Gry Android

Anno: Build an Empire - strategia ekonomiczna na Androida

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli jesteś miłośnikiem strategii ekonomicznych, seria Anno z pewnością nie jest ci obca.

Anno: Build an Empire

Jeżeli jesteś miłośnikiem strategii ekonomicznych, seria Anno z pewnością nie jest ci obca. Od jakiegoś czasu nie musisz ograniczać się do platform stacjonarnych. Wydawca, a więc Ubisoft, postanowił bowiem przenieść grę także na urządzenia mobilne. Po premierze w listopadzie ubiegłego roku na iOS, teraz Anno: Build an Empire zadebiutowało także na smartfonach i tabletach z systemem Android.

Anno: Build an Empire to mobilna strategia ekonomiczna przygotowana przez studio Blue Byte. Same założenia rozgrywki nie różnią się od tych znanych z „większych” odsłon, ale mechanika doczekała się modyfikacji koniecznych ze względu na to, że mamy tutaj do czynienia z niewielkimi urządzeniami z dotykowymi ekranami.

Zadaniem gracza jest zatem przemyślane rozwijanie osady tak długo, aż ta rozrośnie się do rozmiarów imperium. Wszystko to w czasach kolonialnych podbojów. Twórcy obiecują wiele rodzajów budynków i surowców oraz zaawansowane systemy handlu i dyplomacji. Dzięki temu gra ma dostarczać zabawy na wiele, wiele godzin.

Anno: Build an Empire rozwój

W Anno: Build an Empire znajdziemy także funkcje społecznościowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyzwać na pojedynek innych graczy lub wręcz przeciwnie – zaprosić znajomych do wspólnej zabawy i razem dążyć do utworzenia imperium.

Sama gra jest darmowa, ale znajdziemy tu model opcjonalnych mikropłatności.
 

A to już zwiastun:

Źródło: Ubisoft, Google Play

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    "Sama gra jest darmowa, ale znajdziemy tu model opcjonalnych mikropłatności"
    Szkoda, że Ubisoft poszedł tą drogą. Chętnie bym zapłacił za pełne Anno na telefon i tablet.