Zasilacze

350-watowy zasilacz od GlacialTech

przeczytasz w 1 min.

Firma GlacialTech wprowadziła już do sprzedaży nowy model zasilacza komputerowego, przeznaczonego dla bardzo nie wymagających użytkowników. Produkt posiada tylko 350 Wat i oznaczony został symbolem GP-AL 350A. Niska moc nie oznacza jednak słabej jakości. PSU wyposażony został w certyfikat 80+, który gwarantuje efektywność pracy na poziomie 80%, w dwie linie 12V oraz w aktywny system PFC. Za chłodzenie odpowiada 120 mm wentylator, który wyłącza się przy obciążeniu poniżej 15 procent. Szacowany czas bezawaryjnej pracy (MTBF) określono na 100 000 godzin.

GlacialTech GP-AL 350A dostępny jest w cenie 59 dolarów.

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  19arek93
  0
  "Za chłodzenie odpowiada 120 mm wentylator, który wyłącza się przy obciążeniu poniżej 15 procent."
  ~52,5W ja jakbym odpalił Operę i coś we flashu, nie wystarczyło by nawet na sam porcesot :/ z drugiej strony jak ktoś ma sprzęt składany do biura z nastawienem na energo-oszczędność to podejżewam że włączył by się tylko naprawdę w ciepły dzień.
  Tylko ta cena..
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie no czemu 60 dolców (powinien kosztować niecałe 200zł a w lepszych sklepach jeszcze mniej) to nie tak dużo jak za tak dobry zasilacz. A 52 W to przy konfiguracji np. Jakiś Sempron + płyta z gfafą ATI np. 780G + jedna kość DDR2 +HDD itp. to przy przeglądaniu neta czy słuchaniu muzy będzie zestaw pobierał max 40-48W a w brew pozorom takich PC jest sporo. Jak dla mnie zasilacz na 6+ :D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    A mnie interesuje zdanie "Produkt posiada tylko 350 Wat". Tzn ze co, ze ma te Waty zamkniete w srodku czy jak? ;-) a te Waty moga wychodzic sobie ze srodka i jesli wyjda to czy wroca!? to jest pytanie! ;-)