Ciekawostki

Star Wars: The Rise of Skywalker - trailer dziewiątego epizodu zaprezentowany

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2019-04-12

Firma Disney opublikowała pierwszy trailer Star Wars: The Rise of Skywalker – filmu będącego dziewiątą i zarazem ostatnią części sagi Gwiezdnych wojen o rodzinie z tytułu.

Star Wars: The Rise of Skywalker – taki tytuł nosić będzie dziewiąty epizod serii Gwiezdne wojny i zarazem wielki finał opowieści o tytułowej rodzinie. Na oficjalnym kanale marki pojawił się pierwszy trailer tego filmu – zapowiada się kawał dobrego kina!

Star Wars: Episode IX to Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: Episode IX trafi do kin na całym świecie w grudniu 2019 roku. Jego pierwszy oficjalny zwiastun zdradza tytuł, przedstawia niektórych spośród bohaterów (w których wcielą się między innymi Daisy Ridley, John Boyega, Billy Dee Williams, Oscar Isaac czy Adam Driver) i pozwala rzucić okiem na kilka lokalizacji, w jakich toczyć będzie się akcja tej produkcji.

Star Wars 9 screen

Choć dwie minuty to za mało, by móc dokonać rzetelnej oceny, zdaje się, że J.J. Abrams (który dostarczył nam też Przebudzenie Mocy), wraz z ekipą, szykuje fanom sagi prawdziwą ucztę. Zresztą co tu dużo mówić – oto pierwszy trailer Star Wars: The Rise of Skywalker.

Star Wars IX trailer – Star Wars: The Rise of Skywalker

Gwiezdne wojny: część IX - plakat:

Star Wars 9 plakat

Przy okazji zdradzono, że po premierze dziewiątego epizodu Disney da fanom serii trochę odpocząć – skończy się mianowicie cykl corocznych wizyt w kinach, ale… równocześnie nie da o Gwiezdnych wojnach zapomnieć. Na platformie Disney+ zadebiutuje bowiem osadzony w tym uniwersum serial The Mandalorian.

Źródło: Engadget, Disney, inf. własna

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  im dalej w las tym mniej mi sie chce to ogladac :/
  Zaloguj się
  13
 • avatar
  To już nie to samo co pierwsze Gwiezdne Wojny.
  Zaloguj się
 • avatar
  Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że spin-offy : Rogue One i Solo są o wiele lepsze niż kontynuacja serii, są bliższe oryginału, spójniejsze, mniej żałosne.
  Zaloguj się
 • avatar
  Disney spieprzył Star Wars, Alien'a i Predator'a.
 • avatar
  Nie mogę się doczekać, ósma część pozytywnie mnie zaskoczyła.
  Zaloguj się
  -5
 • avatar
  Ale palpatine misi być. Na końcu jego śmiech jest.