Na topie

Strange Brigade - data premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Imperium Brytyjskie z lat trzydziestych ubiegłego stulecia i różnego rodzaju potwory, którym trzeba stawić czoła. Tak w największym skrócie przedstawiać można Strange Brigade.

  • Strange Brigade - data premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej
A A

Nie będzie przesadą stwierdzenie, iż studio Rebellion utożsamiane jest z serią Sniper Elite. Twórcy chcą jednak poszerzyć swoje portfolio i mają spore nadzieje co do Strange Brigade.

To produkcja, o której słyszymy już od pewnego czasu. Zagadką pozostawała jednak jej data premiery. Właśnie ją rozwiązano, dowiedzieliśmy się, iż Strange Brigade zadebiutuje 28 sierpnia, na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Najnowszy zwiastun najlepiej wprowadza w klimat, jakiego można się tutaj spodziewać. Akcja gry rozgrywać ma się na terenach Imperium Brytyjskiego z lat trzydziestych ubiegłego stulecia. Gracze będą musieli przeciwstawić się potworom wskrzeszonym przez egipską królową czarownic. Wedle twórców, najlepszym wyborem będzie tu kooperacja, chociaż przewidziano możliwość rozgrywki w pojedynkę.


Ruszyła już przedsprzedaż. Decydujący się na wcześniejsze zamówienia otrzymają bonus w postaci Secret Service Weapons Pack (trzy dodatkowe bronie).

Przygotowane zostało również wydanie Digital Deluxe Edition, w którym prócz wyżej wymienionego elementu zalazła się przepustka sezonowa. Najobszerniejszą zawartość zaoferuje jednak edycja kolekcjonerska. Przybliża ją poniższa infografika.

Strange Brigade edycja kolekcjonerska

Źródło: Strange Brigade

Odsłon: 2060 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!