Tablety

Apple iPad mini 4 dotarł do naszej redakcji - rozpoczynamy testy

przeczytasz w 1 min.

Zanim przedstawimy wam jednak ich efekty rzucić możecie okiem na unboxing.

Apple iPad mini 4

iPad mini 4 to jedna z ostatnich nowości Apple i jednocześnie urządzenie zapowiadające się całkiem ciekawie. Obietnice producenta to jednak jedno, a rzeczywistość niekiedy bywa zupełnie inna. Wszelkie wątpliwości zdecydowaliśmy się rozwiać w najlepszy z możliwych sposobów.

Tablet trafił już do naszej redakcji i tym samym rozpoczęliśmy jego testy. Zanim przedstawimy wam jednak ich efekty rzucić możecie okiem na unboxing. Dodać musimy w tym miejscu, że redaktor mający okazję sprawdzać iPada mini 4 po raz pierwszy recenzować będzie urządzenie z, jakby nie było, wyższej półki i najwyraźniej delikatnie się z tego powodu zestresował.


Jak widzicie, wytrzymałość tabletu została już sprawdzona. Wkrótce na naszych łamach pojawi się pełna recenzja i to właśnie w niej znajdziecie mnóstwo informacji dotyczących iPad mini 4, a także odpowiedź na pytanie, czy warto zainteresować się jego zakupem.

Jeśli ciekawi was specyfikacja tabletu, a także jego ceny to tego akurat dowiedzieć możecie już teraz, chociażby zaglądając do naszego wcześniejszego tekstu przygotowanego przy okazji prezentacji iPada mini 4.

Źródło: inf. własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SamWit
  0
  Każdy kto nie zna fetyszu Apple o tym ich opakowaniu od razu przeprowadza drop-test swojego urządzenia :D Emejzing.
  • avatar
   Batyra
   0
   Czekam na test iPada Pro :)