• benchmark.pl
 • Gry
 • Assassin's Creed: Syndicate najmroczniejszą i najbrutalniejszą częścią serii
Gry

Assassin's Creed: Syndicate najmroczniejszą i najbrutalniejszą częścią serii

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft dość szybko rozpoczął kampanię mającą na celu promowanie nowej części serii.

Assassin's Creed: Syndicate gra

Ubisoft dość szybko rozpoczął kampanię mającą na celu promowanie Assassin's Creed: Syndicate. Do premiery mamy jeszcze sporo czasu, ale producent zaczyna systematycznie publikować materiały związane z grą.

Właśnie pojawiły się zapowiedzi, iż spodziewać należy się najmroczniejszej i najbrutalniejszej części serii. Z tego też powodu wybrano takie a nie inne miejsce akcji, które pozwoli na realizację tych deklaracji.

Przypomniano też, że podczas zabawy gracz dołączyć będzie mógł do gangu, których nie powinno tutaj brakować. Na opublikowanym materiale wideo określane są one mianem rodzin, ale poza tym dowiedzieć możemy się innych ciekawostek związanych z rozgrywką, w tym kilku szczegółów dotyczących walk.

"Robotnicy żyją w biedzie i umierają młodo, w proteście niższe klasy tworzą nowy rodzaj rodziny – gangi, które schodzą do podziemia aby walczyć o przetrwanie. Ta walka trwa aż do czasu gdy przyłączają się do nich opiekuńczy Asasyni, zdecydowani rozpalić na nowo zarzewia dawnego konfliktu, który odbije się echem w całym współczesnym Londynie."


Źródło: assassinscreed.ubi, youtube

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  UKBIB2012
  9
  Dlc nr 1 Abstergo : Jack the Ripper memmories ...
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   O ile podoba mi się wizualnie i doceniam to jak pokazane miasto "żyje", to co najważniejsze czyli sama rozgrywka wygląda słabo. O ile rozumiem konie zachowujące się jak integralna część karocy, w dodatku niezniszczalna, to sposób w jaki ukazana jest walka jest wręcz żenujący, sprowadza się do bezmyślnego okładania, przynajmniej tak wygląda. Słabo!
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Co ta gra ma wspólnego z Assasynami? bo według mnie to tylko tytuł
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Czyżby Ubisoft wpadł na zrobienie klona Ryse w czasach nieco bardziej współczesnych ??!? Tego nie wiem, ale inspiracja wydaje się być dość oczywista :-)
     • avatar
      Next_Gen_1987
      0
      Trochę mi to przypomina Watch Dogs w innym wymiarze czasu.. ;-)
      • avatar
       pir4nia
       -8
       O ile nie przepadam za AC to na tą część czekam z niecierpliwością. Mam nadzieje, że tym razem nie będzie to monotonna rozgrywka.
       • avatar
        UKBIB2012
        0
        zip line było w Just Cause i było zaczepiste ...
        • avatar
         J4ros
         0
         Prezentuje się świetnie :) Pozostaje tylko czekać.
         • avatar
          zawisus69
          0
          Może za stary już jestem...i takie "budowanie" hajpu po prostu mnie irytuje...przez ten cały marketing jeszcze rok po premierze boję się kupić grę-a bo to jest niedopracowana a to ma sznurek jeszcze nie ujawnionych dodatków. Nawet na Wieśku się zawiodłem...miał być zakup premierowy-ale okazało się że wyjdą płatne dodatki...więc poczekam na wersję GOTY. A do tego czasu...jest tyle gier...może w końcu ac black flag ze wszystkim się znajdzie?