Gry

Tryb kooperacji na nowym zwiastunie Far Cry 5

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-10-30

Zabawa zapowiada się naprawdę dobrze. Kooperacja możliwa będzie podczas kampanii fabularnej.

Wydaje się, że nowa odsłona serii Far Cry nie będzie narzekać na brak zainteresowania. Opublikowany właśnie zwiastun Far Cry 5 stara się zachęcić do gry sympatyków kooperacji.

I wydaje się, że faktycznie będą oni bawić się tu naprawdę dobrze. Zwłaszcza, że kooperacja możliwa będzie podczas kampanii fabularnej. W trakcie wspólnego zwiedzania stanu Montana, gracze będą mogli zbierać i wykorzystywać swój własny ekwipunek (każdy z osobna).

„Kooperacja powraca w Far Cry 5! Po raz pierwszy w historii możesz dzielić z kolegą całą kampanię fabularną. Razem wyzwolicie Hope County!”


Trzeba jednak odnotować, że postęp fabularny będzie zapisywany tylko przez gracza hostującego rozgrywkę. Osoba będąca gospodarzem będzie mogła korzystać z systemu „Guns For Hire” (najemników do wynajęcia) lub „Fangs for Hire” (kłów do wynajęcia). Far Cry 5 będzie oferować tylko dwa sloty na dodatkowych pomocników, a grając w kooperacji jeden z nich będzie już wykorzystywany.

Far Cry 5 zadebiutuje 27 lutego przyszłego roku. Gra zawita na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Ubisoft Polska

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  No i to rozumiem, od razu na starcie kupię ze dwa egzemplarze. Nawet najbadziewniejsza gra w coopie staje się czymś niesamowitym, niech to w końcu pojmą twórcy.
 • avatar
  Ja jestem ciekaw kiedy zrobią grę z otwartym światem gdzie nie tylko rośnie kupa drzew, gdzie nie gdzie jest wybudowana jakaś chata z drewna i typ podobne obiekty ale są np. wielkie miasta jak np. w grze De Crew. To już chyba 100 gra którą ma właśnie taką prostą budowę.
  Zaloguj się
 • avatar
  Ciekawy jestem kiedy Ubi uzna że aktualna formuła far-cry'a się wyczerpała.
 • avatar
  jak patrze na zwiastun to szybciej bym pomyslał że to just cause.