• benchmark.pl
 • Gry
 • Titanfall 2 na Xbox One X ma dobijać do rozdzielczości 6K
Gry

Titanfall 2 na Xbox One X ma dobijać do rozdzielczości 6K

z dnia 2017-06-28
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
39 komentarzy Dyskutuj z nami

Titanfall 2 ma być jedną z tych gier, które maksymalnie wykorzystają moce konsoli Xbox One.

Microsoft z dumą chwali się Xbox One X, który to określany jest najwydajniejszą na świecie konsolą do gier. Patrząc na specyfikację nie wypada temu zaprzeczać, ale graczy najbardziej interesuje to, na jakie efekty parametry urządzenia przełożą się w praktyce. Zanosi się na to, że sporo uwagi poświęcone zostanie tutaj Titanfall 2.

Respawn Entertainment potwierdziło, że gra otrzyma aktualizację przygotowaną pod kątem nowej konsoli. Będzie miała ona na celu sprawienie, iż wykorzystane zostaną wszystkie moce konsoli. I nie sama zapowiedź łatki jest najważniejsza, ale pewien z dodatkowo podanych szczegółów.

Xbox One X przygotowany został z myślą o prezentowaniu gier w rozdzielczości 4K. Twórcy Titanfall 2 chcą pójść dalej, ponieważ gra ma dobijać do rozdzielczości 6K. Oczywiście w grę wchodzi tutaj renderowanie, w aktualnie odbywających się testach efekty są podobno zadowalające, chociaż przekładają się na maksymalne wykorzystywanie GPU. Poza tym dotyczyć ma to jedynie wybranych, nieokreślonych na ten moment etapów rozgrywki.

Najpewniej będziemy mówić tu jedynie o ciekawostce, niemniej po pojawieniu się konsoli na rynku Titanfall 2 może często pojawiać się w jej testach.

Źródło: wccftech

marketplace

Komentarze

39
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PS4 pro zamiecione pod dywan.. Gimby od PS4 moga sie schowac.
  Zaloguj się
  12
 • avatar
  Konsola pewnie niczego sobie ale... Najgorsze jest to, że producenci rozdzielają graczy do różnych worków. Ex na Ps4, xOne, PC. Pewnie jakaś cześć graczy wolałaby być w tym jednym worku i mieć każdą grę na każdą platformę...
  Zaloguj się
 • avatar
  Niestety Full HD i 60k/s nie robi takiego wrażenia marketingowego jak 6K, osobiście wolałbym to pierwsze bo konsole mają z tym problem ale co ja tam wiem.
 • avatar
  Może od razu 10k. Powinni się skupić bardziej na rozdzielczości full HD, 60 fps i szczegółowości otoczenia jak i samych postaci. Tak samo powinno zrobić PS4 bo co z tego że gra jest w 4k czy tam ile jak na mapie np. typu trasa wyścigowa jest ustawione kilka samochodów, otoczenie to kilka domków w low poli, gdzieniegdzie uschnięte drzewo i w zasadzie tyle, a gry które pokazali w tych niby 4k to mam wrażenie że są robione przez amatora i to na kolanie.
 • avatar
  Niestety bez jakiegos sensownego upgradu porcesora jest slabo. Jakby dorzucili Ryzena to mialoby to sens, jednak wlasciwie byloby juz nowa konsola. Tak czy inaczej nowe pojawia sie pewnie grubo przed 2020r.
 • avatar
  "Titanfall 2 na Xbox One X ma dobijać do rozdzielczości 6K"

  W menu...:P
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  30fps...lol
  Zaloguj się
  -4
 • avatar
  ten nowy xbox to juz w tym momencie jest wtopą, tu nawet 10k nie pomoze. Zero exów, wszystko to samo co na PC. Na cholere mi taka konsola? To wole 100 razy PC bo moge wymieniac co mi sie podoba i miec dostęp do wszystkich ustawien graficznych danej gry. A do exów PS4. Microsoft znowu daje dupy. Jak zwyke Sony górą
  Zaloguj się
  -4
 • avatar
  Ciekawe na jak długo będzie ten nowy Xbox tak wydajny...
  Zaloguj się
  -7