Gadżety

Zegarki TomTom odtworzą też muzykę

opublikowano przez w dniu 2015-09-06

Podczas ćwiczeń dobrze jest przecież posłuchać też ulubionej, motywującej muzyki.

TomTom Spark Music

Opaski i zegarki fitness to przydatne gadżety, dzięki którym możemy na bieżąco monitorować swoje osiągi i optymalizować swój plan treningowy. Podczas ćwiczeń dobrze jest jednak posłuchać też ulubionej, motywującej muzyki. Firma TomTom postanowiła wykorzystać tę wiedzę i zmieścić całą tę funkcjonalność w jednym urządzeniu – w zegarku Spark Music.

Nowy zegarek TomTom Spark Music standardowo został wyposażony w moduł GPS i funkcje monitorowania treningu (pokonanej odległości, prędkości, tempa, liczby kroków, spalonych kalorii itd.). 

Holenderski producent dorzucił jednak do tego 3 GB wbudowanej pamięci – ta przestrzeń może zostać zapełniona naszymi ulubionymi „empetrójkami”. Może i jest to niewiele, ale ileż utworów potrzebujemy na choćby i kilkugodzinny trening? 

Zegarek TomTom Spark Music został wyposażony w moduł Bluetooth, dzięki któremu możemy sparować go z kompatybilnymi słuchawkami bezprzewodowymi. 

TomTom Spark Music zegarek

Wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie LCD o rozdzielczości 168 x 144 px. Jedno naładowanie zegarka pozwala na śledzenie aktywności przez dwa tygodnie. Chyba że włączymy GPS-a – wtedy energii wystarczy na góra 11 godzin.

TomTom Spark Music godzina

Premiera zegarka już w przyszłym miesiącu. Cena? 249 dolarów.

Źródło: SlashGear, Engadget

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  A inne SmartWatche muzyki nie odtwarzają? Tytuł ma specjalnie wprowadzać w błąd i sugerować tu rzekomą mega innowację?
 • avatar
  Widzę, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. To nie jest SMARTWATCH drodzy Państwo tylko Zegarek Fitness, a to bardzo duża różnica. Proszę przeglądnąć przeglądarkę i wyszukać różnice w zastosowaniu tych dwóch sprzętów.

  Od siebie dodam, że jeżeli poprawią system- który w poprzedniej wersji był bardzo mulący- to jest to zegarek godny uwagi.
  Mają być wersje z pulsometrem w pasku, co jest bardzo interesujące, ciekawe tylko jaką dokładnością będą się cechować... .
 • avatar
  Moim zdaniem.... lepszy już Sony lub Samsung. Daaaaleko mu do konkurencji
 • avatar
  Nigdy produktu tomtom...... za oszustwo z nawigacja na europe! za apke do telefonu skasowali 70 euro z gwaracja dozywotniej aktualizacji, po czym zmienili apke i teraz za llicencje znow zadaja 50... tylko ze na 3 lata juz. oszusci po calosci.
 • avatar
  Już to widzę, dres w autobusie, z grającym zegarkiem...
 • avatar
  Za tą cenę to wygląda on mega biednie.
 • avatar
  Smartwatch LG G Watch R posiada 4 GB pamięci. W ostatniej aktualizacji została dodana możliwość korzystania z WIFI, gdzie wcześniej były informacje, że ten zegarek nie ma anteny (oprócz wyglądu to chyba jedyny element różniący go do tej pory od droższej wersji urban), właśnie dzięki tej możliwości można utrzymać synchronizację jednocześnie parując zegarek ze słuchawkami przez bt, więc odtwarzanie muzyki w zegarku już istnieje poprzez Google Play Music.