Na topie

System Shock - remake pod znakiem zapytania

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Już bardzo długo czekamy na nadejście odświeżonej wersji gry System Shock i sporo jeszcze poczekamy ...zakładając, że w ogóle się doczekamy. Na razie prace zostały wstrzymane i przyszłość projektu stoi pod znakiem zapytania.

 • System Shock - remake pod znakiem zapytania
A A

Nie mają lekko ci, którzy czekają na odświeżoną wersję gry System Shock. Nie dość, że już i tak musieli uzbroić się w cierpliwość, to jeszcze teraz okazuje się, że tej cierpliwości będzie trzeba mieć jeszcze więcej.

Odpowiedzialna za ten projekt ekipa Night Dive Studios ogłosiła, że prace nad remakiem zostały wstrzymane. Co trzeba podkreślić, całość nie trafiła do kosza i wciąż jest w planach wydanie takiej gry, ale trudno na razie powiedzieć, kiedy to nastąpi.

W czym problem? Ano w tym, że System Shock od Night Dive Studios poszedł w innym kierunku niż początkowo zakładano. Zamiast odświeżonej wersji gry zaczęła wychodzić zupełnie nowa produkcja – twórcy dodawali bowiem nowe elementy, co początkowo wydawało się dobrym pomysłem, ale z czasem doprowadziło do zatracenia tego, co było kwintesencją cyberpunkowej przygodówki z 1994 roku.

Krótko mówiąc: to wszystko wymknęło się spod kontroli i dyrektor generalny studia, Stephen Kick, zadecydował, że należy się zatrzymać i raz jeszcze wszystko przemyśleć. Pozostaje mieć nadzieję, że wyjdzie to temu projektowi na dobre. 

Źródło: Dark Side of Gaming

Odsłon: 3158 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
  1. Niepiskoj
   Oceń komentarz:

   4    

   Opublikowano: 2018-02-18 11:57

   Jaką marną firemka trzeba być żeby się uciekać do takiego cebulanego marketingu Januszkowego?

   Skomentuj Historia edycji

 1. entropic
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-02-19 09:56

  you had one job... dac graczom system shocka w nowej oprawie graficznej, tej grze naprawde nie trzeba niczego dodawac, zrobic jedynke, jak bedzie zarobek zrobic dwojke, a potem wszystkie swoje pomysly na dodatki do serii zawrzec w trojce skoro maja juz prawa do marki

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!