Na topie

Premiera The Bard’s Tale IV jest już blisko

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Miłośnicy klasycznego podejścia do rozgrywki powinni wstrzymać się z urlopem w okresie wakacyjnym. Premiera gry The Bard’s Tale IV: Barrows Deep została bowiem zaplanowana dopiero na wrzesień.

  • Premiera The Bard’s Tale IV jest już blisko
A A

W marcu zostaliśmy zapewnieni, że The Bard’s Tale IV: Barrows Deep zadebiutuje „wkrótce”. Teraz ekipa inXile Entertainment zdradziła co to tak dokładnie oznacza i od razu dodajmy, że nie kłamała wcześniej.

Kiedy premiera The Bard’s Tale IV? Już wkrótce

Zapowiedziana przeszło 3 lata temu gra The Bard’s Tale IV pojawi się na rynku 18 września. Przynajmniej w wersji na komputery, bo posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One będą musieli poczekać nieco dłużej. Wszystko wskazuje jednak na to, że otrzymają możliwość sprawdzenia tego tytułu jeszcze przed najbliższym sylwestrem.

The Bard’s Tale IV, które zadebiutuje trzy dekady po „trójce”, będzie dokładnie tym, czego można by oczekiwać po kontynuacji. Twórcy obiecują klasyczne podejście do tematu, co pozwala żywić nadzieję na eksplorowanie lochów w niezwykłej atmosferze, rozwiązywanie ciekawych zagadek oraz emocjonującą, taktyczną walkę z przeciwnikami w turach. 

The Bard’s Tale 4: Barrows Deep na wideo

Jako że do premiery zostało niewiele czasu, studio inXile wzięło się za promowanie swojego tytułu. Wystartowało z serią „Spotlight”, której pierwszy odcinek został poświęcony tworzeniu postaci. Zobaczcie jak to wygląda:

...a jeśli macie ochotę na więcej, to poniżej znajdziecie jeszcze materiał od IGN, prezentujący grę The Bard’s Tale IV w wersji beta:

Źródło: inXile, IGN

Odsłon: 1641 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!