Smartfon Sony Xperia L - prawdopodobna specyfikacja - wyciek

| 2013-03-07

Kategoria: Smartfony Tematyka: Sony Xperia Producenci: SONY

Sony Xperia smartfon

Dzięki serwisowi Xperia Blog poznaliśmy przypuszczalną specyfikację smartfona Sony Xperia L.

Sony Xperia L to smartfon ze średniej półki cenowej, mający być kompromisem pomiędzy niezawyżoną ceną, a niezłymi parametrami technicznymi. Do tej pory nie znaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat tego modelu, jednak dzięki Xperia Blog to się zmieniło. Na łamach serwisu pojawiła się bowiem specyfikacja smartfona – na razie jednak nie została ona oficjalnie potwierdzona, choć wydaje się dość prawdopodobna.

Ufając Xperia Blog, smartfon Sony Xperia L zostanie wyposażony w 4,3-calowy ekran dotykowy, dwurdzeniowy procesor Qualcomm taktowany zegarem 1 GHz, grafikę Adreno 305 oraz 8 GB wbudowanej pamięci. Nie zabraknąć ma także kamery 8 Mpix oraz slotu kart microSD. Całości dopełniać ma natomiast akumulator o pojemności 1700 mAh.

Prawdopodobna specyfikacja Sony Xperia L:

  • Procesor: Qualcomm, 1 GHz, dwurdzeniowy
  • Grafika: Adreno 305
  • Pamięć Flash: 8 GB
  • Ekran: 4,3”, 480x854 px, dotykowy
  • Kamera: 8 Mpix Exmor RS
  • Slot kart pamięci: microSD
  • Akumulator: 1700 mAh
  • System operacyjny: Google Android 4.1.2 Jelly Bean
  • Wymiary: 128,7 x 65 x 9,7 mm

Cena i data premiery smartfona Sony Xperia L pozostają nieznane.

Źródło: UnwiredView, Ubergizmo

Zobacz nowe produkty SONY w marketplace

Nie przegap

Komentarze (22)

  1. Touldie
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-03-07 08:43

    Przekątna 4.3"? Nieee....

    Skomentuj

    1. Pio69
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-03-07 10:01

      dlaczego nie :)
      od kilku miechów mam NOTE - teraz każdy poniżej 4,5 cala, który wezmę do ręki to taki malutki jakiś fikusny i drobniutki :)

      Skomentuj

      1. Touldie
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2013-03-07 12:03

        Ja potrzebuję poręcznego smartfona, a nie wypasionej PATELNI.

        Skomentuj

      2. R2rrO
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2013-03-07 13:56

        "teraz każdy poniżej 4,5 cala, który wezmę do ręki to taki malutki jakiś fikusny i drobniutki "

        Hehehe :) To nic nadzwyczajnego - po prostu Twój mózg Cie oszukuje:) Właśnie ta przypadłość ludzka, z powodzeniem od lat wykorzystują marketingowcy:D Łatwiej przejść np. z 4cali na 5cali - niż na odwrót :)

        Skomentuj

        1. mati0706
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-03-08 15:13

          Kwestia gustu inni wolą powyżej 4'' inni jeszcze wolą poniżej 4''. Podobno o gustach się nie rozmawia. :D Wydaje mi się, że 4,3'' to wcale nie jest tak dużo...jakby 5 dowalili to bym Was rozumiał z tą niechęcią. ;) Ale jak w/w o gustach sie nie rozmawia. :D

          Skomentuj

    2. hideo
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2013-03-07 11:33

      a czemu nie? wiele smartów ma 4.3" i jest ok, na czele z takim SGS2

      Skomentuj

      1. Touldie
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-03-07 12:00

        I dlatego SGS2 jest wykluczony z mojego targetu.

        Skomentuj

        1. R2rrO
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-03-07 13:58

          Raczej SGS 3 - no chyba , że czegoś nie zrozumiałem ;)

          Skomentuj

  2. ff1-ff1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-07 09:16

    ciekaw jestem tylko czy taka konfiguracja potrafi puścić film w full hd zapisany w mkv na telewizor .Jeśli bez problemu sobie z tym radzi to taki sprzęt jest jak najbardziej ok.

    Skomentuj

    1. robgrab
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-07 09:36

      Ale ocena telefonu, mkv na telewizorze to sprzęt ok. Masz telefon do mkv na tv? Teraz każdy tv odtwarza mkv, a ty chcesz pobierać mkv, wgrywać to na telefon i potem pod tv podłączać?

      Skomentuj

      1. Touldie
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2013-03-07 09:43

        Czyli według ciebie powinienem kupić nowy telewizor, bo mój zakupiony 3 lata temu nie ma takich ficzerów...?

        Skomentuj

        1. Gładziu
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-03-07 11:23

          A to lepiej do tego celu kupować nowy telefon?

          Skomentuj

          1. Touldie
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2013-03-07 12:04

            Tak, bo mam stary.

            Skomentuj

            1. maroxi
              Oceń komentarz:

              0    

              Opublikowano: 2013-03-07 13:28

              Do .mkv pod tv polecam HTCP

              Skomentuj

    2. Touldie
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2013-03-07 09:44

      Chyba teraz to mało który smartfon ma HDMI.

      Skomentuj

      1. Preston2009
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2013-03-07 10:35

        Bo teraz jest MHL. MicroUSB -> HDMI + wejście na ładowarkę.
        Ps.
        oprócz nowszego andka to trochę jaka szrot się zapowiada :-P

        Skomentuj

        1. Preston2009
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-03-07 10:52

          ach ten brak edycji :-(

          Skomentuj

      2. hideo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2013-03-07 11:38

        mój ma te maleńkie HDMI i co z tego skoro nigdy z tego nie skorzystałem hehe zbędny dodatek w sumie

        Skomentuj

        1. Touldie
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-03-07 12:06

          Widocznie korzystasz z innych rozwiązań. Ja nierzadko oglądam na TV z tabletu, który ma HDMI.

          Skomentuj

    3. hideo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-07 11:36

      to zależy od wielkości pliku, wiele smartów nadal ma tylko fat32 i max wielkość pliku 2 albo 4GB, natomiast czy 2core 1GHz procek da radę z fullhd to nie wiem (720p da, ale czy full)

      Skomentuj

  3. devilson131313
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-07 10:15

    Problemem Sony jest to, że wydają za dużo telefonów w zbyt krótkich odstępach czasu, a przez to wsparcie techniczne leży. Co z tego, że same telefony są dobre skoro aktualizacje do tych telefonów prawie nie istnieją. Dodatkowym minusem jest wypuszczanie nowego topowego modelu co 3 miesiąc, gdy inne firmy robią to średnio co rok.

    Skomentuj

  4. XarduneK
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-08 08:54

    I tak wole mojego ZTE Grand X In. Zapewne też jest dużo tańszy... (wątpie by ten sony kosztował poniżej 700)

    P.S. Tylko ten android jeszcze starszy... ;/