Na topie

Serwery WD My Cloud z obsługą platformy monitoringu Milestone Arcus

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Komputery Serwery Serwery plików NAS Tematyka: IFA 2015 Producenci: Western Digital

Jako pierwsze wsparcie otrzymały modele WD My Cloud Business, ale w przyszłości pojawi się ono również dla innych modeli z serii WD My Cloud.

WD My Cloud Business serwer NAS

AA

Firmy Western Digital i Milestone Systems nawiązały współpracę, która zaowocowała wydaniem systemów usprawniających monitoring. Nowe rozwiązanie zostało zaprezentowane podczas targów IFA 2015.

Milestone Arcus to nowatorska platforma, która została stworzona z myślą o systemach wbudowanych, takich jak serwery WD My Cloud. Platforma umożliwia zamianę takiego serwera w centrum obsługi monitoringu w domu lub firmie (z obsługą nawet 16 kamer).

Oprogramowanie Milestone Arcus Surveillance jest dostępne dla serwerów WD My Cloud Business z nowym systemem MyCloud OS 3, a w przyszłości pojawi się również na innych modelach z serii WD My Cloud (np. WD My Cloud Expert). Wystarczy zatem je pobrać z bazy My Cloud App Store – podstawowy pakiet zawiera już licencję na dwie kamery, a kolejne można dokupić w sklepie firmowym WD Store lub u autoryzowanych dystrybutorów.

Systemy WD My Cloud są dostępne u dystrybutorów i w wybranych sklepach. Jeżeli natomiast chodzi o nowy system MyCloud OS 3, powinien być dostępny w formie uaktualnienia jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: WD

Odsłon: 3676 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!