Gry

Rebellion zabierze się za nowe Aliens vs Predator?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Kevin Floyer-Lea, główny programista tego producenta, nie wyklucza takiej możliwości.

Aliens vs Predator gra

Obecnie szykujemy się do premiery Alien: Isolation, gdzie przyjdzie nam stawić czoła potężnemu ksenomorfowi. Nie zabrakłoby jednak zapewne graczy, którzy w jednej grze chętnie zobaczyliby nie tylko Obcego, ale również Predatora. Być może wkrótce pojawi się coś ku ich uciesze.

Rebellion zaczyna bowiem przebąkiwać o nowej grze z uniwersum Aliens vs Predator. Kevin Floyer-Lea, główny programista tego producenta, stwierdził w ostatnim wywiadzie, że przywiązanie całej jego ekipy do świata tych dwóch potężnych wojowników jest bardzo duże. Rebellion ma miłe wspomnienia z poprzednią odsłoną Aliens vs Predator i chętnie zabrałby się za kolejną.

"Tutaj w Rebellion mamy szczególnie silne przywiązanie do świata AVP, więc może się zdarzyć, że powstanie nowa gra. Mieliśmy dużo zabawy w poprzedniej odsłonie igrając z graczami za pomocą losowego odradzania pozycji. To co było pakietem zdrowia, później okazało się Obcym. Osobiście chciałbym zobaczyć grę AVP z w pełni proceduralnie generowanymi poziomami, gdzie nigdy nie wiesz, co znajduje się za rogiem."

Co powiedzielibyście na nowe Aliens vs Predator?

Źródło: dsogaming

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gloryseeker
  4
  Hmmm.... albo jestem niewystarczająco stary aby pamiętać FPS`y z dobrze zrobioną losową generacją poziomów, albo za stary i już pamięć nie ta... tak czy siak powodzenia w realizacji założeń dla Buntowników.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  AVP 1 i AVP 2 od monolitu to były gry AVP 3 było słabe ale kompania predatorem była nie zła.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  O avp 2 byl wybitny na lan party umnie w piwnicy
 • avatar
  guziel
  1
  AvP 1 na słuchawkach ze zgaszonym światłem i zawał z miejsca ;p
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Avp3 to był syf... 1/1000 avp2
 • avatar
  Chiny_X
  0
  Chyba nigdy nie zapomnę jak próbując usnąć po nocce z avp2 po zamknięciu oczu widziałem w podczerwieni biegające żółte ludziki :E
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Dla mnie każda część była bardzo dobra i chetnie zagram w kolejną...Może dlatego że jestem fanem Predatora i Obcego jako postaci science fiction takżę zagram w kolejną cześć i pewnie ukończe kilka razy jak w przypadku AvP 3
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Czyżby miało wyjść to samo co w Daylight ?