Laptopy

Acer rozszerza gwarancję na laptopy

przeczytasz w 1 min.

Laptop jak każde urządzenie, z którym wielokrotnie przemieszczamy się, podróżujemy, jest dużo bardziej narażony na uszkodzenia. Acer rozszerza gwarancję na laptopy również poza granicami Polski.

Dotychczas użytkownicy Acera mogli korzystać z międzynarodowej gwarancji, gdy ich pobyt zagranicą nie trwał dłużej niż 3 miesiące. Oznaczało to, że z gwarancji międzynarodowej korzystały głównie osoby podróżujące służbowo. Teraz okres ważności gwarancji międzynarodowej dla laptopów Acer został wydłużony do 12 miesięcy.

Wydłużony okres gwarancyjny sprawia, że ochrona obejmuje też osoby wyjeżdżające na zagraniczne studia, a także profesjonalistów przebywających przez dłuższy czas w innych krajach.

Gwarancja międzynarodowa jest uzupełnieniem lokalnej gwarancji obejmującej produkty Acer i nie obowiązuje w kraju sprzedaży. Oznacza to, że w ramach gwarancji międzynarodowej, notebooka Acer kupionego w Seulu można naprawić podczas podróży służbowej do USA.

Źródło: Acer
 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  czyli prosimy znajomego Koreańczyka (lub Koreankę) by nam kupił taniej sprzęt a później jak coś się stanie oddajemy go do naprawy w Polsce :P
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie mam zaufania do produktów f-my Acer. Ich nikłą jakość w pełni odzwierciedla domowa www Acer, na ktorej znalezienie pakietu sterowników do konkretnego modelu graniczy z cudem.
   Bałagan, brak supportu dla starszych produktów.
   Acer zacząłby od porządków na swej stronie, a nie od watpliwych gwarancji.
   Wtedy może sprzedaz by wzrosła?