Na topie

To był dobry rok dla właścicieli PlayStation 4

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Producenci: SONY

Kto tak twierdzi? Sony, ale wydaje się, że w tym przypadku producent nie mija się z prawdą.

  • To był dobry rok dla właścicieli PlayStation 4
A A

Końcówka roku to zawsze czas na różnego rodzaju podsumowania. Jedne są większe, inne mniejsze, ale dokonuje ich niemal każdy. Również producenci związani z branżą gier. Zwłaszcza, jeśli mają powody do zadowolenia, co z pewnością powiedzieć można o Sony.

Wiele razy pojawiały się informacje sugerujące, iż konsola PlayStation 4 zapisana zostanie do grona największych sukcesów japońskiego producenta. Wystarczy zresztą przypomnieć, że znalazła ona już ponad 70 milionów nabywców. A jak wiadomo, konsolę kupuje się dla gier.

I to właśnie one odgrywają główną rolę w przygotowanym przez producenta materiale wideo. Znalazło się miejsce dla największych hitów na wyłączność PlayStation 4 (chociażby Horizon: Zero Dawn czy Uncharted: The Lost Legacy), jak również gier multiplatformowych czy wreszcie usługi PlayLink.


Wiemy, że wielu z Was korzysta z konsoli PlayStation 4. Dobrze bawiliście się przez ostatnie miesiące?

Źródło: PlayStation EU

Odsłon: 5326 Skomentuj newsa
Komentarze

10

Udostępnij
  1. 88ww88
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-12-29 14:49

    Kupiłem PS4 trzy miesiące temu. Ograłem Uncharted, Last of Us, nowego Crasha, Rocket i Clank, Knack II i oczywiście Horizon. Odpowiadając na pytanie: tak bawiłem się dobrze, choć nie tak dobrze jak przy Super Mario Oddysey ;)

    Skomentuj

    1. xkazik
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-12-29 16:54

      ja na promocje zeby kupic destiny pierwsza i druga czesc :D

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-12-29 17:13

        nie kupuj. Mowie to jako posiadacz.
        Gra jest naprawde spoko ale niestety oferowany content jest dosc mizerny. Liczylem że dodatki to zmienią ale się przeliczyłem.
        Po zakupie wystawialem jej bardzo wysoką ocenę ale po wyjsciu dodatku ocena leci mocno w dol.

        Kiedys sobie kupisz całosc za 50zl, teraz nie warto.

        Skomentuj

    2. bartekmustach
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-12-29 19:21

      Szczerze? Mam blachę i cd prawdopodobnego braku tego pierwszego wymienionego przez Ciebie tytułu na PC mam troszkę bul dópy i zazdro ;)

      Skomentuj

  2. 3ndriu
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-12-29 17:07

    Taki dobry rok, a zakończył się tak fatalnie. Jailbreak w toku..., ale swoje wytrzymało.

    Skomentuj

  3. Hans Olo
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-12-29 20:20

    Czy ja wiem. Nadal ciężko o dobry tytuł na kilka padów, dla kogoś, kogo sportówki nie obchodzą.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-12-30 00:45

      to jaki Ty bys chcial tytul na kilka padów?
      CS GO z ekranem podzielonym na 4 zawodnikow czy jak?

      Skomentuj

      1. Hans Olo
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-12-30 10:47

        Wysil się. Myślę, że mimo wszystko jesteś w stanie.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-01-01 22:28

          ale p oco mam sie wysilac skoro pytam po prostu i tyle.
          Co chcesz gry takie jak na Nintendo? są takie gry.

          Skomentuj

  4. patol1984
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-01-02 07:29

    Niby fajne te gry, ale szkoda, że tak klatkują ;/
    Nawet PS4 Pro nie wyrabia, czuję się jakbym grał na starym zakurzonym pececie.

    VR niezły efekt, jednak rozdzielczość jest słaba, a gier z w miarę dobrą jakością na VR jest chyba aż 3, reszta to paćka i pikseloza. Przykładowo resident evil VR ma tak kiepską rozdzielczość, że aż mnie dziwi jak mogli to dopuścić do sprzedaży...