Oprogramowanie

Darmowy program do nagrywania i edycji dźwięku? Sprawdź nowości Ashampoo

przeczytasz w 1 min.

Jeśli celem waszych poszukiwań jest darmowy program do nagrywania i edycji dźwięku, to mogą was zainteresować dwie nowe aplikacje Ashampoo: Audio Recorder Free oraz Music Studio 2019.

Ashampoo Audio Recorder Free

Ashampoo Audio Recorder Free to prosty program, który pozwala na rejestrowanie dźwięku z mikrofonu, co przydać może się podczas tworzenia notatek głosowych czy też nagrywania komentarza do filmu lub wokalu do utworu. Dodatkowo istnieje możliwość zapisywania dźwięków systemu i aplikacji – z karty dźwiękowej. 

Ashampoo Audio Recorder Free screen

Program pozwala na zapisywanie audio w wielu różnych formatach (na czele z MP3, WMA, OGG, WAV i FLAC) i dobierania optymalnej częstotliwości próbkowania (aż do 48 kHz). Wszystkie pliki trafiają do biblioteki multimediów zapewniającej wygodne ich przeglądanie oraz zmianę nazwy. 

Pobierz Ashampoo Audio Recorder Free (download):

pobierz Ashampoo Audio Recorder Free (download)

Ashampoo Music Studio 2019

Ashampoo Music Studio 2019 z kolei jest bardziej rozbudowanym programem. Również pozwala na nagrywanie dźwięku, ale dodatkowo służy też do zarządzania muzyczną kolekcją i edytowania plików audio. Pomimo dość szerokiej funkcjonalności, jest on prosty w obsłudze, a to za sprawą intuicyjnego interfejsu.

Ashampoo Music Studio 2019 screen

Aplikacja umożliwia między innymi nagrywanie Audio CD i zgrywanie utworów z płyt oraz konwertowanie ich i (automatyczne) uzupełnianie o metadane z internetowej bazy danych, jak również wycinanie, modyfikowanie, normalizowanie i łączenie fragmentów audio. Przede wszystkim jednak dobrze sprawdza się podczas organizowania muzyki, a dodatkowym atutem jest funkcja wyodrębniania ścieżki dźwiękowej z materiału wideo.

Pobierz Ashampoo Music Studio 2019 (download):

pobierz Ashampoo Music Studio 2019 (download)

Obydwa programy działają poprawnie tylko na komputerach z systemami Windows 10, 8 i 7.

Źródło: Ashampoo

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  2
  z ciekawosci na sekunde wylaczylem adbloka - matko bosko :D teraz to juz nie ma od niego ucieczki :D
  Oddajcie stary BMK
  • avatar
   Kenjiro
   1
   Ashampoo mnie trochę zraziło, gdy kiedyś kupiłem coś od nich, to nie dość, że spamowali mnie fantastycznymi ofertami co kilka dni, to jeszcze same ich programy (płatne) co jakiś czas wyświetlały "zachęty" do kupna innych. Nie polecam.