• benchmark.pl
 • Gry
 • Ciekawy zwiastun rozgrywki wieloosobowej z gry Assassin’s Creed IV: Black Flag
Gry

Ciekawy zwiastun rozgrywki wieloosobowej z gry Assassin’s Creed IV: Black Flag

przeczytasz w 1 min.

Nowy Assassin’s Creed IV to przecież także tryb wieloosobowy, który może okazać się nie mniej interesujący niż kampania single.

Assassin’s Creed IV: Black Flag gra multiplayer

Ubisoft ma w zwyczaju bardzo agresywną kampanię promocyjną większości swoich nowych produkcji. Bez wątpienia najbardziej widoczne jest to w przypadku kolejnych odsłon serii Assassin’s Creed. Rzecz jasna nie wspominamy o tym bez powodu. Zapewne domyśliliście się już, że mamy kolejny powód do tego, by poświęcić chwilę Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Od kilku miesięcy bardzo systematycznie obdarowywani jesteśmy przez producenta różnego rodzaju informacjami i materiałami. Mieliśmy okazję zobaczyć już kilka zwiastunów i filmików przedstawiających fragmenty rozgrywki. W głównej mierze skupiały się one jednak na tym, co czekać będzie na graczy podczas kampanii single. Nowy Assassin’s Creed IV to przecież także tryb wieloosobowy, który może okazać się nie mniej interesujący.

W kampanii z pewnością nie zabraknie wrogo nastawionych do głównego bohatera postaci, co zapewnić powinno graczom sporo zajęć. Nie inaczej będzie jednak również w trybie multiplayer, w którym to dodatkowo będzie trzeba liczyć się z większą agresywnością przeciwników i różnego rodzaju sztuczkami stosowanymi przez nich w celu wyeliminowania rywali.

Przetrwać nie będzie zatem tutaj łatwo, co bardzo dobitnie ukazuje najnowszy zwiastun gry. To właśnie z nim zostawiamy Was w oczekiwaniu na premierę, która odbędzie się 31 października.


Źródło: youtube, attackofthefanboy

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Taki Battlefield + Matrix + Quake free for all :D
  • avatar
   unquadium
   2
   Tak naprawde odgrzewany kotlet.
   Multiplayer w czwórce zapowiada się identycznie jak Broderhooda, revelationa i trojki ...
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Ostatnio piraci na topie. Risen 2, Far Cry 3 (no dobra, nie piraci, ale też wyspa), a teraz to.