Na topie

Titanfall 2 na Xbox One X ma dobijać do rozdzielczości 6K

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry Xbox One Tematyka: strzelanina Producenci: Respawn Entertainment

Titanfall 2 ma być jedną z tych gier, które maksymalnie wykorzystają moce konsoli Xbox One.

  • Titanfall 2 na Xbox One X ma dobijać do rozdzielczości 6K
A A

Microsoft z dumą chwali się Xbox One X, który to określany jest najwydajniejszą na świecie konsolą do gier. Patrząc na specyfikację nie wypada temu zaprzeczać, ale graczy najbardziej interesuje to, na jakie efekty parametry urządzenia przełożą się w praktyce. Zanosi się na to, że sporo uwagi poświęcone zostanie tutaj Titanfall 2.

Respawn Entertainment potwierdziło, że gra otrzyma aktualizację przygotowaną pod kątem nowej konsoli. Będzie miała ona na celu sprawienie, iż wykorzystane zostaną wszystkie moce konsoli. I nie sama zapowiedź łatki jest najważniejsza, ale pewien z dodatkowo podanych szczegółów.

Xbox One X przygotowany został z myślą o prezentowaniu gier w rozdzielczości 4K. Twórcy Titanfall 2 chcą pójść dalej, ponieważ gra ma dobijać do rozdzielczości 6K. Oczywiście w grę wchodzi tutaj renderowanie, w aktualnie odbywających się testach efekty są podobno zadowalające, chociaż przekładają się na maksymalne wykorzystywanie GPU. Poza tym dotyczyć ma to jedynie wybranych, nieokreślonych na ten moment etapów rozgrywki.

Najpewniej będziemy mówić tu jedynie o ciekawostce, niemniej po pojawieniu się konsoli na rynku Titanfall 2 może często pojawiać się w jej testach.

Źródło: wccftech

Titanfall 2 (PC)

Cena od 92.75 do 139

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 2463 Skomentuj newsa
Komentarze

33

Udostępnij
  1. -AKATSUKI-
    Oceń komentarz:

    12    

    Opublikowano: 2017-06-28 21:37

    PS4 pro zamiecione pod dywan.. Gimby od PS4 moga sie schowac.

    Skomentuj

    1. Pószek okrószek
      Oceń komentarz:

      -14    

      Opublikowano: 2017-06-29 00:40

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Skończy się tak jak zawsze z Xboxami. Maks 1080 i 24 fpsów, bo będą problemy z przegrzewaniem i coś na pokaz RRoD.
      Ja nie wiem co oni widzą w tych 4K i teraz 6K, skoro to właściwie nie podnosi poziomu graficznego jak lepsze oświetlenie, lepsza animacja, lepszy model fizyczny. Rozumiem, że rozdzielczość to detale, ale jest jeszcze kupe miejsca na te detale w 1080 przecież. 4K to tylko moda nakręcona na hypie gimnazjalistów, którzy jak zombie skręcają do tego PC o wartości kulkukrotności ceny PS4 Pro. Żenada.

      Skomentuj

      1. chotnik2
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-29 02:38

        A po co Ci PS4 PRO jak nie chcesz 4K bo tam bedzie 24fps?
        Pozatym, posiadajac PS4, ktore wiekszosc obecnych i przyszlych tytulow ma w 30fps masz cos do powiedzenia w temacie fps? Nie sadze.

        Skomentuj

      2. Orokusaki
        Oceń komentarz:

        6    

        Opublikowano: 2017-06-29 10:25

        Pószek okrószek u ciebie w Gimnazjum pewnie płacz i lament,teraz wszystkie gimbazy muszą przysięgać rodzicom że będą się lepiej uczyć żeby mamusia albo tatuś kupili nową konsolę.

        Skomentuj

      3. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2017-06-29 10:25

        "Ja nie wiem co oni widzą w tych 4K i teraz 6K, skoro to właściwie nie podnosi poziomu graficznego"

        Dlatego ty dalej gnieździsz sie na PS4 i widzisz np takie Division

        http://images.eurogamer.net/2015/articles//a/1/8/1/8/7/3/8/PS4_000.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg
        http://images.eurogamer.net/2015/articles//a/1/8/1/8/7/3/8/PS4_014.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg

        A na PC w 4K jest takie
        https://www.flickr.com/photos/138012712@N02/

        Buahahahahhahhahahahah

        Skomentuj

        1. PS4RaceMaster
          Oceń komentarz:

          -9    

          Opublikowano: 2017-06-29 10:33

          Horizon Zero Dawn zamiata to pod dywanik i tyle po tym 6K z xboxa x

          http://imgur.com/a/OszyT

          A tak po za tym.......

          https://www.youtube.com/watch?v=wBWAoMoB6rM

          Skomentuj

          1. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            6    

            Opublikowano: 2017-06-29 10:39

            Horizon to przy tym smiech na sali.
            Ale może wrzuce ci pare moich zdjęć z Horizon? Co ty na to gimbusiku?
            Znowu będziesz piszczał że zmanipulowane/sprane buahahahah

            Skomentuj

          2. Orokusaki
            Oceń komentarz:

            8    

            Opublikowano: 2017-06-29 10:59

            Ale ten koleś o nicku PS4RaceMaster musi mieć doła kupił konsole i ma tylko jedną dobrą grę i tylko jeden tytuł którym się może pochwalić jednak faktycznie potwierdzam słowa innego użytkownika "ps 4 pro to niezłe gówno dobrze że się pozbyłem tego zabytku"

            Ten nowy xbox zapowiada się rewelacyjnie a na pewno podniesie poziom grafiki na konsoli i ps4 całkowicie poleci do lamusa.

            Skomentuj

          3. Chong-li
            Oceń komentarz:

            7    

            Opublikowano: 2017-06-29 11:02

            Tutaj się z tobą zgodzę...faktycznie dobre gry na ps4 pro można wyliczyć na palcu jednej ręki ,niestety 90% to gnioty.

            Coraz bardziej podoba mi się pomysł Microsoftu myślę że ta konsola pokaże niezły pazur.

            Skomentuj

          4. Wtyczka
            Oceń komentarz:

            7    

            Opublikowano: 2017-06-29 11:08

            Poczekajcie na Red Death Redemption 2 który całkowicie zmiecie tego Horizona pod każdym względem,na Xbox X ma wyglądać rewelacyjnie a takie ps4 się zadławi samym menu gry.

            Skomentuj

          5. Eyesofthesouth
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2017-06-29 14:13

            ta i bedziesz grał w to samo co jest na PC tylko ze z gorsza grafa a z biegiem czasu o wiele gorszą grafą. Na obecną chwile najlepsze rozwiazanie to PS4 do exów i PC do calej reszty

            Skomentuj

          6. Pószek okrószek
            Oceń komentarz:

            -8    

            Opublikowano: 2017-06-29 12:01

            PC to burdel na kółkach. Nigdy nie twierdziłem, że PC ma gorszą grafikę niż konsole. Nigdy nie twierdziłem, że PS4 ma lepszą grafikę od PC. Twierdzę natomiast, że granie na PC to dziadowanie, żenada, gimbaza i to nic nie zmienia, czy kogoś stać, bądź nie. Trzeba być po prostu intelektualną amebą, oraz mieć gust na poziomie tapczanu, żeby budować PC pod kątem gier, gdzie trzeba zapłacić kilkukrotnośc ceny PS4, żeby uświadczyć niewielkiej różnicy graficznej od 4 letniej konsoli.

            Skomentuj

          7. Beatrix
            Oceń komentarz:

            7    

            Opublikowano: 2017-06-29 12:29

            Trzeba być Planktonem i Gimbazem żeby grać na ps4 mając takie cudo techniki jak PC.

            Skomentuj

          8. Eyesofthesouth
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2017-06-29 14:16

            do beatrix- a co planktonie mam zrobic jak juz wszystko ogram na pc i bede chcial zagrac w god of war, last of us albo uncharted??

            Skomentuj Historia edycji

          9. dopelfinger
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-06-29 18:47

            Eyesofthesouth najlepiej poczekaj na emulator ps4 parę lat i zagraj na pc bo to jedyna rozsądna opcja.

            Skomentuj

          10. Eyesofthesouth
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-06-29 22:12

            ty sobie chyba jaja robisz, ile lat 5? 10? stac mnie na pc i na konsole to gram na tym i na tym w co mi sie podoba.

            Skomentuj

          11. piotreeeek
            Oceń komentarz:

            4    

            Opublikowano: 2017-06-29 16:05

            " Trzeba być po prostu intelektualną amebą, oraz mieć gust na poziomie tapczanu, żeby budować PC pod kątem gier, gdzie trzeba zapłacić kilkukrotnośc ceny PS4"

            Nie, wystarczy po prostu odpowiednio zarabiać. I wtedy będzie cie stać na porządnego kompa i nie bedziesz musiał sie szczypać ze wszystkim, ani dorabiać do tego ideologii o tapczanach.

            Skomentuj

          12. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2017-06-29 21:18

            Ten twój pc za 10/30tysi nie pokaże takich gier co exy od Sony :) Szach mat smarku.

            Skomentuj

          13. Eyesofthesouth
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2017-06-29 22:16

            jak sie odpowiednio zarabia to sie nie siedzi na forum i w kółko pie..oli jakie to konsole są słabe a PC boskie. Jak sie odpowiednio zarabia to gra sie na czym sie chce w zaleznosci od gry czy to pc, czy ps4, czy wiiu czy switch

            Skomentuj

          14. PredatorHunter
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-30 08:28

            Eyesofthesouth dokładnie jak byś tak zarabiał to byś nie pier... pod każdym komentarzem swoich trzech groszy i nie pisał co kilka godzin w tym temacie.

            Jak granie to tylko na Pc i Xbox x dość tej przestarzałej technologi jaką jest Ps4 i dość tej posranej gry horrizon gdzie latają robo dinozaury jak w bajkach dla gimbazy.

            Skomentuj

          15. PS4RaceMaster
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2017-06-30 10:15

            Miałbyś taką grę na pc to byś internet zalał od podniety:)
            Gimbusy pctowe jarały by się oprawą jak nigdy i klepały na lewo i prawo zobaczcie gdzie te wasze konsolki się znajdują itp . I wtedy gra byłaby dla was cool ech.....

            Skomentuj

          16. Chong-li
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-06-30 12:31

            "Miałbyś taką grę na pc to byś internet zalał od podniety:) "

            Tym zdaniem PS4RaceMaster poświadczył że to zwykły smark proponuje całkowicie go olewać w jakiejkolwiek dyskusji i po prostu zakopywać minusami.

            Skomentuj

    2. prime27pl
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-30 10:10

      Hehe to widze że jednak kariere zrobisz :D Hejterów tu juz tylu że masz poparcie kółeczka wsparcia pc master :D Tak trzymać :D przynajmniej można sie pośmiać z twoich wypocin :D kimkolwiek jesteś :D

      Skomentuj

    3. Hazelburn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-07-07 02:38

      Pegazus zamiecione pod dywan.. Gimby od PC moga sie schowac bo -AKATSUKI- kupuje XboxOneX i będzie grał w Minecrafta ;D;D;D;D

      Skomentuj

  2. qwerty1997
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2017-06-28 21:56

    Ciekawe na jak długo będzie ten nowy Xbox tak wydajny...

    Skomentuj

    1. Eyesofthesouth
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-06-29 22:13

      na 6 miesiecy

      Skomentuj

  3. Dudzio993
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-28 22:20

    Konsola pewnie niczego sobie ale... Najgorsze jest to, że producenci rozdzielają graczy do różnych worków. Ex na Ps4, xOne, PC. Pewnie jakaś cześć graczy wolałaby być w tym jednym worku i mieć każdą grę na każdą platformę...

    Skomentuj

  4. Kieresz
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2017-06-28 22:33

    30fps...lol

    Skomentuj

  5. sabaru
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-29 00:20

    Może od razu 10k. Powinni się skupić bardziej na rozdzielczości full HD, 60 fps i szczegółowości otoczenia jak i samych postaci. Tak samo powinno zrobić PS4 bo co z tego że gra jest w 4k czy tam ile jak na mapie np. typu trasa wyścigowa jest ustawione kilka samochodów, otoczenie to kilka domków w low poli, gdzieniegdzie uschnięte drzewo i w zasadzie tyle, a gry które pokazali w tych niby 4k to mam wrażenie że są robione przez amatora i to na kolanie.

    Skomentuj Historia edycji

  6. Dragonik
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-29 09:24

    Niestety Full HD i 60k/s nie robi takiego wrażenia marketingowego jak 6K, osobiście wolałbym to pierwsze bo konsole mają z tym problem ale co ja tam wiem.

    Skomentuj

  7. Eyesofthesouth
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2017-06-29 13:44

    ten nowy xbox to juz w tym momencie jest wtopą, tu nawet 10k nie pomoze. Zero exów, wszystko to samo co na PC. Na cholere mi taka konsola? To wole 100 razy PC bo moge wymieniac co mi sie podoba i miec dostęp do wszystkich ustawien graficznych danej gry. A do exów PS4. Microsoft znowu daje dupy. Jak zwyke Sony górą