Na topie

Wygraj monitor EIZO FORIS FS2333 - wyniki

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
benchmark.pl

Producenci: EIZO

Poznaj zwycięzców konkursu

Konkurs EIZO

AA

Konkurs zorganizowany wraz z firmą Eizo w którym można było wygrać monitor EIZO FORIS FS2333 oraz inne atrakcyjne nagrody, został zakończony. Poniżej prezentujemy listę laureatów.

Zwycięzcy Nick w serwisie  Nagroda
nikemax34z Rafał Polaniak EIZO FORIS FS2333
BarT0 Bartosz Grabczyński  1x Music Maker 2013, 1x Video Deluxe 2013,  1x Video Easy 4 HD, 1x nero 12, 1x ELECOM IPIN105 (białe), 1x ELECOM IN30 (kolorowe), 1x ELECOM OH200 (czerwone)
ghoulas Marcin Zimny 1x Music Maker 2013, 1x Video Deluxe 2013, 1x Video Easy 4 HD, 1x nero 12, 1x ELECOM IPIN105 (różowe), 1x ELECOM IN30 (granatowe), 1x ELECOM OH200 (niebieskie)
Piotr N. Piotrek Nalewczyński 1x Music Maker 2013, 1x Video Deluxe 2013, 1x Video Easy 4 HD, 1x nero 12, 1x ELECOM IPIN105 (niebiesko-zółte), 1x ELECOM OH200 (żółte)
deadpunk Jerzy Otawski  1x ELECOM IPIN105 (czarne), 1x ELECOM IN30 (czarne), 1x ELECOM OH200 (żółte)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Poprawne odpowiedzi:

1. Do czego służy technologia EIZO Smart Insight?
Jej zadaniem jest poprawa widoczności w ciemnych partiach ekranu - widzimy detale, które nie byłyb widoczne na innych minitorach.

2. Do czego służy technologia EIZO Smart Resolution?
Analizuje obraz pod kątem szumów i nieostrości, a następnie koryguje rozmycie bez akcentowania szumów.

3. Jakiego typu matrycę ma monitor EIZO FORIS FS2333?
IPS z podświetleniem LED

4. Pytanie otwarte: Dlaczego chcesz wygrać monitor EIZO FORIS FS2333? Redakcja doceni wypowiedzi najbardziej merytoryczne i fachowe. Prosimy o niewysyłanie wierszyków i rymowanek.

nikemax34z:
Ja bym chciał wygrać monitor opracowany przez firmę EIZO ponieważ jest on bardzo dobrym , monitorem do gier , i nie tylko . Technologia Smart Insight oraz Smart Resolution czyni z niego monitora jedyny w swoim rodzaju produkt , o którym marzy każdy za awansowany gracz lub wielbiciel doskonałej jakości nasyconych barw w filmach .

BarT0:
Monitor jest niezwykle oszczędny 40w. Obecnie używana 24 zużywa 120w, tak więc umożliwi to zaoszczędzenie 30zł miesięcznie. Nie chcę tej wygranej dla siebie... to dla Matki Ziemi.

ghoulas
EIZO produkuje wspaniałe monitory które które prawie nie męczą i nie niszczą wzroku. Optymalne ustawienia pod kątem konkretnych uruchomionych aplikacji pozwala oszczędzić wzrok przy wielogodzinnym uzytkowaniu komputera. Jako iż chce zachować długo sprawność oczu chciałbym monitor EIZO.0

Piotr N.:
Fachowcem nie jestem i merytorycznie się nie wypowiem. Jestem po prostu zwykłym użytkownikiem, który chciałby się przekonać czy rzeczywiście jest jakaś różnica w jakości obrazu. Chciałbym móc to ocenić, czy monitor jest warty swojej ceny i czy rzeczywiście można od niego oczekiwać matrycy z najwyższej półki - oczywiście tej półki, która jest dostępna dla przeciętnego Kowalskiego, który mieszka w Polsce (w kraju z niebywałym wyrostem gospodarczym). Oczywiście do zastosowań domowych.

deadpunk:
Z miłą chęcią przekonam się czy postęp technologiczny dotyczący matryc LCD faktycznie istnieje i czy aby nie jest jedynie zasługą fachowców od marketingu. Moja kilkuletnia 19` od Eizo ( S1931 ) stanęłaby w szranki z nowym Forisem. Zwycięzca zostaje u mnie i mam nadzieje, że byłby to Foris - rozdzielczość Full HD, 23 cale, najszybsza na świecie matryca IPS to nie są żarty Panowie i...Panie.

Źródło: inf. własna

Odsłon: 8225 Skomentuj newsa
Komentarze

68

Udostępnij
  1. sebik
    Oceń komentarz:

    10    

    Opublikowano: 2012-11-12 22:19

    Wystarczy napisać denny komentarz z masą błędów ortograficznych żeby otrzymać nagrodę? Następnym razem napiszcie to przed rozpoczęciem!

    Skomentuj

    1. phillosoff
      Oceń komentarz:

      15    

      Opublikowano: 2012-11-12 22:26

      "Nie chcę tej wygranej dla siebie... to dla Matki Ziemi"
      - bezcenne ;)

      Skomentuj

      1. Varso
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2012-11-12 22:43

        W szczególności "umożliwi to zaoszczędzenie 30zł miesięcznie". Te z 30zł wyszłoby używając monitor 24 na dobę, 7 dni w tygodniu aby z tych 80Wattów uzbierać taką kwotę ;)

        A ciekawi co to za monitor 24" masz zużywający 120Wattów :D no chyba że to CRT.

        Skomentuj

        1. drumlin
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2012-11-12 23:57

          to było dobre co a wazeliniarstwo mój 24'' DELL łyka 10 wat i się nie chwale ale koleś pocisnął z tym zuzycie widać że musimy pisać extra wazeliniarskie odpowiedzi

          Skomentuj

          1. rafcik_er
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2012-11-13 08:38

            A powiedzcie jedną ciekawą rzecz... czemu BarT0 wygrał i tu i w konkursie kingstona??

            Skomentuj

          2. 1wilq
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2012-11-13 09:01

            no jak to czemu? pewnie jakiś doby znajomy ekipy benchmark.pl.. ;) skoro takie wypowiedzi wygrywają..
            swoją droga nie jestem zazdrosny ani zawistny.. nie brałem udziału ani w jednym ani w drugim konkursie..

            Skomentuj

          3. BarT0
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2012-11-13 09:41

            Niestety nie znam ekipy z Benchmarka. Chociaż siedzę tu pewnie dłużej niż większość z was bo pamiętam jeszcze początki serwisu. Ostatni raz wygrałem DVD chyba w 2001 roku. Wysyłam zgłoszenia w każdym ich konkursie od X lat.

            Komentarz nie miał być "inteligentny" miał być zabawny i nadmiernie przekoloryzowany.

            Jaki monitor mam teraz? Hyundai W240D (85w-100w).

            Dziwna jest ta Polska mentalność, zazdrościcie mi SŁUCHAWEK?! Za 20zł?

            Dwie pary słuchawek przekaże jako prezent dla domu dziecka w Wałbrzychu, pewnie dzieciaki się ucieszą.

            Skomentuj

          4. rafcik_er
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2012-11-13 09:51

            Nie jestem zazdrosny bo tez nie brałem udziału tylko dziwi mnie fakt ze na taka ilość użytkowników wygrywa w 2 konkursach jedna i ta sama osoba. I chyba nie powiesz ze to zbieg okoliczności?

            Skomentuj

          5. BarT0
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2012-11-13 09:58

            A jak ktoś wygrywa w Totka to nie powiesz chyba, że to przypadek?

            Tutaj jest TYLKO 1000 zgłoszeń. Pewnie około 30% odpowiedzi jest błędnych, jest więc bardzo duża szansa na wygraną. Nie czuje się w komfortowo w tej sytuacji, wolał bym wygrać tylko w jednym konkursie i mieć "spokój", dlatego oddam tą wygraną dzieciom.

            Skomentuj

      1. Lightning
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2012-11-12 22:29

        Wiesz - tu raczej nie chodzi po to aby ponarzekać na zwycięzcę tylko na jego styl wypowiedzi. Na prawdę w jego wieku (18 lat) powinno sie znać kilka zasad naszego pięknego języka, bo w końcu na pewno uczył sie ich niedawno (o ile wciąż sie nie uczy).

        Skomentuj

        1. R2rrO
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2012-11-13 08:48

          LOL !

          A Twój styl wypowiedzi, to jaki był - lepszy ? (śmiech)

          Skomentuj

          1. Lightning
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2012-11-13 11:12

            No cóż - dzięki Tobie nasz zwycięzca ma powody do zadowolenia (gdy zajrzy w komentarze) bo twoja znajomość zasad j. polskiego to już na prawdę poniżej krytyki ;)

            Skomentuj

      2. drumlin
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-11-13 00:04

        nie chodzi o zazdrość tylko jak można takie brednie wybrać koleś pisze jak by go juz miał i testował wychwala coś czego nie widział albo te brednie o zuzyciu prądu to bez komentarza , a dlaczego eizo nie męczy oczu? nie wiem. Dwa ostatnie odpowiedzi są normalne i ja podobnie napisałem ale te co zgarnęły najlepsze nagrody to oobciach

        Skomentuj

  2. IronFe
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-11-12 22:29

    Jak bym wiedział ze jest taki konkurs to sam bym wziął w nim udział, jedyne co zostało mi do zrobienia to pogratulowanie wybrańcom

    Skomentuj

  3. Zwierzak
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-11-12 22:33

    ...

    Skomentuj

    1. 1wilq
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-13 09:22

      ...

      Skomentuj

  4. Kfjasteg
    Oceń komentarz:

    20    

    Opublikowano: 2012-11-12 22:40

    Miejmy nadzieję, że zwycięzca dzięki temu zbajerowanemu monitorowi łatwiej zauważy podkreślone na czerwono błędy ortograficzne ;)

    Skomentuj

  5. Sn1PeR
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-11-12 22:41

    Jeszcze wyniki USB i będzie git!!!

    Skomentuj

    1. Kfjasteg
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-12 22:43

      Chyba MSI ? :P

      Skomentuj

      1. Sn1PeR
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-11-13 17:33

        USB - Ulepszamy Sprzęt Benchmarkowców

        Skomentuj

  6. Perun
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2012-11-12 22:43

    Fuck! Byłem szósty, znowu prawie się udało :S Teraz to muszę coś wygrać!

    Skomentuj

    1. 1wilq
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2012-11-13 09:25

      duck!! a ja byłem 7.. :/

      Skomentuj

  7. arekdbz
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2012-11-12 23:00

    Dlaczego wygrał człowiek nie potrafiący pisać po Polsku ? No błagam, trochę szacunku do siebie Droga Redakcjo.

    Skomentuj

    1. markit06
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2012-11-12 23:07

      Bo jest szwagrem kuzyna kolegi jednego z redaktorków.

      Skomentuj

  8. Diwad
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2012-11-12 23:04

    Co to ma byc?! Rozumiem ze zwyciesca byl wybrany w losowaniu, tak? Bo jesli nie to sory, ale ten serwis idzie na dno.

    Eizo CHALLENGE?! Chyba Eizo Retarded Challenge...

    Skomentuj

  9. jeomax.co.uk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-12 23:12

    Podejrzane sytuacje wywoluja taki efekt, ze uzytkownik chcac to skomentowac naraza sie na utrate sympatii reszty uzytkownikow albo redakcji ;-)
    Brawo dla zwyciezcy - bo ma nagrode i chyba tylko tyle z tych braw.

    Skomentuj

  10. mattoja
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-12 23:13

    Rozumiem, że zwycięska wypowiedź jest "naiwnie urocza" i może zachwycić, ale ja bym powiedział, że chłopak nie ma nawet 18 lat. Swoją drogą kolejny raz zastanawiam się nad przesłankami wyboru redakcji, szczególnie, że padła deklaracja brania pod uwagę merytoryki wypowiedzi...

    Skomentuj

  11. Kris1
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-11-12 23:13

    Wielkie gratulacje :) czekamy na małą recenzje

    Skomentuj

    1. ipfon
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2012-11-13 14:15

      He he to mnie rozbawiłeś zwycięzca nie jest w stanie poprawnie zdania sorfułować, a Ty oczekujesz recenzji ... :D

      Skomentuj

  12. Geniek
    Oceń komentarz:

    13    

    Opublikowano: 2012-11-12 23:31

    Cóż. Rozumiem, że redakcja ma wszelkie prawo podjąć taką decyzję jaka jej się żywnie podoba. Nie omieszkam jednak stwierdzić, że kryterium przeważającym o wygranej bądź nie była (a raczej miała być) merytoryczna i fachowa argumentacja. Najwidoczniej pojęcie fachowości i merytoryczności posiada na tyle względny i rozległy zakres interpretacji, o którym w ogóle nie miałem pojęcia. Bo wypowiedź zwycięzcy, pomijając jej raczej marny poziom w sensie składni, nie mieści się w mojej (i śmiem twierdzić większości) interpretacji tych dwóch pojęć. Wydaje mi się, że świadczy to o pewnej niekonsekwencji ze strony osób przygotowujących i oceniających. Wyniki wyglądają tak, jakby redakcja wrzuciła do kosza postawione przez nią kryteria oceny, i wybrała wypowiedzi na zasadzie... No właśnie, ciężko stwierdzić na jakiej zasadzie. Tyle ode mnie.

    Skomentuj

  13. loccothan
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2012-11-12 23:38

    Znowu nic, kurde ;-) ale spoko, gratki dla zwycięzców !!! PZDR

    Skomentuj

    1. 1wilq
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2012-11-13 09:24

      pisz bardziej jak nastolatek z gimnazjum.. miej gdzieś składnie zdania i ortografie.. a przede wszystkim.. wychwalaj dany produkt i jego super cechy.. a na pewno następnym razem wygrasz.. ;)

      Skomentuj

      1. Parysus
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2012-11-13 20:33

        To tu tkwi sekret...

        Skomentuj

  14. Tomacho77
    Oceń komentarz:

    14    

    Opublikowano: 2012-11-12 23:48

    Dla mnie bardzo kontrowersyjne wyniki, najpierw redakcja pisze że ważna będzie fachowość a potem daje nagrodę komuś kto pisze o oszczędzaniu energii po za tym Waty chyba oznacza się dużą literą [W]. Kolejna nagroda przyznawana jest za "fachową" wypowiedź dotyczącą tego, że ktoś chce wypróbować czy jest jakaś różnica między monitorami. Natomiast zwycięzca wymienił tylko nazwy zastosowanych technologi i napisał że dzięki nim jest to niezwykły produkt :) przecież mogę tak napisać o wszystkim nie mając najmniejszego pojęcia.
    Więc droga redakcjo jeżeli piszecie że w konkursie liczy się wartość merytoryczna to przestrzegajcie tego przy ocenianiu a nie tak jak teraz jestem pewien, że przysłano wiele lepszych odpowiedzi bo jest trochę fachowców na tym forum.

    P.S Nie piszę dla siebie tylko dla głosujących surykatek w Afryce :D

    Skomentuj

    1. Tesla
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2012-11-13 12:27

      Pewnie zwycięzcę nie wybierała redakcja tylko sponsor. W benchmark.pl się coś takiego wcześniej nie zdarzało. Bo jak wytłumaczyć 1. miejsce dla wypowiedzi " Ja być chcieć wygrać najlepszy to Eizo!"?!

      Albo po prostu losowali?!

      Skomentuj

    1. 1wilq
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2012-11-13 09:08

      pomijając fakt, że jedna osoba wygrała w obu konkursach.. i kingstone'a i eizo.. :D :D :D
      to się nazywa fart.. ;) a może znajomości.. ;)

      Skomentuj

  15. Davidoff69
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-11-13 01:20

    "Ja bym chciał wygrać monitor opracowany przez firmę EIZO" hahahahahahahahahahahaha, to chłopaczyna poprawił mi humor. Następnym razem też napiszę, że chcę wygrać. Zobaczymy czy się uda :D

    Skomentuj

  16. [PROTOTYPE]
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2012-11-13 07:43

    Nie sa az tak zle te odpowiedzi (gratki dla zwyciezcow)
    Nie krytykujcie innych tylko dlatego ze im sie udalo a wam nie; na kazdego przyjdzie pora wygranej. Jeszcze wyniki plyty gigabyte i lapka MSI beda, trzymam kciuki za was wrzystkich.

    Skomentuj

    1. drumlin
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2012-11-13 13:41

      Zamknij się bo zaniżasz poziom intelektualny społeczeństwa i obnosisz się ze swoją głupotą jak ze sztandarem. Pisali wyraźnie że liczy się poziom wypowiedzi a pierwsze 3 mają go na poziomie podstawówki wiec idź do szkoły i się ucz a nie obrażaj inteligentnych ludzi bo posty można wywalić ale wiec że takiej obrazy ja nie wybaczę i nigdy nie wezmę udziału w zadnym konkursie ani nie wypełni żadnej ankiety. Do tego wczoraj koło pierwszej w nocy czytałem posty dziś wywalili wszystkie krytyczne to cenzura ludzie pisali tylko ze coś tu nie pasuje jak juz robią przekręt to niech dobrze to robią ale tak bezczelnie to się nie da bez krytyki obejsć

      Skomentuj

  17. ipfon
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-11-13 08:22

    He he to jakiś żart chyba.
    Równie dobrze moglibyście napisać wysyłajcie zgłoszenia, ale zwycięzcy już i tak są wybrani.
    Ostatnio się zastanawiałem dlaczego już tak rzadko zaglądam na benchmark i teraz już wiem, zeszliście na dno a nawet niżej.
    Może dajcie wszystkie nadesłane zgłoszenia żeby była przejrzystość i każdy mógł zobaczyć czy faktycznie wybrani nadesłali najbardziej merytoryczne zgłoszenia.

    Skomentuj

    1. ipfon
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2012-11-13 08:31

      :-o i do tego w dwóch konkursach nagradzacie tą samą osobę, to już jest żałosne.
      BarT0 nagrodziliście również w konkursie Kingstona.

      Skomentuj

      1. rafcik_er
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2012-11-13 08:37

        I to jest właśnie PATOLOGIA i widać jak są "wybierani" zwycięscy.

        Pozdro dla wszystkich :D

        Skomentuj

        1. 1wilq
          Oceń komentarz:

          -1    

          Opublikowano: 2012-11-13 09:11

          po znajomości oczywiście.. ;) prawie wszystko idzie po znajomości ;) a może dlatego że kolega BarT0 kupuje w komputroniku? :D :D :D

          Skomentuj

  18. ghoulas
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2012-11-13 08:37

    Akurat szukałem słuchawek dla żony a tu taka miła niespodzianka :) Gratki dla pozostałych.

    Skomentuj

    1. ipfon
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-13 08:43

      Zdradź nam tą wielką tejemnicę jak sprawdziłeś, że monitory Eizo nie niszą wzroku??

      Skomentuj

      1. ghoulas
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-11-13 14:13

        Testowałem wcześniejszy model w pracy i nie miałem zmęczonego wzroku w porównaniu do della bądź samsunga przy takim samym czasie pracy.

        Skomentuj

  19. BarT0
    Oceń komentarz:

    -11    

    Opublikowano: 2012-11-13 09:58

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    A jak ktoś wygrywa w Totka to nie powiesz chyba, że to przypadek?

    Tutaj jest TYLKO 1000 zgłoszeń. Pewnie około 30% odpowiedzi jest błędnych, jest więc bardzo duża szansa na wygraną. Nie czuje się w komfortowo w tej sytuacji, wolał bym wygrać tylko w jednym konkursie i mieć "spokój", dlatego oddam tą wygraną dzieciom.

    Skomentuj

    1. shadowman333
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-13 14:40

      'wolał bym wygrać tylko w jednym konkursie i mieć "spokój" ' To dlaczego bierzesz udział w kolejnych konkursach?

      Skomentuj

    2. phillosoff
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-13 18:46

      Nie bądź taki, obiecałeś monitor Matce Ziemi a teraz jak się nie udało to się wycofujesz? Zamiast dzieciom oddaj jej swoje nagrody w ramach pocieszenia. Pamiętaj matkę ma się tylko jedną, choćby na imię miała Ziemia.

      Skomentuj

  20. barsiu
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-11-13 12:19

    slabo sie robi czytajac "wypowiedzi" laureatow... zenada jak z 2 klasy podstawowki.

    Skomentuj

  21. drumlin
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-11-13 13:26

    BUUUUUU cenzura moje posty wywalili przeciesz nikt nie jest głupi każdy to widzi obrażacie czytelników robiąc tak nie zapomnę wam tego

    Skomentuj

    1. phillosoff
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2012-11-13 18:18

      No proszę. Usunięto także mój komentarz. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarza i szczerze mówiąc jestem w szoku. Nieraz już wyrażałem swoje krytyczne uwagi na tym portalu i nigdy mnie coś podobnego nie spotkało. Przykre, naprawdę przykre.

      Skomentuj

      1. 1wilq
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2012-11-13 20:04

        wywalili cały początek komentarzy.. żal.pl

        Skomentuj

        1. phillosoff
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2012-11-14 20:41

          Bo to były komentarze krytyczne. I to dość mocno krytyczne. No to je usunięto i jako pierwszy zostawiono komentarz z gratulacjami. To się nazywa zaczarowywanie rzeczywistości.

          Skomentuj

  22. mattoja
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-11-13 14:09

    A może zamknąć tę rubrykę. Po co tu cokolwiek komentować, albo zgłaszać uwagi, skoro jest to IGNOROWANE, a nawet usuwane. Redakcja jest zupełnie anonimowa, nie wyjaśnia swoich działań.

    Skomentuj

  23. shadowman333
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-13 14:42

    Widzę, że nie tylko ja zauważyłem znikanie komentarzy.

    Skomentuj

  24. Nvminer
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-11-13 14:55

    Archiwum X - Coraz więcej osób podaje informacje o rzekomych zniknięciach komentarzy.
    Coś jest nie tak. Skoro odbierana jest nam możliwość swobodnego komentarza i wyrażenia oburzenia, to po co w ogóle jeszcze istnieje opcja komentowania. Też pragnąłbym wyrazić ubolewanie nad tym, jak został przeprowadzony konkurs. Pisanie o tym, że wypowiedzi powinny być merytoryczne i fachowe, po czym wybieranie ponad 50% wypowiedzi nie spełniających podanych wymagań. Coś jest nie halo i na pewno użytkowników usatysfakcjonowałaby wypowiedz na temat tego, w jaki sposób byli wybierani zwycięzcy i czym kierowało się jury, które wybrało wypowiedzi nie spełniające kryteriów. Przydałoby się małe sprostowanie ze strony benchmarka, bo wiele ludzi może czuć się zrobionych w wała. Wyraźnie pisze, że wypowiedzi powinny być merytoryczne i fachowe, a takowe niestety nie są.. Cóż.

    Skomentuj

  25. Znaczy
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2012-11-13 15:27

    Czy to jest żart? Czuję jakby ktoś ze mnie (i nie tylko) wyraźnie zakpił. Chyba nie dało się bardziej wyraźnie pokazać jak nieważne było to pytanie opisowe i najprawdopodobniej, że wszystkie tego typu konkursy na benchmark wygrywane są przez znajomych.

    Skomentuj

  26. 1wilq
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-11-13 20:02

    hehe.. zagineło dość sporo komentarzy. które były na samym początku.. wiem bo było tam moich kilka...
    a może to cenzura na benchmarku? :D

    Skomentuj

  27. Parysus
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-11-13 20:41

    Zastanawiałem się czy tylko ja widzę, że w konkursach jest coś nie halo. A może zwycięzcy byli wybierani pośród tych, którzy jako ostatni się zgłosili?

    Skomentuj

  28. Krecikopulos
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2012-11-13 21:28

    Szczerze mówiąc (a raczej pisząc) to bardzo kontrowersyjne te rozstrzygnięcie. Czwarta w kolejności nagrodzona odpowiedź: "Fachowcem nie jestem i merytorycznie się nie wypowiem...", reguły konkursu: wygrywają odpowiedzi merytoryczne. Brak pytań :/

    Ps. to pierwszy raz jak neguję wyniki jakiegoś konkursu, no ale cóż tutaj ewidentnie jest coś nie tak, nie wierzę, że nie było lepszych, bardziej merytorycznych i gramatycznie poprawnych odpowiedzi.

    Skomentuj

  29. Krecikopulos
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2012-11-13 21:48

    Rada dla Redakcji!

    Darujcie sobie pytania otwarte, po porostu losujcie zwycięzców. Unikniecie kontrowersji, a użytkownicy nie będą niepotrzebnie się wysilać...

    Skomentuj

  30. mattoja
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-14 08:37

    Kto zna sposób aby stać się "wielbicielem doskonałej jakości nasyconych barw w filmach" ?? Słyszałem, że wtedy szanse znacznie wzrastają;)

    Skomentuj

    1. ipfon
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-14 17:48

      Musisz mieć rodzinę w Benchmark wtedy wszystko staje się łatwiejsze :)

      Skomentuj

  31. luke_n
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-14 20:00

    Hmm, patrzę w kalendarz i co widzę: mamy datę dość odległą od 1 kwietnia. Droga Redakcjo: czy nagrodzone "prace" to żart czy też rzeczywiście były to "najbardziej merytoryczne wypowiedzi"?
    Parysus: zgadzam się całkowicie z Twoją wypowiedzią. Na nasuwające się pytanie czy w konkursach Benchmark wszystko OK trzeba odpowiedzieć cytatem z "Pulp Fiction": "It's f...ing far from OK" :-)
    Oczywiście gratulacje dla zwycięzców :-)
    Smuci mnie tylko to, że mój komentarz pewnie się nie ukaże... :(

    Skomentuj

  32. NickoBellic
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-14 22:31

    Powiem tak proszę przygotować respirator bo jak zobaczycie wyniki w MSI to poprostu padniecie czy to ze śmiechu czy to z niskiego poziomu jury które rzekomo wybiera najlepsze wypociny(że się tak kolokwialnie wyrażę)
    A tak troszkę bardziej na poważnie to naprawde bedzie ciekawie :)

    Skomentuj

  33. Avecezar
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2012-11-15 14:06

    Ja bym kciał wygrać monitor Eizo Foris FS2333 dla siebie i dla sfojej dziewczyny. Bysmy razem sie nim podzielili, bo posiada duzy obszar roboczy. Monitor zachwyca szczegułowosciom obrazu i zasyceniem barw. Nowatorska technologia Smart Insight oraz Smart Resolution czynioł go bezkonkurencyjnym i godnym pożondania przez graczy i innych ludzi.

    Czy mógłbym dostać drugi monitor, ale taki sam w nagrodę?

    Dopiero teraz napisałem odpowiedz na pytanie otwarte, ale chyba lepiej pozno niz wcale ;-p

    Skomentuj

    1. mati0706
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2012-11-17 22:39