Audio

Apple planuje więcej iPodów z Wi-Fi?

przeczytasz w 0 min.

Serwis Apple Insider donosi, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się pojawienia kilku nowych modeli popularnych odtwarzaczy iPod. Mają one dysponować zintegrowanym modułem Wi-Fi oraz obsługiwać technologię „multi-touch”, która oczywiście dotyczy dotykowego ekranu – znanego z modelu iPod Touch.

Spekulacje dotyczące nowości wiążą się z sporym zainteresowaniem produktami Apple oraz faktem, że producent chce zwiększyć dotychczasową sprzedaż i udziały w rynku. Co prawda w obliczu nieco zwalniającej koniunktury, Apple spodziewa się, że nowe propozycje mogą znaleźć wielu chętnych nabywców. Sposobem na to z pewnością będzie walka cenowa.


Okazuje się, że choć iPod Touch to bardzo rewolucyjne rozwiązanie, to mimo wszystko jego cena nie dla wszystkich jest do przełknięcia. To właśnie koszt nowego odtwarzacza z dotykowym ekranem najczęściej odstrasza potencjalną klientelę.

Na razie nie są znane terminy kiedy pojawią się nowe wersje iPodów. Wiadomo tylko tyle, że Apple jest zdeterminowane aby utrzymać wysoki poziom sprzedaży produkowanych iPodów. Chce tego dokonać dzięki przenośnym urządzeniom audio z bezprzewodową łącznością.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login