Na topie

Team Sonic Racing - zręcznościowe wyścigi dla jednego i dla wielu [AKT. - gameplay]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Najnowsze zręcznościowe wyścigi firmy SEGA nazywają się Team Sonic Racing. Kluczowa informacja na ich temat jest taka, że jest to gra dla wielu graczy – po pierwsze dlatego, że są liczne tryby multiplayer, po drugie ze względu na dużą liczbę platform docelowych.

 • Team Sonic Racing - zręcznościowe wyścigi dla jednego i dla wielu [AKT. - gameplay]
A A

Aktualizacja, 6 czerwca 2018: Jesteście ciekawi jak wygląda zapowiedziane kilka dni temu Team Sonic Racing? Na kanale Shacknews pojawił się pierwszy zapis rozgrywki z odpowiedzi firmy SEGA na (bardzo ciepło przyjęte) Mario Kart 8.

Serwis potwierdził przy okazji, że w Team Sonic Racing będzie można bawić się w wieloosobowych trybach sieciowych i lokalnych – w jednym wyścigu będzie mogło wziąć udział 12 graczy, jeden ekran będzie mógł być podzielony na 4 części (split screen), a wśród form zabawy pojawią się Grand Prix, Exhibition, Time-Trial i Adventure.

Spójrzcie zatem na wspomniany gameplay i dajcie znać w komentarzach, czy wam się to podoba. Więcej informacji o grze znajdziecie natomiast w poniższym newsie.

Team Sonic Racing – gameplay

 

News, 31 maja 2018: Team Sonic Racing – tak nazywają się nowe zręcznościowe wyścigi z niebieskim jeżykiem i spółką, które są kolejną odpowiedzią na Mario Kart, tym razem jeszcze lepiej się zapowiadającą i co nie mniej ważne, zmierzającą na wszystkie istotne platformy.

Team Sonic Racing screen 1

Strzępki informacji, jakie otrzymujemy od firmy SEGA, każą spodziewać się zręcznościowych wyścigów w stylu Mario Kart. W Team Sonic Racing na graczy czekać będzie 15 grywalnych postaci z wiadomego uniwersum oraz 14 elementów do zebrania podczas wyścigu, które pomogą atakować przeciwników lub też się przed nimi bronić. 

Team Sonic Racing screen 2

Warto podkreślić, że będzie można grać w pojedynkę, ale też ze znajomymi i nieznajomymi. Dostępne będą tryby współpracy (wyścigi zespołowe) i konkurencji – zarówno przez sieć, jak i lokalnie (na czele z podzielonym ekranem na cztery części). Liczba trybów ma być całkiem spora, ale na szczegóły trzeba poczekać.

Team Sonic Racing screen 3

SEGA ostatnio próbuje ze wszystkich sił ponownie rozbudzić zainteresowanie swoim bohaterem i nieźle jej to wychodzi. Nie bez znaczenia jest to, że gra Team Sonic Racing zadebiutuje na kilku różnych platformach: pościgamy się zarówno na pecetach, jak i na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także Nintendo Switch. Szczegóły poznamy prawdopodobnie podczas E3, a na razie mamy taki oto zwiastun…

Team Sonic Racing – zwiastun gry:

Źródło: SEGA, Cenega

Odsłon: 3020 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. DreamerDream
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-05-31 10:53

  Sonic & All-Stars Racing Transformed musiało się dobrze sprzedać, skoro robią jej kontynuację.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!