Ciekawostki

Apple TV+ już za rogiem (i wcale nie takie drogie)

przeczytasz w 1 min.

Znamy cenę i datę premiery usługi Apple TV+. Wygląda na to, że jest to jedna z tych nowości, na które zdecydowanie warto czekać.

Podczas konferencji na premierę iPhone 11 poznaliśmy wreszcie konkretne informacje na temat usługi Apple TV+, która została zapowiedziana kilka miesięcy temu, a która ma być poważną konkurencją dla serwisów, takich jak Netflix, HBO GO czy nadchodzący Disney+. 

Apple TV+ - kiedy start usługi?

Gigant z Cupertino oficjalnie zapowiedział, że usługa Apple TV+ wystartuje 1 listopada 2019 roku. Tego dnia w serwisie pojawią się pierwsze oryginalne filmy i seriale do obejrzenia. Katalog – co również zostało potwierdzone podczas wspomnianej konferencji – będzie aktualizowany co miesiąc. Jedną z pierwszych produkcji będzie See z Jasonem Momoą w roli głównej. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun:

Apple TV Plus - cena może się podobać

Poznaliśmy też oficjalną cenę, która jest zaskakująco niska. Okazuje się, że za dostęp do usługi Apple TV+ zapłacimy tylko 4,99 dol. miesięcznie. Co więcej – jest to cena subskrypcji rodzinnej, a nie dla jednej osoby.

Na tym nie koniec. Firma Apple zapowiedziała, że każdy, kto zdecyduje się na zakup nowego iPhone’a, iPada, MacBooka lub przystawki TV, otrzyma roczny abonament w prezencie. Niestety na razie nie wiadomo, czy promocja ta będzie obowiązywać także w Polsce. Mało prawdopodobne jest jednak, by ominęło nas coś innego, mianowicie miesięczny okres testowy.

Źródło: Apple

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!