają, iż jednym z najważniejszych elementów Detroit: Become Human będzie rozbudowana fabuła, w której duże znaczenie odegrają wybory moralne. Podczas rozgrywki poznamy trójkę bohaterów, których zdecydowano się przedstawić nieco bliżej.

„Sposób, w jaki będziesz postępować jako Kara, Connor i Markus, może oznaczać życie albo śmierć – a jeśli jedno z nich zapłaci najwyższą cenę, historia będzie się rozwijać dalej…”

Connor to śledczy, który pomaga policji w ściganiu defektów (androidów z uszkodzonym oprogramowaniem, które opuściły właścicieli lub popełniły zbrodnię). Defektami się inni z bohaterów - Markus, który stanie na czele buntu androidów oraz Kara, która uciekła wraz z małą dziewczyną obiecując sobie chronić ją za wszelką cenę.

To właśnie Kara pojawiała się na pierwszych materiałach wideo promujących grę. Teraz każdy z bohaterów doczekał się oddzielnego zwiastuna, dzięki czemu możemy poznać ich bliżej.


 

 


Źródło: PlayStation

Odsłon: 4379 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. hex3n
  Oceń komentarz:

  -4    

  Opublikowano: 2018-03-24 14:36

  Szok że przyszło do głowy komuś robić grę o najniżej notowanym mieście w Stanach. Czołówka pod względem przestępczości i nędzy.

  Skomentuj

  1. r_e_s_e_t
   Oceń komentarz:

   3    

   Opublikowano: 2018-03-24 15:41

   Detroit to też artystyczna mekka i miejsce o sporym dorobku kulturowo-społecznym.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!