Na topie

Sprzedaż Horizon: Zero Dawn przekroczyła 3,4 mln egzemplarzy

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji przygodowa Producenci: Guerrilla Games SONY

Gracze bardzo ciepło przyjęli Horizon: Zero Dawn. Sprzedaż gry może cieszyć twórców i wydawcę.

  • Sprzedaż Horizon: Zero Dawn przekroczyła 3,4 mln egzemplarzy
A A

Horizon: Zero Dawn jeszcze przed premierą kreowane było na wielki hit. Ostatecznie okazało się, że to rzeczywiście bardzo dobra produkcja i twórcy mogą teraz z uśmiechem na ustach zbierać owoce swojej pracy.

Już pierwsze dane na temat sprzedaży wskazywały, że posiadacze konsol PlayStation 4 chętnie sięgają do portfeli. Liczba sprzedanych egzemplarzy Horizon: Zero Dawn cały czas rośnie i przekroczyła już liczbę 3,4 mln.

Są to dane obejmujące okres do końca kwietnia. Jednocześnie ujawniono, że zdecydowanie większą popularnością cieszy się pudełkowe wydanie gry. Sprzedaż cyfrowa to bowiem tylko 915 000 egzemplarzy.

Nowa marka spotkała się zatem z ciepłym przyjęciem. Śmiało wyglądać można dodatków do gry, a być może nawet kontynuacji, której temat był już poruszany w przeciekach.

Źródło: gamespot

Odsłon: 3043 Skomentuj newsa
Komentarze

66

Udostępnij
  1. blebleble
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2017-06-06 18:48

    Fotorealistyczna Grafika na PC.

    https://youtu.be/76XTKfJaszA

    https://youtu.be/Fit-YafCu98

    https://youtu.be/Exc2b_AZJ7U

    https://youtu.be/VGOTYfGMyoE

    Skomentuj

  2. kok88
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-06-06 19:44

    Zrównajmy grafikę PC do Konsol i powiedzmy że jest świetna. Zagrajmy w Prey..

    Skomentuj

    1. Chiny_X
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2017-06-06 21:12

      Tu nie chodzi o porównywanie grafiki konsolowej do pecetowej.
      A o następujący problem:
      Dlaczego jakość grafiki powiedzmy z tomb ridera działa w fhd na APU z nie za potężną grafiką w konsoli a na PC wymaga karty pokroju 1080?
      Tu jest problem.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-06-06 21:20

        No nie przesadzajmy tez.

        Z drugiej strony pamietaj ze optymalizacja na konsoli jest prostsza niz w przypadku PC. Devkity dla konsol tez są lepsze.
        ROTTR wygląda w przypadku ps4pro bardzo dobrze i nie ma tu czegos czego by brakowało w stosunku do wersji pecetowej nawer na najwyzszych mozliwych detalach - problem wymagan na PC ? no coz, trzeba sie liczyc z tym ze nawet niewielka zmiana efektów graficznych na tym poziomie wymaga co raz to wiekszej mocy. Przeskok jest znacznie wiekszy - sam postprocessing zjada jej mnostwo a znow nie jest az tak widoczny na ekranie.
        Ile to razy mozna zauwazyc ze detale pomiedzy high a ultra prawie sie nie roznia a framerate o połowe spada.

        Skomentuj

        1. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          -7    

          Opublikowano: 2017-06-06 23:58

          "ROTTR wygląda w przypadku ps4pro bardzo dobrze i nie ma tu czegos czego by brakowało w stosunku do wersji pecetowej nawer na najwyzszych mozliwych detalach"

          Większych bzdur dawno nie czytałem.
          https://www.youtube.com/watch?v=yu-ST4ntGjc

          Skomentuj

          1. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-06-07 00:45

            Powołujesz się na digital foundry, którzy uznali horizon zero dawn za technologiczne arcydzieło? Niezła hipokryzja.

            Skomentuj Historia edycji

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-07 00:54

            daj spokoj, znow zacznie sie dyskusja z pustakiem totalnie nie na temat.
            ten co niby ma ps4 pro i wszystkie gry jakie sie pojawily kupuje zeby udowadniac ze na pc wygladaja lepiej.

            Skomentuj

          3. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2017-06-07 12:30

            "Powołujesz się na digital foundry, którzy uznali horizon zero dawn za technologiczne arcydzieło? Niezła hipokryzja".

            Po prostu wrzuciłem link do filmiku na którym od razu widać że wersja na PC zjada konsolową o wiele lepszymi teksturami.
            Nie potrzebna do tego opinia DF. Wystarcza zdrowe oczy.
            A twoje technologiczne arcydzieło juz dziesiątki razy zaorałem moimi zdjęciami i kto ma zdrowe oczy a nie chory fanbojowaty móżdżek jak ty, ten od razu widzi jak żałośnie wyglada doczytywanie trawy w Horizon.

            Skomentuj

          4. kitamo
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-06-07 00:45

            a Ty obejrzałes ten filmik słuchając co ten koles mowi ?
            Na PC roznice masz tylko po włączeniu oswietlenia na najwyzsze i roznice doslownie w kilku miejscach jesli idzie o tekstury których to on wlasnie szukał.
            Brak HDR na PC załatwia takze temat na miętowo.
            Ale tu nei o takich roznicach pisze których szukac mam porownujac screeny obok siebie - to jest wlasnie ta roznica w post processingu ktora gunwo wnosi miedzy detalami high a ultra w wiekszosci gier na PC a zjada cala moc obliczeniowa.

            Zbyt pusty baniak masz zeby zrozumiec slowo pisane.

            Skomentuj

          5. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2017-06-07 12:32

            "Na PC roznice masz tylko po włączeniu oswietlenia na najwyzsze i roznice doslownie w kilku miejscach jesli idzie o tekstury których to on wlasnie szukał."

            Tak, tak dosłownie w kilku miejscach...a w całej grze sa gorsze tektury. Kolejny raz zostajesz ciapku zaorany.

            Skomentuj

          6. kitamo
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-07 14:06

            ty orasz sam siebie nonstop. tylko po co ?

            Skomentuj

          7. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2017-06-07 15:32

            Póki co to oram ciebie i twoje smieszne teoryjki o grafice ROTTR na PS4pro i PC.

            Skomentuj

          8. blebleble
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-07 17:20

            kitamo

            Ty nawet na pustyni widziałbyś trawę w Horizon ZeroGraficzne Dawn.

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

          9. kitamo
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-06-07 21:05

            wasze wyp;owiedzi to istny skansen gów.a . Totalny gówniany renesans.

            Skomentuj

      2. Gatts-25
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-06 22:13

        Ponieważ musisz porównać najwolniejszą ścieżkę jaką są przesyłane dane do tego co daje KONSOLA.
        Nadchodzący SCORPIO będzie miał przepustowość 326GB/s i teraz porównaj to do PC gdzie PCI EX powoduje spowolnienie przesyłania danych.Potem przepustowość pamięci na płycie głównej.
        Co z tego gdy karta daje 13TF jak ma co chwilę spowolnienia w przesyłaniu danych ale to jakoś rozwiązali dla przykładu GEFORCE 1080Ti ma takie sztuczki jakby jego przepustowość wynosiła 1.2TB/s jednak pamięci systemowej już nie przeskoczysz.Jak nadejdzie HEDT AMD może wtedy zobaczymy przepustowość pamięci ponad 100GB/s dlatego i gry zyskają na tym i nagle się okaże ,że platforma dla entuzjastów będzie lepsza do gier.To samo będzie się działo u INTELA bo wielordzeniowość będzie zyskiwała więcej.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-06-06 22:30

          tylko ze nie w tym tkwi problem gier na PC.

          Skomentuj

  3. GrUbY95
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-06 20:31

    crysis 3 z 2013 lepiej wygląda no i jeszcze rise of the tomb raider też kozak

    Skomentuj

  4. mutissj
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-06-06 20:36

    Konsolowcy już nie raz udowodnili producentom że chętnie kupują gry za 250 zł.

    Więc dla takiej licznej grupy graczy, przyda się nowa konsola co rok, dla nich właśnie powstaje PlayStation 5 i XBOX Project Scorpio ;)

    szykujcie pieniążki i nie protestujcie ^-




    Skomentuj

    1. Akatzuky
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-06-06 20:54

      Ja moge dac za gre nawet 1000 wiedzac ze odsprzedam w kazdej chwili za 800 a tak to kupisz na steamie i ci przywiazuje konto ktore nawet nie jest twoje w sumie

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-06-06 20:58

        ja to w sumie chetnie zaplace 250zl za gre (bo to smieszne pieniadze) nie wazne na jaką platformę o ile będzie tych pieniedzy warta. Duzo wieksza krzywda jak sie placi 100zł za gunwo.

        Skomentuj

        1. raffal81
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2017-06-07 07:46

          Albo zbiórka kasy na grę, która powstaje od paru lat :D:D:D:D

          Skomentuj

    2. Gatts-25
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-06 22:18

      SCORPIO mimo większego skoku w obliczeniach od każdej poprzedniej konsoli za dwa lata będzie tylko cieniem samego siebie.
      SONY tylko czeka aż AMD przejdzie na 7nm i za tym pójdą największe zmiany.Jak do tej pory podejrzewałem ,że w przyszłych konsolach będzie 16 wątków to teraz stawiam już na 32 wątki bo w pod koniec 2019 roku AMD pewnie będzie miało już procesory 256wątkowe na serwery i połowę z tego na HEDT.
      A wy jeszcze chcecie myśleć o 8 wątkowych procesorach do swoich wypasionych sprzętów dlatego AMD jest wybawicielem od drogich procesorów.

      Skomentuj

    3. musslik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-06 23:41

      Jeszcze chwila i na PC będą tyle gry w Polsce kosztowały :)

      Skomentuj

  5. kitamo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-06 20:42

    Wpadłem by poczytać ostatnie podrygy zakompleksionych blaszakowców - nie zawiodłem się.

    Kurfa gdzie te czasy gdzie ludzie cieszyli się z dobrej gry niezależnie na czym ona by nie wyszła.

    Skomentuj

    1. blebleble
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-06-06 21:12

      Zakompleksiony to Ty jesteś twierdząc, że trawa w Horizon ZeroGraficzne Dawn nie doczytuje się z 10 metrów :D

      Skomentuj Historia edycji

        1. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2017-06-07 00:00

          Bo ta trawa to taka żenada, jakiej na PC ludzie nie widzieli w grach od kilkunastu lat.
          Może wrzucic ci pare moich screenów z Horizona pokazujących te śmieszne gołe place udające trawe z kilku metrów? :DDDDDD

          Skomentuj

          1. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-06-07 00:38

            jak to jest gadać sam do siebie?

            Skomentuj

          2. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-06-07 12:35

            A jak to jest być zaoranym kilkoma prostymi zdjęciami?
            Horizon jest dla ciebie takim graficznym zbawieniem, a nie potrafiłeś nawet wrzucić choćby jednego zdjecia z tego samego miejsca co ja , żeby mi udowodnić te manipulacje o których tak sie zarzekałeś buahahahahah No, ale później nie ma co sie dziwić że jesteś pośmiewiskiem w internecie :DDDDDDDDDDD

            Skomentuj

          3. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-06-07 14:34

            powtarzanie milion razy że kogoś zaorałeś nie znaczy że stanie się to prawdą.

            " żeby mi udowodnić te manipulacje o których tak sie zarzekałeś"
            Bo nie czytasz tego co do ciebie się piszę. Wcale nie zarzekałem się że przerabiasz te zdjęcia. Znowu sobie coś uroiłeś.

            Skomentuj Historia edycji

          4. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-06-07 15:29

            "Wcale nie zarzekałem się że przerabiasz te zdjęcia. Znowu sobie coś uroiłeś."

            Tak? To prosze bardzo...cytuje ciebie z EG "tobie jedynie pozostało wklejać czyjeś zmanipulowane zdjęcia.". A chodzi oczywiście o moje zdjęcia z Horizona. Więc pokaz mi gdzie je zmanipulowałem? Oooo, kolejne twoje zaoranie samego siebie.

            Skomentuj

          5. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 17:27

            Wystarczy bylejaki gameplay z youtube zobaczyć jak się ta trawa doczytuje. To ma być ta MOC zunifikowanej pamięci w APU z laptopów z przed 4 lat.

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

          6. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 19:30

            "To ma być ta MOC zunifikowanej pamięci w APU z laptopów z przed 4 lat."

            A tego ukrytego rdzenia pewnie do dziś szukają :DDDDDDDDDD

            Skomentuj

          7. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 20:37

            " A chodzi oczywiście o moje zdjęcia z Horizona. Więc pokaz mi gdzie je zmanipulowałem?"
            Tłumaczyłem ci 100 razy a ty dalej powtarzasz w kółko to samo.
            Manipulacją jest robienie zdjęcia gdzieś w jakimś zakamarku znajdując jakąś niedoróbkę i wmawiając innym, że tak wygląda gra, podczas gdy przez większość czasu trawa jak i reszta roślinności jest na absolutnie fenomenalnym poziomie, lepszym niż jakakolwiek gra na pc w ustawieniach ultra.
            Ile razy mam ci jeszcze to pisać zanim załapiesz?

            Skomentuj Historia edycji

          8. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 20:52

            Problem w tym, że to nie jest fenomenalny poziom.

            Fenomenalny poziom to masz w theHunter: Call of the Wild na PC

            https://youtu.be/Fit-YafCu98

            https://youtu.be/Exc2b_AZJ7U

            https://youtu.be/VGOTYfGMyoE

            Skomentuj

          9. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-08 20:32

            Jarasz sie tą propagandówką od Sony Graphics ?

            Ale jesteś dziecko naiwny.

            A po drugie to i tak jest cukierkowe.

            Zobacz tu
            https://youtu.be/9Nh48npQJqg


            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

      1. raffal81
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2017-06-07 07:50

        No wiesz lepiej grać z doczytującą się trawą, niż w ogóle nie zagrać.

        Skomentuj

        1. blebleble
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2017-06-07 17:29

          Dla 5 gier tylko idiota kupi PlayZłom.

          Skomentuj

          1. Eyesofthesouth
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-06-07 20:13

            ja naliczyłem min 30 gier których nie ma i nie bedzie na PC i dla których kupie PS4 bo mnie stac a ty idz sobie gruche zwal moze ci ulży bo jeszcze troche i sie obsr...sz od tego napinania

            Skomentuj Historia edycji

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 20:57

            Nie gram w gry od dawna.

            (chociaż pół roku temu młuciłem w The Crew bo było za darmo i chyba będę młucił w 2 bo mnie wciągło na 1.5 miesiąca)

            Skomentuj

    2. Wulfen4
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-06-07 00:48

      "Wpadłem by poczytać ostatnie podrygy zakompleksionych blaszakowców - nie zawiodłem się."

      Piotruś jak zwykle nie zawodzi, jak zwykle robi syf, przelogowuje się, odpisuje sam sobie...

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        -4    

        Opublikowano: 2017-06-07 12:38

        Pokaz choć jeden dowód na to że przelogowywałem się tutaj w tym temacie na jakieś inne konto? No dajesz, tchórzliwy zakompleksiony fanbojku.
        A jak nie , to niech moderacja wyp..ala cie z tego portalu za kłamstwa.

        Skomentuj Historia edycji

        1. Wulfen4
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2017-06-07 14:38

          Może ty najpierw daj dowody na to, że jak to mówiłeś mam dwa blogi, albo wszystkie konta na forach internetowych są moje i odpisuje sam sobie. To ty pierwszy takie bzdety zacząłeś pisać, a biorąc pod uwagę twoją dużą skłonność do projekcji, czyli zarzucania komuś tego co samemu się robi, pewnie sam masz 150 kont, 2 blogi i przelogowujesz się żeby odpisać samemu sobie robiąc śmietnik wszędzie tam gdzie się pojawisz. Poza tym już samych kont "piotrek" miałeś tutaj co najmniej 4, a ciekawe ile masz jeszcze kont z innymi nazwami.

          Skomentuj Historia edycji

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-06-07 15:24

            Ślepy jestes czy niedorozwinięty? Napisałem wyraźnie... "Pokaz choć jeden dowód na to że przelogowywałem się tutaj w tym temacie na jakieś inne konto?"
            Nie masz takiego dowodu? To won stąd. Albo za twoje kłamliwe insynuacje których nie potrafisz udowodnić, niech cie w końcu wywali stąd moderacja.

            Skomentuj

          2. Wulfen4
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 20:27

            ślepy jesteś czy czytać nie potrafisz? Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz.
            Powtórzę jeszcze raz najistotniejszą część której nie zrozumiałeś albo nie przeczytałeś:

            To ty pierwszy takie bzdety zacząłeś pisać,

            i jeszcze raz:

            To ty pierwszy takie bzdety zacząłeś pisać,


            Całość od początku do końca

            Może ty najpierw daj dowody na to, że jak to mówiłeś mam dwa blogi, albo wszystkie konta na forach internetowych są moje i odpisuje sam sobie. To ty pierwszy takie bzdety zacząłeś pisać, a biorąc pod uwagę twoją dużą skłonność do projekcji, czyli zarzucania komuś tego co samemu się robi, pewnie sam masz 150 kont, 2 blogi i przelogowujesz się żeby odpisać samemu sobie robiąc śmietnik wszędzie tam gdzie się pojawisz. Poza tym już samych kont "piotrek" miałeś tutaj co najmniej 4, a ciekawe ile masz jeszcze kont z innymi nazwami.

            Skomentuj Historia edycji

    3. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      -4    

      Opublikowano: 2017-06-07 12:57

      "Kurfa gdzie te czasy gdzie ludzie cieszyli się z dobrej gry niezależnie na czym ona by nie wyszła."

      Nigdy nie było takich czasów, chyba jedynie w twojej wyobraźni. Albo w teletubisiach.

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-06-07 14:11

        bo gówniak jeszcze jesteś i pewnie wlasnie te teletubisie oglądasz. jakbys miał chociaż z 20 lat na karku to bys pamietal.

        Skomentuj

        1. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2017-06-07 15:31

          To oświeć mnie kiedy niby były takie czasy gdy "ludzie cieszyli się z dobrej gry niezależnie na czym ona by nie wyszła"?
          No słucham...

          Skomentuj

          1. raffal81
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-07 17:02

            Człowieku, Ty po prostu nie znasz tych czasów, bo tak jak Kitamo napisał, gówniak jesteś.

            Skomentuj

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-06-07 17:31

            To ty wskaż te czasy. Tylko błagam. Nie pisz o Pongu z 1972 roku.

            Skomentuj

          3. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-07 19:26

            "Człowieku, Ty po prostu nie znasz tych czasów, bo tak jak Kitamo napisał, gówniak jesteś."

            No to mnie oświeć jeleniu, co to za czasy? Bo od kiedy pamiętam ludzie (i redaktorzy pism) porównywali miedzy sobą gry , która lepsza, która ma ładniejsza grafike. Już w Secret Service porównywano Ridge Racera vs Daytona USA, Virtua Fighter vs Tekken itd itp
            To kiedy były te czasy gdzie "ludzie cieszyli się z dobrej gry niezależnie na czym ona by nie wyszła". Ale widze że bedzie kolejne zaoranie łosia :DDD

            Skomentuj Historia edycji

          4. kitamo
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-06-07 21:08

            aha, czyli redaktorzy porownywali gry miedzy sobą a ja pisze wyzej o tym ze czlowiek cieszyl sie z gry niezaleznie na ktora platforme wychodzila.
            Jestes po prostu niedorozwiniety i tyle.

            Skomentuj

          5. raffal81
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-08 16:08

            Jak na razie to sam się zaorałeś, twoje prowokacje na mnie nie działają, zrozum to w końcu, nic nie będę Ci udowadniał, sam udowodniłeś żeś gówniak, szkoda mojego czasu na jakiekolwiek tłumaczenie, ten kto żył w tamtych czasach to wie, a Ty to tylko możesz o nich co najwyżej poczytać, JELENIU.

            Skomentuj

      2. Eyesofthesouth
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-07 20:49

        tu to tylko szerzysz zamęt i niezadowolenie, a z twojej japy wylatuje sama żółć. Chyba jakas leska ci kiedys powiedziała że masz małego i dlatego wyżywasz się w internecie

        Skomentuj Historia edycji

    1. blebleble
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-07 17:40

      Najlepsza gra?

      hue hue hue hue :D

      Najlepiej się sprzedaje?

      ha ha ha ha ha :D

      Najlepsza platforma do gier?

      BUEHEEHEHEHEHEHEHEHE :D

      Gratulacje Pogromca blacharni.

      3 razy pod rząd potwierdziłeś jakim jesteś idiotą.

      Skomentuj

  6. -AKATSUKI-
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-06-07 03:09

    PS4 najlepsza platforma do gier? Seriously dude change your dealer... Wychodzi pseudo exclusive na konsole dla gimbow co fapia a ci juz mokro maja haha, to jest dopiero konsolowa glupota..

    Skomentuj

  7. Lara-Croft
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-06-07 10:47

    Blacharze nie zawiedli :D Co to sie będzie działo po E3 jak Sony pokaże kolejne petardy :) Jęki piotrka i jego ferajny będą słyszane z kosmosu.

    Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-06-07 12:44

      Jęki to słychać takich fanbojków jak ty, po tym jak zostają zawsze zaorani screenami ukazującymi niewygodne fakty graficzne jak przy Horizon albo innych grach (U4, Driveclub i inne) :DDDDD Wtedy to słychać wasze jęki i nikt z was nie jest w stanie mi udowodnić tej mojej rzekomej manipulacji zfabrykowanymi zdjeciami. Ciekawe dlaczego...? Buahahahhaha

      Skomentuj

      1. Lara-Croft
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2017-06-07 14:42

        Niewygodne fakty są takie, że zbliża sie kolejne E3 na którym PS4 zostanie zasypane hitami a tobie pozostanie zklecenie kilku nowych kont co by nadążyć z hejtem. Amen. I daj sobie spokój z próbami udowodnienia jakichś wyimaginowanych pierdów. Autorytetem to jest DF którego to dziennikarze dobitnie wskazują exclusivy Sony jako gry będące programistycznym dziełem sztuki. Napisz do nich petycje, że sie nie znają i pewnie kapuche od Sony biorą za pisanie o ich grach w samych superlatywach.

        Skomentuj

        1. blebleble
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-06-07 17:34

          Takimi hitami które będą działać w 1536 × 864 na PS4 jak Teken 7?

          hue hue hue hue :D

          Skomentuj

          1. Lara-Croft
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-07 17:53

            A jak działa na kompie za tysiaka? Setup pójdzie? :D

            Skomentuj

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 21:01

            Czyli potwierdzasz, że konsole są dla biedaków ?

            Skomentuj

          3. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-06-07 19:29

            "Takimi hitami które będą działać w 1536 × 864 na PS4 jak Teken 7? "

            Z tego to juz w ogóle jest polewka:DDDDD
            Ale nie ma co sie dziwić skoro najlepsze graficznie wersje są zawsze na PC.

            Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-07 20:08

            Póki co moderacja musi banować tylko konsolowców którzy po chamsku wyzywają tu innych.

            Skomentuj

          2. blebleble
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-06-08 20:39

            Dziecko PS4MasterRace jara się propagandówką od Sony Graphics

            hue hue hue hue :D

            https://youtu.be/9Nh48npQJqg

            no i oczywiście

            https://youtu.be/Fit-YafCu98

            https://youtu.be/Exc2b_AZJ7U

            https://youtu.be/VGOTYfGMyoE

            hue hue hue hue :D

            Skomentuj

  8. Lara-Croft
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-08 08:39

    Ha ha nie no mistrz. Cieszy sie, że na kompie w cenie kilku konsol Tekken chodzi w wyższej rozdzielczości. A Injustice 2 w jakiej ci na blaszaku chodzi? :D

    Skomentuj

    1. blebleble
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-08 20:47

      Granie w takiej rozdzielczości to jest trauma. Wolę na PC w cenie 2 konsol w FullHD 60 fps.

      hue hue hue hue :D