Smartfony

Zbliża się premiera Xiaomi Mi Mix 2S

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-01-28

Nazwa dość jasno sugeruje, iż będzie to bliski krewny Xiaomi Mi Mix 2. Premiera smartfona odbędzie się na targach MWC 2018, a być może nawet przez startem wspomnianej imprezy.

Wiemy już, że Xiaomi pojawi się na targach MWC 2018. Chiński producent zaprezentować ma nowy procesor, ale większym zainteresowaniem cieszyłyby się premiery kolejnych smartfonów. Jest na to szansa.

Niemal wszystkie źródła są już zgodne co do tego, że w Barcelonie nie zobaczymy Xiaomi Mi 7. Jednocześnie coraz częściej pojawiają się sugestie, iż dane nam będzie spojrzeć na model Xiaomi Mi Mix 2S. I to być może nawet przez startem wspomnianej imprezy, na której byłby wystawiony dla zwiedzających.

Xiaomi Mi Mix 2S

Nazwa dość jasno sugeruje, iż będzie to krewny Xiaomi Mi Mix 2. Niestety, bliższych szczegółów brakuje. Jedne z nielicznych przecieków sugerują, iż odświeżony wariant zaoferuje niemal bliźniaczą specyfikację, ale jeszcze smuklejsze ramki. Trudno temu bezgranicznie ufać, producent ograniczyłby sobie bowiem pole do popisu przy Xiaomi Mi Mix 3, który prędzej czy później zapewne się pojawi.

Wracając natomiast do Xiaomi Mi 7, producent postawić ma między innymi na procesor Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB RAM, a także wyświetlacz o przekątnej 5,65 cala i rozdzielczości FullHD+. Względem Xiaomi Mi 6 wzrosnąć mają też możliwości fotograficzne oraz, co już mniej optymistyczne, cena.

Źródło: gsmarena

marketplace
avatar
Dodaj
 • avatar
  Brak jacka automatycznie dyskwalifikuje dla mnie takie telefony
  Zaloguj się
 • avatar
  A ja mam ogromną nadzieję, że wypuszczą jakąś wersję "S"mall o wielkości do około 140 mm, wtedy się zastanowię nad takim modelem.
 • avatar
  Planowany ma być Snap 845, nie 835.
 • avatar
  "Wracając natomiast do Xiaomi Mi 7, producent postawić ma między innymi na procesor Qualcomm Snapdragon 835..."

  A nie przypadkiem 845 ?