Na topie

Xiaomi Redmi Note 4 w bogatszym wariancie dotarł do Polski

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Xiaomi

Nie będzie przekłamaniem stwierdzenie, iż Xiaomi Redmi Note 4 to dobry smartfon. Teraz oferowany jest z większymi zasobami pamięci.

  • Xiaomi Redmi Note 4 w bogatszym wariancie dotarł do Polski
A A

Xiaomi Redmi Note 4 to smartfon, który już od pewnego czasu oferowany jest na naszym rynku. Sięgać mogliśmy jednak po podstawowy wariant, podczas gdy teraz pojawia się okazja na zakup drugiego, zauważalnie bogatszego.

Zauważalnie, ponieważ mowa o wariancie z 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB przestrzeni na dane (zamiast 3 GB + 32 GB). Cenę ustalono na 1299 złotych, taka kwota zaczyna pojawiać się w kolejnych sklepach.

Reszta specyfikacji pozostaje bez zmian, przypomnijmy zatem, że mowa o urządzeniu wyposażonym w 5,5-calowy ekran IPS Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 625 i aparaty 13 Mpix i 5 Mpix. Dobrze wypada bateria o pojemności 4100 mAh.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się o smartfonie czegoś więcej to zapraszamy do naszej recenzji podstawowego wariantu.

Xiaomi Redmi Note 4 smartfon

Źródło: inf. własna

Xiaomi Redmi Note 4

Cena od 897.00 do 899.00

Zobacz wszystkie oferty

Odsłon: 6422 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij

Smartfony w marketplace

  1. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-30 20:04

    Całkiem, całkiem, ale ciekawym na ile bardziej opłaca się od poprzednika. Procesor jest słabszy, ale może inne elementy rekompensują ten jeden brak?

    Skomentuj

    1. Kenjiro
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-30 20:07

      PS. A jak to jest właściwie z procesorem? Testy na sieci pokazują procesor Mediatek MT6797...

      Skomentuj

      1. Lord_NeReVaR
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-06-30 20:50

        Są dwie wersje jedna "redmi note 4" z Mediatek MT6797 Helio X20 oraz z dopiskiem X na końcu czyli "redmi note 4X" który jest z procesorem Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625.

        Skomentuj

        1. suntzu
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-06-30 22:12

          dopisek x nie jest oficjalny... dlatego mylące.
          x20 ma draina baterii :) i to poważnego. Jak nie pokombinujesz to 1,5%/h przy tej baterii.

          Skomentuj

          1. Raider0001
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-07-02 09:15

            Helio x20 jest szybszym prockiem bo ma te 2 rdzenie A72 (+8 A53), no ale wykonany w 20nm vs Snapdragon 8xA53 14nm.

            Skomentuj

    2. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-06-30 22:37

      Jakieś +400zł za 1GB ramu i 32GB wbudowanej przestrzeni. Reasumując moim zdaniem się nie opłaca. Mam wersję na snapie z 3GB ramu i na pewno bym nie dołożył dla tego "odświeżenia".

      Skomentuj

  2. shavomir
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-30 20:10

    Xiaomi Redmi Note 4 jest dostępny w dwóch wersjach z dwoma różnymi procesorami. Po prostu trzeba uważnie patrzeć, co kupujesz. Wersja ze Snapdragonem 625 jest naturalnie lepszą opcją. Sam telefon jest naprawdę ok.

    Skomentuj

  3. st4lk3r
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-06-30 22:21

    To tak, jak było z Redmi Note 3 - była zwykła wersja na MediaTeku i wersja Pro na Snapie :)
    Zdecydowanie Pro jest lepiej wspierany, ma lepsze aktualizacje, itp...

    Skomentuj

  4. Robsonik
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-06-30 23:35

    Przeciez to mozna kupic za niecale 950zl na FV na Snapdragonie 4GB i 64GB sam niedawno kupywalem awaryjnie bo telefon mi umarl... teraz Mi6 ale trzeba przyznac ze bateria w Note 4 na Snapdragonie trzymala mi dwa dni to jest w nim niesamowite... Mi6 niestety juz takiego wyniku nie jest w stanie wykrecic jest 23:30 a mam 28% w note 4 miała 60% a na drugi dzien z o tej porze z 20%

    Skomentuj

  5. Silver
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-01 10:06

    Za niewiele ponad połowę można samemu nabyć. Oszczędzili na aparacie - po prostu średnie robi zdjęcia zaś filmiki przy pochmurnym niebie w pokoju wychodzą z taką płynnością jak w telefonach sprzed 10 lat.

    Skomentuj

  6. niewczascoprobo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-01 19:27

    a czym on się różni od note 3 ? pro tego ze snapdragonem ??

    Skomentuj

  7. laska300
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-07-02 08:53

    Kompletnie się nie opłaca - Mi6 można w promocji bez problemu trafić za 1600-1700 zł.