Oprogramowanie

30 dni bezpłatnego Office dla Mac 2011

przeczytasz w 1 min.

Firma Microsoft umożliwiła Macuserom nieodpłatne przetestowanie pełnej, ograniczonej czasowo wersji pakietu biurowego Office dla Mac 2011.

Warto przeczytać:
Serwis poświęcony Office dla Mac 2011
 Dzieci wolą komputer niż rower...

Osoby rozważające aktualizację starszej wersji pakietu Office dla Mac lub dopiero rozpoczęcie przygody z najpopularniejszym oprogramowaniem biurowym mają teraz 30 dni na dokładne sprawdzenie najnowszych edycji Worda, Excela, PowerPointa i Outlooka. Wersję testową Office dla Mac 2011 można pobrać ze strony internetowej pod adresem: www.microsoft.com/mac/trial/

Z nowych funkcji jakie pojawiły się w Office for Mac 2011 warto przypomnieć integrację z Microsoft Office Web Apps (umożliwiającą m.in. współdzielenie plików z innymi użytkownikami na dysku internetowym SkyDrive), pracę grupową na plikach, wstążkę narzędziową znaną z pakietu Office w wersji dla Windows, aktywne wykresy, pełną obsługę skryptów i VBA oraz dynamiczne zmiany tabel. Efektowną funkcją, charakterystyczną tylko dla Office dla Mac, jest możliwość poglądu warstw dokumentów. Dzięki niej użytkownik ma możliwość szybkiego sprawdzenia i zmiany kolejności warstw np. na złożonych slajdach w programie PowerPoint.

Pakiet w podstawowej wersji składa się z aplikacji: Word, Excel oraz PowerPoint. Wersja biznesowa dodatkowo posiada, debiutującą w pakiecie Office dla Mac, aplikację Outlook do obsługi poczty elektronicznej oraz zarządzania kontaktami i kalendarzami.

Źródło: Microsoft

Polecamy artykuły:  
Produkt Roku 2010/2011 - wybór czytelników
Easter Eggs, czyli jaja w grach
Testy laptopów: 20 modeli na każdą kieszeń

 

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Mogliby zrobić wersję WINDOWS dla użytkowników domowych na 1 stanowisko za max 150PLN (a nie 3 uż. za 380PLN).
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   oni chyba licza tylko na zarzyłych macowców.większośc ludzi nic od micro$itu nie kupi, nawet ci co sprzedają mają pirackie systemy i office.żal mi ich podwójnie, mają tak dużo kasy że mogą wykupić invidię i amd i jeszcze im zostanie na waciki,jebane pazerne tłuściopchy, za mało im kasy.
   • avatar
    hideo
    0
    tak generalnie poza pewnymi wyjątkami korporacyjnymi/zarobkowymi po co komu Office? mało to darmowych lub bardzo tanich konkurentów na rynku? niektórzy ludzie całe arty piszą na prostym oprogramowaniu biurowym, po co kupować dużego i drogiego Offica?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     nie wiem jak to jest z tym zastosowaniem :/ przed chwilą odpaliłem Worda i na pasku górnym pisze "Microsoft Word użytek niekomercyjny", dopiero niedawno to zauważyłem, kiedyś tego nie było ;) W sumie już sama nazwa wiele mówi o możliwych zastosowaniach :) Mimo, że szkołę i studia mam już za sobą to kupiłem ten pakiet. Zawsze sobie powtarzałem, że jak mnie będzie stać to kupie oryginalnego Office'a, i tak uczyniłem. Można to potraktować jako pokutę za korzystanie z produktów o wątpliwej legalności w latach poprzednich ;)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      windę co 30 dni sie średnio formatuje wiec po co kupować oryginał, ale co do mac-a to nie wiem ale tez można spróbować i ma sie wtedy program za darmo ;)