Gry komputerowe

Premiera gry The Sims 4 tuż po wakacjach

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2014-06-10

Simy powrócą już 4 września

The Sims 4 ekipa

Możemy się śmiać, możemy się dziwić, możemy patrzeć z przymrużeniem oka, ale nie możemy zaprzeczyć, że The Sims to jedna z najoryginalniejszych serii w branży elektronicznej rozrywki. Jej najnowsza, czwarta już odsłona wprowadzić ma sporo świeżości – Simowie mają być znacznie inteligentniejsi i „ludzcy”, a kreatory (tworzenie postacibudowanie domów) znacznie bardziej rozbudowane. Nie dziwi więc, że na The Sims 4 czeka naprawdę wiele osób. Wiemy wreszcie ile dokładnie będzie trzeba czekać. Firma EA oficjalnie zapowiedziała bowiem, że premiera gry odbędzie się 4 września bieżącego roku.

Ujawniono także, że w tym dniu na polskich półkach sklepowych pojawi się gra The Sims 4 w polskiej wersji językowej. Narratorem będzie aktor Włodzimierz Press, znany między innymi z roli Grigorija Saakaszwiliego w serialu „Czterej pancerni i pies”. Choć premiera dopiero po wakacjach, już teraz można zamawiać swoje egzemplarze. Decydując się na Cyfrową Edycję Specjalną na platformie Origin otrzymamy dodatkowo zestawy obiektów „Dusza towarzystwa”, „Szalona noc” i „Zestaw Niesamowitych Zwierzęcych Kapeluszy”, a także ścieżkę dźwiękową.

„Już 4 września fani przekonają się, dlaczego uważamy The Sims 4 za najlepszą w historii symulację życia“ mówi Rachel Franklin, producentka gry The Sims 4. „Cechy charakteru, emocje i aspiracje nowych Simów sprawiają, że posiadają oni dużo bardziej złożoną osobowość, niż w poprzednich odsłonach serii. Gracz decyduje nie tylko o tym, jak wyglądają Simy, ale przede wszystkim, kim są. W połączeniu z nowymi intuicyjnymi narzędziami budowania i galerią wymiany najlepszych dzieł, składa się to na najlepszą ze wszystkich gier, jakie wyszły z naszego studia“.

Poniżej możecie natomiast zobaczyć najnowszy zwiastun gry The Sims 4. Jego tytuł – Historie – najlepiej chyba tłumaczy, jakiemu elementowi został poświęcony:

Źródło: EA

marketplace

Komentarze

16
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  No i mamy kolejna część najlepiej sprzedającej się gry na PC ;)
  A tak na poważnie co za dno a prezentacja gry to jakiś zal.
 • avatar
  A czy na konsoli wychodzą świetne gry?
 • avatar
  Pożywka dla ego konsolowego fanatyka ? Simsy ? Serio ? Naprawdę widzisz na PC tylko Simsy jako exclusive ? Litości.
 • avatar
  Na 99% w Originie pojawi się przed premierą Sims 3 jako darmowy prezent. Oczywiście tjak jak BF3 sama podstawka co by ludzie łykali DLC
 • avatar
  Dobra betonie konsolowy.Skończ w końcu to pieprzenie, bo mnie oczy bolą od czytania twoich wypocin! :)
 • avatar
  A co, miejsce mu zwolniłeś ?
  Może darujmy sobie teksty na poziomie gimnazjum...
 • avatar
  Nie tylko. Widze jeszcze Goat Simulator i całe morze crapiastych rts-ów tworzonych chyba tylko po to by CD-srakszyn miało co dawać jako pełne wersje ;) Naturalnie to tylko ironia. Sama uwielbiam np serie Dawn Of War i Company Of Heroes.
  Zaloguj się
  -5
 • avatar
  To jest właśnie owy PC power. Taki exclusiwe to poważna sprawa. Zapomnijcie, że ktoś wam smęcił o jakimś The Order czy innym Uncharted. Najlepszą platformą do grania jest PC.
  Zaloguj się
  -7
 • avatar
  Wychodzą, ale wojownicy nie widzą na PC nic oprócz Goat Simulator i Sims'ów. To są ich sztandarowe przykłady na biedne exy na PC.
 • avatar
  A np. S.T.A.L.K.E.R (cała seria)? Albo Vampire The Masquerade Bloodlines i Redemption (stare ale bardzo dobre gry) albo starsze RPG jak Fallout 1 i 2. I coś z nowszych ''exów'' na PC to np. świetny Crysis Warhead, można znaleźdź jeszcze sporo po obu stronach (konsolach jak i PC), ale na PC jakimś pocieszeniem jest fakt, że w końcu 90% konsolowych ''exów'' w końcu trafia na PC. GTA V PC - come september come lol
 • avatar
  A co, miejsce mu zwolniłeś ?
  Może darujmy sobie teksty na poziomie gimnazjum...
 • avatar
  Te komentarze bezpośrednio do kogoś jak widać powyżej "działają w 100%" Eh... i ten brak edycji.
 • avatar
  1:23 - Kim Dzong Un
  Mega podobizna :D nawet podobnie "klaszcze"
  Szczerze? Na pewno pogram - chociaż od czasów jedynki (i wszystkich dodatków - Gwiazda,Zwierzaki czy Wakacje a nawet Czary) żadna kolejna część mnie równie dobrze nie bawiła...
  Ale cóż. Spróbujemy ;)