Gry

Zwiastun premierowy Wolfenstein II: The New Colossus

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2017-10-18

Kolejna odsłona przygód B.J. Blazkowicza oddana zostanie w ręce graczy już 27 października.

Nieco ponad tydzień dzieli nas od premiery jednego z gorętszych tytułów tego roku. Nie ma bowiem wątpliwości, że na miano to zasługuje Wolfenstein II: The New Colossus.

Kolejna odsłona przygód B.J. Blazkowicza oddana zostanie w ręce graczy już 27 października. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, chociaż warto nadmienić, że w przyszłym roku zawitać ma również na Nintendo Switch.

Materiałów promujących Wolfenstein II: The New Colossus widzieliśmy sporo. Pora na ostatni (jeden z ostatnich?) z nich - zwiastun premierowy. Dzieje się na nim całkiem sporo i dokładnie tego samego oczekujemy od rozgrywki. Dynamiczne wymiany ognia i ani chwili na nudę to coś, za co serię Wolfenstein najbardziej lubimy.

„Wiadomość do wszystkich sił ciemiężących Amerykę w The New Colossus: Wybraliście sobie kiepski kraj do okupacji. Premiera Wolfenstein II odbędzie się w przyszły piątek, więc najwyższy czas przygotować się do kontrataku. Jako B.J. Blazkowicz zjednoczycie ruch oporu, aby wyzwolić ojczyznę w kontynuacji uznanej strzelanki stworzonej przez MachineGames. Zobacz zwiastun, aby zobaczyć co czeka każdego zbrodniarza na tyle głupiego, aby stanąć na drodze Blazkowiczowi.”


Źródło: BethesdaSoftworksUK

marketplace

Komentarze

12
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zajebisty trailer! Muszę przejść jeszcze raz ostatnią część. Najlepszy fps ostatnich lat!
 • avatar
  Jedna z lepszych klimatycznie gier ostatnich lat.
  Zaloguj się
 • avatar
  Proszę bardzo cena 169zł tak właśnie działa szybkie łamanie Denuvo przez crakerów w sieci,wydawca doskonale wie ze za 24 godziny od wydania gra zostanie złamana i daje cenę która zachęca do kupna.

  Zaloguj się
 • avatar
  hitler na końcu?
 • avatar
  Kupuję pierwszego dnia :)
 • avatar
  Uwielbiam sam klimat Wolfensteina ale wolał bym jednak bardziej realistyczne dzieje jak w RTCW