Na topie

TAZ odchodzi z Virtus.pro

Autor:
Jakub Kuczma

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: CS:GO e-Sport Team Kinguin Virtus.pro

Jak grom z jasnego nieba huknęła wiadomość, że do rezerw zostaje przesunięty Wiktor "TAZ" Wojtas.

  • TAZ odchodzi z Virtus.pro
A A

Stało się. Jeszcze tydzień temu mówiłem wam, że nie wiadomo co się wydarzy z virtusami i że musimy uzbroić się w cierpliwość.

A dzisiaj jak grom z jasnego nieba huknęła wiadomość, że do rezerw zostaje przesunięty Wiktor "TAZ" Wojtas, a na jego miejsce przychodzi Michał "Michu" Muller, który został wypożyczony z Team Kinguin.

Zobacz - TAZ odsunięty od składu Virtus.pro.

Wszystko zaczęło się od wpisu na twitterze Virtus.pro, w którym poinformowano o zmianach w składzie, a chwilę później pojawiły się oświadczenia, kolejno TAZA i MICHA.

TAZ w swoim oświadczeniu pisze: Z dniem dzisiejszym kończy się moja przygoda z grą w składzie Virtus.pro. Drużyna zadecydowała że nie wpisuję się w ich koncepcję przyszłości. Szanuję tę decyzje i chciałbym życzyć chłopakom powodzenia w nadchodzących turniejach! Czuję że jest to zmiana na lepsze dla obydwu stron. Zmiany są potrzebne w życiu i dlatego patrzę optymistycznie na nadchodzące wyzwania. To nie jest ostatnie słowo jakie ode mnie usłyszycie:) Mogę Wam jednie powiedzieć już teraz, nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy i zmotywowany.

Natomiast Michał "Michu" Muller oznajmia: Od dnia dzisiejszego będę reprezentował barwy Virtus.pro na zasadzie wypożyczenia. W ciągu kolejnego miesiąca zastąpię Taza na 2 turniejach - StarSeries i-League w Kijowie oraz IEM Katowice.Jest mi niezmiernie milo i bardzo się cieszę, że dostałem kolejną szansę i możliwość pokazania swoich umiejętności na najwyższym poziomie. Na przygotowanie się do najbliższych turniejów nie zostało już zbyt wiele czasu, więc trzeba wziąć się do roboty i ciężko pracować na wspólny sukces. Trzymajcie kciuki jak nigdy dotąd, bo z pewnością będzie to największe wyzwanie w mojej karierze.

Chciałbym również bardzo podziękować Kinguin za umożliwienie mi dalszego rozwoju.

Zobaczymy czy zmiany dadzą zadawalający efekt, ale jedno jest pewne, skończyło się coś fantastycznego i niespotykanego w dzisiejszym esporcie i jest mi z tego powodu po prostu przykro.

Ale, że życie nie znosi próżni, to pozostaje nam wierzyć, że MICHU da radę zastąpić TAZA, ale niech pamięta o jednym. Poprzeczkę ma zawieszoną na niebotycznej wysokości i nie chodzi tu o ostatnie wyniki, ale o całokształt kariery i postawy Wiktora TAZA Wojtasa.

Odsłon: 10678 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. Macieyerk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-02-06 16:58

    Warto dodać, że według źródeł ostrzeżenie dostał też Neo jak nie poprawi wyników do jest następny to odstrzału. Przemilczę fakt, że byali podczas majoru zamiast trenować csa to grał w PUBG co świadczy, że problemy VP leżą głęboko i wątpię aby zmiana TaZa na Micha wskrzesiła Virtusów.

    Skomentuj Historia edycji

    1. emilstw
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2018-02-06 17:38

      Pięknie przemilczałeś "fakt, że byali podczas majoru zamiast trenować csa to grał w PUBG co świadczy, że problemy VP leżą głęboko i wątpię aby zmiana TaZa na Micha wskrzesiła Virtusów" :D

      Skomentuj

      1. pablo11
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-02-07 13:27

        a wy, no dobra wasi rodzice, będąc powiedzmy lekarzami, przychodzą do domu, wyciągają torbę i zaczynają bawić się z wami w lekarza ?? Każdy ma swój czas wolny i należy to uszanować, a to, że nie koniecznie po kilkudziesięciu tysiącach godzin w jednej grze chce go spędzać konkretnie przy tej grze to jego sprawa...
        Pashy też nikt nie zabrania pakować na siłowni, chyba nawet pozytywnie to na niego wpływa.

        Skomentuj

    2. pablo11
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-02-07 13:31

      Neo jest IGLem, od niego Rating nie jest wymagany tak jak od reszty. Znajdź w Polsce lepszego IGLa. Taz i Snax wymiękli, Pasha i Byali nie chcą. Zagranicznych nie ma szans, bo nie wszyscy dobrze znają angielski i info leci po Polsku.
      są oczywiście młode talenty jak Stark, który ma świetne pomysły, ale nie wiadomo jakby się to sprawdziło na wielkiej scenie.

      Skomentuj

  2. Marucins
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-02-06 18:03

    Kto to jest ten Virtus? kto to jest ten TAZ?
    To ta postać z kreskówek Looney Tunes?

    Skomentuj

    1. eltra
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-02-08 11:57

      myślę że moja odpowiedz da Ci spokoj i Cie usatysfakcjonuje :) tak oni są z kreskówki :)

      Skomentuj

  3. chotnik2
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-02-06 18:19

    moze w koncu wezmie sie za jakas robote zamiast grac w gierki

    Skomentuj

    1. xchaotic
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-02-06 18:29

      Przerzuci sie na PUBG ;)

      Skomentuj

  4. Zwis88
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-02-06 19:38

    Czyli stara gwardia się kruszy, szkoda bo TaZ to mój ulubiony zawodnik CS-a od czasów wczesnej 1,6 - nie za skill (nigdy nie był top w celności ani w taktyce na świecie), ale za charakter i to jakie on w stresowych sytuacjach potrafił zrobić czary, nie raz cały turniej wygrał, bo w ostatniej rundzie gdy był sam na 3-4 graczy gdy bomba tykała i zostało 15 sekund potrafił to wygrać robiąc jakieś movementy dzikie i dogrywka, po prostu potrafił 15 rund być ostatni w tabeli i mieć 2 fragi i reszta zgonów a nagle upitolić zwycięską rundę gdy reszta już klawiatury pakowała do pokrowca

    Skomentuj Historia edycji

  5. SirMichael
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-02-07 10:27

    who cares?

    Skomentuj

  6. wiktorn86
    Oceń komentarz:

    -3    

    Opublikowano: 2018-02-07 19:06

    Stary cap to mu nawet na zdrowie wyjdzie. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby w moim wieku pajacować przed komputerem. Jedyne co mógł zrobić to odejść sam. Tak jak Bolt w zeszłym roku.

    Skomentuj Historia edycji

  7. Dawid0ss_z
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-02-09 16:03

    Czytam niektóre commenty i tak sobie myślę, co to za frustraci siedzą tam po drugiej stronie. Ludzie, skąd w was tyle jadu ?!

    TaZ jest super gościem. Śledzę Jego karierę od około 2005 roku. Wtedy to był Team Pentagram.

    Kończy się pewna epoka ...

    Pzdr

    Skomentuj

  8. aleocb
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-02-10 17:48

    To "odchodzi z Virtus Pro" czy zostaje "przeniesiony do rezerwy" bo clickbait'em czuć.
    Póki co, jest ciągle w drużynie.

    Skomentuj Historia edycji

    1. Maciej Kulis
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-02-11 12:05

      Taz sam napisał, że odchodzi, więc żaden clickbait;p